LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Do përballeni me një situatë të vështirë, do mësoni gjëra interesante rreth një personi…Parashikimi i horoskopit për

1 Qershor 2021, 05:03 Nga DOSJA
Do përballeni me një situatë të vështirë, do

Dashi

Dikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni për të. Në aspektin profesional, gjërat do ju shkojnë me sukses.

Demi

Gjithkush do të jetë dakord me çdo gjë që ju thoni, madje edhe ndonjë bashkëpunëtor apo mik, i cili gjithmonë pëlqen të luajë avokatin e djallit! Mos u bëni shumë ambicioz për qëllimet tuaja. Shkoni për gjërat që mund të arrini.

Binjakët

Shqyrtoni sa energji po vendosni drejt atyre projekteve që kanë rëndësi për ju. Ju duhet të merreni me karrierën tuaj, familjen dhe gjëra të tjera jetike, por gjithashtu ju duhet të bëni vend në jetën tuaj edhe për aspektin sentimental.

Gaforrja

Keni një mendje shumë të mprehtë, por edhe ju keni ditët tuaja të pushimit në këtë aspekt. Përqendrohuni nesër në detyra më të thjeshta që kërkojnë më pak vëmendje në detaje. Aktivitetet sociale duhet të shkojnë shumë mirë për ju.

Luani

Në një situatë të vështirë , të tjerët mund të reagojnë në mënyrë emocionale. Do t’ju duhet të jeni ju, ai që do t’i qetësoni ata. Nesër mund të mësoni shumë gjëra interesante rreth një personi që keni menduar se e njihni mirë.

Virgjëresha

A ndiheni sikur jeni duke u shtyrë apo duke u tërhequr nga dikush që është shumë i rëndësishëm për ju? Kjo çështje e marrëdhënies suaj duhet të trajtohet me kujdes nga ju. Çdokush që ju shtyn të merrni një vendim për të cilin nuk jeni gati nuk është personi i duhur në jetën tuaj.

Peshorja

Fitimi i një betejë nuk është aq e rëndësishme krahasuar me përpjekjen. Nxiteni veten sepse ju nuk duhet vetëm të provoni veten, por edhe të vazhdoni të bëni atë që është e drejtë për ju.

Akrepi

Tani ndjeheni të mbyllur nga bota, që do të thotë se i gjithë kreativiteti juaj do të jetë i fshehur nga të tjerët. Nëse doni të jeni vetëm, ashtu qoftë. Por nëse jeni duke pritur që dikush t’ju ndihmojë të dilni në botë, po humbni kohë.

Shigjetari

Përgjigjet janë të lehta për ju, pjesërisht për shkak se po dëgjoni të tjerët më shumë nga zakonisht. Duke i kushtuar vëmendje asaj që po ndodh rreth jush ju jo vetëm ju argëton, por ju furnizon me mësime të rëndësishme që mund të aplikoni për jetën tuaj.

Bricjapi

Ndonjëherë, nuk është krejtësisht e qartë kur ke bërë përparim në një marrëdhënie. Personi tjetër nuk jep nota, kështu që mund të jetë e vështirë të thuash, nëse jeni bërë të rëndësishëm për ta apo jo. Ju do të vërtetoni se jeni të besueshëm dhe bujar.

Ujori

Kur dikush që është afër jush kërkon të bëni diçka që duket se i komprometon vlerat tuaja, mendoni dy herë. Çfarë duhet të bëni vërtet është të rivlerësoni pse ky person është në jetën tuaj! Ashtu siç ju hiqni zakonet që janë të këqija për ju, duhet të hiqni edhe energjinë negative nga jeta juaj.

Peshqit

Nëse jeni të vetëdijshëm për këtë ose jo, karriera juaj po kalon një transformim interesant tani. Për t’i kuptuar këto ndryshime, bisedoni me një ose dy bashkëpunëtorë të ngushtë. Duhet të jeni të përgatitur për të bërë më shumë hulumtime se si të shfrytëzoni më shumë lidhjet që po ndërtoni me të tjerët.

(a.b)/dosja.al

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

Horoskopi Horoskopi parashikimi i horoskopit 1 qershor 2021 parashikimi i horoskopit 1 qershor 2021

Sondazh

Poll

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Mjetin e mbushur me kallashnikovë, municion luftarakë e dylbi, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë

Dje u inagurua, ‘fluturojnë’ 8 patenta në aksin 108 milionë eurosh Kardhiq-Delvinë, gjobiten

Rama inaguron tunelin, nëna e kap e puth: O i miri i Shqipwrisë!

Spektakli i fundjavës, Artan Lame legalizon … një pallat

Kardhiq-Delvinë, Rama pritet me iso, grupi i dedikon këngë: E hapi Damiani e Balluku

Sistemi i drejtësisë, Xhafaj: Ka probleme me menaxhimin e tyre, ka 5 shqetësime në draft

Takimi me Biden, Rama: I kërkova të organizonim diçka së bashku për 100-vjetorin, mbase dhe s'bëhet

Amnistia fiskale, Rama: Baza janë kursime nga puna në të zezë, prokurorët i mbajnë peng

Në krah ka Xhaçkën, Rama i mburr kolegun: Bujar Osmani është super, sa do doja ta kishim në qeveri

Rama jep LAJMIN: Do i pyesim shqiptarët, mbase e duan kanabisin edhe për përdorimin personal

Harta e gjyqësorit, Rama:Është ajo dhe nuk ndryshon. E dini se me qeverinë time s'zgjidhen me bojkot

A do të ketë një paketë të dytë të rezistencës sociale? Rama: Qëllimi është mos të rrisim dritat

2% për NATO-n, Rama: Ne ku të marrim, do investojmë aq sa kemi...

Pasurinë me bashkëshortin e ka të përbashkët? Xhaçka 'mbron' resortin e të shoqit

Largimi i 220 mijë shqiptarëve,Rama kalon fajin tek "Saliu":Hija e një të vdekuri torolis Shqipërinë

Burri i Xhaçkës, investitor strategjik, Rama e justifikon: Në këtë vend dalim të gjithë të afërm

Gjuha e ashpër me Bullgarinë, Rama: Më dëgjuan me respekt...

Burrin e ka investitor strategjik, PD do t'i heqë mandatin/ Rama del me Xhaçkën:S'shoh asnjë problem

Rama tregon rolin e Macron: Ai ka ndjekur 48 orë rresht, pa pushim, diskutimet

Rama: Porti i ri i Durrësit do ketë një bazë ushtarake të NATO-s, vlerë strategjike për Shqipërinë

Samiti i NATO-s, Rama: Fola për Serbinë dhe Kosovën

Çelja e negociatave, Berisha: Nëse ndodh, do ishte frymëzimi i madh për protestën e PD

Legalizimi i kanabisit mjekësor, Berisha kundër: Krim, krim dhe vetëm krim!

Pallati i Brigadave me koncension, deklarata e fortë e Berishës: I bëj thirrje oligarkëve që…

Berisha paralajmëron Ramën: Edvin! 7 korriku është vetëm fillim. E di ti që fjala ime është FJALË

Ngjarja e Elbasanit, Berisha s'heq dorë: Papleka i kishte shkuar për Bardhin, jo për të atin

'Basha&Alibeaj mos të vijnë në protestë'/ Berisha: I këshillova, ata po deshën...

"A e takove burrin biznesmen?/ Rama fut në "riedukim" një tjetër gazetar, acarohet nga pyetja

Rikompensimi i materialeve të ndërtimit, Berisha: Akt cinik, Rama i shpërndau me klikën e tijt

Çështja 'Xhaçka'/ Përfundon mbledhja e Këshillit të Mandateve, Alibeaj: Caktoni datën, të vijë zonja

Korreshi:Na thoni se ku bëhen lejet, akoma s'ka marrë rrugën nusja ime, të bënim investim strategjik

'PS bën kthesa me frena dore'/ Salianji: Mjafton një fjalë nga godina përballë, kryeministri e tha..

Mandati i Xhaçës, Balla: Mund të vijë vetë ministrja këtu, ose me përfaqësues, rrini të qetë

Alibeaj: Xhaçka duhet të thotë vetë PO çështja të shkojë në GJK, të mbrohet me avokat

'Një pjesë e juaja i keni qenë në dasmë'/ Bardhi: Taulant, e di që pasuritë i kanë të përbashkëta?

Vendoset 'fati' i saj/ Ministrja s'është lajmëruar?Bushka: Të njoftohet Xhaçka, nëse ka interes

'Balla lë fjalinë përgjysmë'/ Bardhi: Ministres i ndalohet absolutisht të përfitojë nga pronat

Tensionohet situata! Ndërpritet komisioni, Bushka: Bardhi me kë të flasim? Me murin?

Balla: Asnjë qindarkë e vetme nuk ka hyrë në familjen e ministres Xhaçka

E mësoi shpejt deklaratën e Berishës! Balla-Bardhit: Pusho, se na ka bërë Saliu bashkëpuntor

Balla: Ka fituar 1qindarkë Xhaçka?Bardhi:S'do shtrojë shezlonga ministrja, nuk i ka vetëm në monedha

Bardhi i nxjerr foton Bushkës: Këtë! Përfiton 50% nga veprimtaria e pronës

'Në lojë është lufta kundër kriminalitetit/ Alibeaj: Kryeprokurori të sjellë nevojat që ka

Berisha e nis me të qeshura:Ramën e kapi tmerri i protestës,konfrerencë shtypi të njëjtën orë me ne

Ndërtimi i parkut fotovoltaik të Karavastasë, Rama: Do kemi së shpejti lajme të tjera

Parku fotovoltaik i Karavastasë, Rama: Këtu mbaron tensioni i Braçes, meriton respekt

Parku i Karavastasë/ Balluku: Përfundon në 2023, marrim për 15 vite 70 mWh për rreth 25 euro

Nuk i ndahet! Bardhi kujton Mark Babanin: Ende s'kam përgjigje për të, Prokuroria zbarrit përgjigjen

'Jam i lemerisur'/ Harta e re gjyqësore, Xhafaj: Ministria e Drejtësisë dhe KLGJ janë në shkelje

Harta e re gjyqësore, PD kërkon dëgjesë me ministrin e Drejtësisë