LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Beqarët do hezitojnë mes dy personave! Emocione të reja dhe vendime të rëndësishme, parashikimi i HOROSKOPIT për 12 shenj

19 Prill 2021, 05:05 Nga DOSJA
Beqarët do hezitojnë mes dy personave! Emocione të reja dhe

Dashi-Në dashuri do të keni mundësi që të zgjidhni problemet në çift, në sajë të kalimit tranzit të Venusit. Në punë do të keni dëshirë për ndryshim. Këshillohet që të mos krijoni polemika të kota.

Demi-Ne parim dita e sotme do jetë e mirë dhe pa probleme te mëdha. Planetët do iu krijojnë kushtet për t’i sqaruar te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur prej kohesh. Beqarët nga ana tjetër do kenë mundësi takimesh por do hezitojnë ndërmjet dy personash. Mendohuni mire para se te vendosni. Sektori i financave nuk do ketë asgjë për t’u shqetësuar.

Binjakët-Nuk jeni natyrë që pushoni dhe çlodheni, por edhe ata që janë më të fortë, duhet që ti përgjigjen kërkesave të trupit. Orët e fundit kanë qenë mjaft të ngjeshura, ndaj bëni kujdes. Mundohuni që të gjeni kohën për të rikuperuar. Bëni mirë që me financat sot të jeni të kujdesshëm dhe mos shpenzoni shumë.

Gaforrja-Ndikimi i Hënës do të jetë mjaft i pranishëm, duke iu dhënë drejtim lidhur me pavendosmëritë tuaja. Shumë prej jush janë në një lidhje që nuk është e duhura dhe ky është momenti për tu reflektuar. Është koha për të marrë vendim!

Luani-Vetëm nëse keni guximin të shkoni përpara, ju mund ta rizbuloni marrëveshjen me të dashurin/ën tuaj. Emocionet e reja nuk përjashtohen për ata që nuk dëshirojnë të lënë mënjanë takimet. Venusi do të japë një ndihmë të madhe tek beqarët për të inkurajuar takime intriguese dhe speciale.

Virgjëresha-Jo vetëm qe jeta juaj ne çift do jete gjithë kohe e mbrojtur, por pritet te merren edhe vendime te rëndësishme. Tashme do jeni te sigurte për ndjenjat tuaja dhe pe rate qe doni te bëni. Beqaret do realizojnë takime pa fund, por asnjeri nuk do jete ne lartësinë e duhur. Gjendja e te ardhurave do vazhdoje te jete e qëndrueshme. Mos bëni asgjë qe ta ndryshoni situatën.

Peshorja-Ju keni në anën tuaj një energji të jashtëzakonshme fizike, lehtësi dhe shkathtësi të cilat ju lejojnë të drejtoheni drejt destinacioneve të reja gjeografike. Nga Mërkuri tjetër dhe Jupiteri të cilët janë në grindje do të burojnë konfuzion dhe shpërndarje ekonomike. Sot nuk duhet të bëni shpenzime të rrezikshme dhe të panevojshme.

Akrepi-Intuita juaj është e fortë dhe kjo do të jetë një udhërrëfyes për gjithçka bëni. Mund të merrni risqe për qejf. Fati është në anën tuaj, por përpara se të bëni një hap duhet të mendoheni dy herë. Mund të përjetoni shumë emocione. Miqtë e rinj dhe të vjetër mund t’ju risjellin energji pozitive nesër.

Shigjetari-Përpara se të njihni personin e zemrës, do t’ju duhet të takoni shumë njerëz të tjerë. Në aspektin profesional mund të përballeni me disa pengesa artificiale të shkaktuara nga njerëz që nuk jua duan të mirën.

Bricjapi-Yjet e ditës së sotme dhe të nesërme premtojnë emocione të mëdha, ndjesi dhe ngjarje në të cilat ju mund të shihni të plotësuara dëshirat tuaja më të thella. Në çift do ndiheni sikur keni rilindur. Dikush mund të kënaqet në një mbrëmje përkëdhelëse ose në një darkë në një restorant romantik.

Ujori-Idetë tuaja janë brilante, por sot u mungon substanca e vërtetë. E hëna është koha e duhur që më në fund të marrësh kontrollin e jetës. Veprimet tuaja nuk duhet të miratohen nga askush tjetër përveç jush.

Peshqit-Tashmë ndikimi i Marsit është i pakonsiderueshëm, prandaj sot do të ndjeheni më të lirshëm në veprimet tuaja. Në dashuri duket se po fryjnë erëra të reja pasioni. Jeni shumë entuziastë, por kujdes nga euforia.

(a.b)/dosja.al

Rama është propozuar për president nga disa deputetë socialiste, mendoni se:

View Results

horoskopi horoskopi parashkimi i horoskopit 19 prill 2021 parashkimi i horoskopit 19 prill 2021

Sondazh

Poll
Art&Argëtim 18 Prill 2021, 19:54

TIRANË– Artvin Veli, DJ i njohur si Vin Veli është në një lidhje sentimentale prej dy vitesh me një tjetër vajzë, pas ndarjes nga moderatorja Bora Ze...

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve