LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Mos hidhni hapat e gabuar! Kujdes nga keqkuptimet, horoskopi për ditën e sotme

7 Nëntor 2021, 06:02 Nga DOSJA
Mos hidhni hapat e gabuar! Kujdes nga keqkuptimet, horoskopi për ditën

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Nëse jeni në një lidhje dashurie apo po njihni dikë të shenjës së Bricjapi, kini kujdes nga marrëdhëniet me të pasi mund të keni keqkuptime. Në punë, Saturni dhe Jupiteri do të jenë me ju vitin e ardhshëm, ndaj më mirë investoni në të ardhmen.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Hëna është në anën tuaj edhe të dielen, ndaj çështjet nga ana sentimentale do të kenë vetëm gëzim dhe dashuri. Në punë po përmirësoheni por keni nevojë për t’i dhënë akoma më shumë shtysë vetes.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Jo të gjithë çiftet janë në krizë, por shumë prej tyre janë të pavendosur ndaj kini kujdes në veprime dhe fjalët që nxirrni nga goja. Në punë do të keni përmirësim të çështjeve financiare, por duhet të bëni durim.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Bëhuni gati se po vijnë ditët për të krijuar njohje të reja dhe për tu takuar me njerëz që ju pëlqejnë. Ndërsa në punë, rezultatet që prisni do të vijnë në vitin 2022.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
E diela premton takime, por do të jeni të ngarkuar me punë. Aty keni shumë përgjegjësi por zgjidhja më e mirë është të hidhni një hap para dhe të lini pas të shkuarën që ju ngacmon vazhdimisht.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Këto ditë jeni lodhur nga dramat në lidhjen tuaj të dashurisë dhe doni vetëm qetësi. Ndërsa në punë bëni kujdes që të mos hidhni hapa e gabuar. Nëse keni bërë kërkesa, prisni përgjigje sepse asgjë nuk vjen sa hap dhe mbyll sytë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Ka ardhur momenti të përballeni me problemet me partnerin/partneren tuaj. Nëse nuk doni ta bëni këtë, e vetmja gjë që mund të bëni është të ‘fshiheni’. Në punë mund të keni dy opsione dhe do të jeni të detyruar të bëni një zgjedhje.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Edhe keni nevojë për më shumë kohë që të qartësoni ndjenjat, edhe e doni romancën sa më shpejt të jetë e mundur. E mira është të mos nxitoheni, gjërat e bukura vijnë ngadalë. Ndërsa në punë do të keni të gjithë hapësirën e nevojshme për të zhvilluar projektet tuaja.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Keni nevojë për të sqaruar diçka në romancën tuaj dhe të dielen është dita për të lënë pas mosmarrëveshjet e për të shijuar diçka ndryshe. Në punë është ditë e vështirë, por do të merrni shumë kënaqësi nga rezultatet.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Të dielen është një ditë e rëndësishme për ndjenjat, për të kuptuar nëse një histori që ia vlen të vazhdojë. Në punë nuk mungojnë mundësitë, por kini kujdes me financat!

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Lëreni veten të lirë në dashuri, përfitoni nga kjo ditë sepse askush nuk do i marrë sjelljet tuaja për keq. Në punë, do të ketë një situatë e favorshme për ata që janë në pritje të një përgjigje.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Të dielen është më mirë të mos shikoni nga e kaluara, por të pajtoheni me faktin që kujtimet do të mbeten në mendjen tuaj. Në punë do të përballeni me disa probleme që do të jenë të vështira për t’i kapërcyer.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 7 nentor 2021 horoskopi ditor parashikimi i horoskopit 7 nentor 2021

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE