LIVE UPDATES
Bota

Ray J sulmon Kris Jenner dhe Kim Kardashian, publikon kontratat e kasetave të seksit të firmosura nga të tre

Në live-in e tij, Ray J tregoi faturat në një ekran dhe shpjegoi këndvështrimin e tij. Ai tregoi pamjet e teksteve të supozuara me Kanye West nga tetori ku duket se West i kërkon t'i kthente kasetat dhe kontratat për t'ia dhënë Kimit, gjë që u bë publike në shfaqjen e re Hulu të Kardashian-Jenners, The Kardashians.

12 Shtator 2022, 12:59 Nga d.a.
Ray J sulmon Kris Jenner dhe Kim Kardashian, publikon kontratat e kasetave
Ray J dhe Kim Kardashian

SHBA- Ish-i dashuri i Kim Kardashian, Ray J u shfaq në Instagram Live me një prezantim të plotë për të 'pastruar' emrin e tij pas deklarate të matriarkes së familjes Kris Jenner në emisionin The Late Late Show With James Corden dhe iu përgjigj një pyetjeje në lidhje me videon e seksit të çiftit.

Sipas mediave vendase, në live-in e tij, Ray J tregoi faturat në një ekran dhe shpjegoi këndvështrimin e tij. Ai tregoi pamjet e teksteve të supozuara me Kanye West nga tetori ku duket se West i kërkon t'i kthente kasetat dhe kontratat për t'ia dhënë Kimit, gjë që u bë publike në shfaqjen e re Hulu të Kardashian-Jenners, The Kardashians.

Në mesazhet e publikuara Kanye pyet nëse ka pak kohë që të dy mund të bisedojnë ose të takohen për të diskutuar kasetat dhe kontratat që ai pretendon se Ray J kishte në një kasafortë.

"Kam dy fëmijë dhe kompani teknologjike pse duhet të përfshihem në këtë, e kam kaluar këtë vëlla. Unë supozoj se e di historinë e plotë nga 2005? Po, si ndodhi, kush e ndërmjetësoi marrëveshjen, kush i bashkoi të gjitha etj?"- i përgjigjet Ray J. 

Ndërsa tregonte pamjet e tekstit, Ray J shtoi se Kris Jenner ishte ajo që i bëri të xhironin kasetën e dytë të seksit në Santa Barbara. Më vonë, ai tregoi atë që dukej të ishte një kontratë në lidhje me kasetën seksuale të cilën e krahasoi me dorëshkrimin e Kim në një letër.

Një nga dokumentet e paraqitur lexonte "Përshkrimi i pamjeve", me një listë që përfshin "Kasetë 1, Shirit 2 dhe Shirit 3" dhe vendndodhjet e tyre në Cabo dhe Santa Barbara. Ray J më pas pohoi se Kris orkestroi xhirimet e kasetës së fundit dhe madje i shikonte për të vendosur se cila ishte më e mira.

"Ajo e pa dhe tha hej, do të shkojmë me të parën, sepse e para është më e mirë. Kjo i jep vajzës sime një pamje më të mirë se e dyta që ju detyrova të bëni”, pohoi ai.

Duke iu drejtuar Kimit, ai tha: "Ti ke marrë 12.5% ​​të kasetës ashtu si unë. Dhe me mend se cilat janë shenjat e gishtave dhe nënshkrimi yt në të gjithë kontratën time."

Ray J gjithashtu zbuloi se ishte bllokuar nga Kim gjatë transmetimit live dhe mori disa telefonata private. Ai gjithashtu pretendoi se eksperti i poligrafit i përdorur në shfaqjen e James Corden ishte një mashtrues.

"Ata nuk mund të ikin nga e vërteta," tha ai në Live.

I gjithë prezantimi përfshiu dy transmetime të drejtpërdrejta që zgjatën 28 ​​minuta e 45 minuta secila.

ray j kris jenner kim kardashian

Sondazh

Poll

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!