Aktualitet

Lëkundje e fortë në Durrës, çahet në dysh pallati (FOTO)

Dëshmitarët raportojnë se në Durrës është krijuar një situatë paniku dhe qytetarët kanë përjetuar moment tmerri.
Featured image of article: Lëkundje e fortë në Durrës, çahet në dysh pallati (FOTO) Pallati i çarë në Durrës

DURRËS- Lëkundjet e tërmetit janë ndjerë më shumë në qytetin e Durrësit.

Raportohet se në këtë qytet një pallat është çarë në dysh si pasojë e tronditjeve të forta.

Dëshmitarët raportojnë se në Durrës është krijuar një situatë paniku dhe qytetarët kanë përjetuar moment tmerri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Aktualisht nuk raportohet për të lënduar.

Pallati i çarë në Durrës

(a.m/dosja.al)

Shto Koment