LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Është koha për tu rikuperuar, mundohuni të shkëputeni nga gjithçka dhe të relaksoheni/ Horoskopi 19 mars 2021

19 Mars 2021, 06:11 Nga DOSJA
Është koha për tu rikuperuar, mundohuni të shkëputeni

Dashi

Nesër do të jetë një ditë disi e zbutur për ju të Dashit, veçanërisht në lidhje me dashurinë dhe marrëdhëniet pasi jo gjithçka shkon siç dëshironi. Kushtojini vëmendje punës dhe shëndetit.

Demi

Në këtë periudhë ndiheni të lodhur dhe të stresuar dhe e gjithë kjo reflektohet edhe në marrëdhëniet ndërpersonale dhe në gjendjen tuaj shëndetësore. Mundohuni të shkëputeni pak nga gjithçka. Në punë e keni gjithçka mirë.

Binjakët

Gjatë ditës së nesërme mund të lodheni pak sa i përket punës. Nga ana tjetër,në dashuri po kaloni një periudhë të mirë me Hënën në favor. Mundohuni të qëndroni të relaksuar, duke shmangur problemet e panevojshme.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se nesër keni pak probleme, veçanërisht për shkak të punës që ju bën shumë të stresuar. Lajm i mirë në lidhje me dashurinë pasi ditë të bukura po vijnë.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se keni filluar të ndiheni të lodhur, kështu që përpiquni të shmangni problemet dhe të mos ekzagjeroni gjithçka, marrëdhëniet me të tjerët dhe dashuria mund të ndikohen. Disa probleme në punë.

Virgjëresha

Keni shumë mendime këto ditë dhe duhet të filloni të pastroni pak mendjen tuaj. Në dashuri, ju vendosni dhe takimet e reja nuk duhet të nënvlerësohen. Ditë e shkëlqyer për emocionet.

Peshorja

Nesër do të jetë pozitive pavarësisht se keni filluar të ndjeheni pak të lodhur.Në dashuri mund të ketë disa sqarime. Në punë mos merrni vendime të nxituara.

Akrepi

Gjatë ditës së nesërme do të filloni të ndjeheni pak më mirë. Mundësi të reja mund të paraqiten në punë. Disa probleme në dashuri. Më mirë të mos mendoni shumë për të kaluarën.

Shigjetari

Duke nisur nga nesër do të filloni të rikuperoheni veçanërisht në lidhje me punën ku do të filloni të gjeni zgjidhje. Në dashuri mund të përjetoni emocione të bukura, por duhet të keni kujdes që të mos bëni gabime.

Bricjapi

Ka ardhur koha që ju të riktheheni në lojë sa i përket dashurisë. Në punë, jo gjithçka mund të shkojë siç dëshironi, në fakt mund të keni imponime të padëshiruara.

Ujori

Mundohuni të lironi mendjen tuaj! Një periudhë shumë pozitive për ndjenjat po vjen, ndërsa nuk është e gjitha në punë, mund të ketë probleme, por yjet janë në anën tuaj.

Peshqit

Sa i përket shëndetit tuaj, ju filloni të ndjeheni më mirë ndërsa duhet të filloni t’i kushtoni vëmendje dashurisë pasi që vendimet mund të duhet të merren. Në punë, gjërat janë në rregull.

Marrë nga Noa.al

(f.m/dosja.al)

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 19 mars 2021 horoskopi 19 mars 2021

Sondazh

Poll

Në kërkim për grabitje me armë, arrestohet në Tiranë me qëllim ekstradimi gjeorgjiani

Në kërkim për grabitje me armë, arrestohet në Tiranë me qëllim ekstradimi gjeorgjiani

Kontrolle në akset rrugore, arrestohen 21 drejtues mjetesh, pezullohen 78 leje drejtimi

VIDEO- Tentoi të vriste një person, arrestohet 31-vjeçari, Policia: Ka rrezikshmëri të lartë

'Lojëra fati'/ Kontrolle në Krujë, Tiranë e në Shkodër, arrestohen 3 persona

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!