LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Yjet do të jenë në anën tuaj, ditë e shkëlqyer sot që ju sjell dashuri e të ardhura. Horoskopi 5 dhjetor 2022

Çfarë kanë parashikuar yjet sot.

5 Dhjetor 2022, 07:58 Nga DOSJA
Yjet do të jenë në anën tuaj, ditë e shkëlqyer sot
Horoskopi

Dashi

Java që po hapet do jetë shumë e luhatshme për ju, pasi disa ditë nuk do të çojnë në rezultatet për të cilat keni punuar aq shumë. Të tjerët po. Dhe ju duhet të përqendroheni në to.

Demi

Dita nuk do të jetë e paharrueshme, por as e keqe. Por kini kujdes ditët e mesjavës do të jenë më pak pozitivet, ato më të përmbajtura për t’u qëndruar larg. Pjesa tjetër e javës do të jetë ende mjaft lart e poshtë.

Binjakët

Lajme të mira për ju që do të keni një ditë dhe javë pozitive nga të gjitha këndvështrimet. Yjet do të jenë në anën tuaj dhe Hëna gjithashtu do të hyjë në shenjë të martën. Mendoni të relaksoheni dhe të kaloni ditët tuaja me ata që doni.

Gaforrja

Ditë të shkëlqyera ju presin. Për më tepër, Hëna do të jetë në shenjë nga e premtja. Të hënën mund të vuani pak në punë ose të keni probleme familjare, por asgjë e komplikuar. Epo atëherë gjithë pjesën tjetër të javës.

Luani

Do të keni një ditë të shkëlqyer! Mos prisni asgjë tjetër për ta shijuar këtë moment në maksimum. Në fund të javës së ardhshme do të keni edhe Hënën në shenjën tuaj e cila do ju sjellë shumë mundësi të bukura sidomos në nivel pune.

Virgjëresha

Dhe fillimi i javës nuk do të mbahet mend… Gjërat do të fillojnë të përmirësohen vetëm nga fundjava e ardhshme. Merrni parasysh vetëm ditët pozitive ndërsa për ato negative përpiquni të bëni sa më pak.

Peshorja

Gjatë orëve të ardhshme do të ketë lajme të mira dhe të bukura si në dashuri ashtu edhe në punë. Për ju premton jo vetëm një të hënë të mirë, por edhe një javë të mirë. Ditët më pozitive do të jenë ato të fillimit dhe veçanërisht të hënën.

Akrepi

Do të ju presin ditë të mira si në dashuri ashtu edhe në punë. Nuk do të jetë kështu në fundjavë. Dhe kujdesi duhet të jetë i shtuar.

Shigjetari

Ju pret një fillim pozitiv i javës. Ditë të shkëlqyera për t’u shijuar plotësisht. Nga e hëna do të keni merkurin në shenjën tuaj. Por kujdes, në mes të javës era do të ndryshojë për keq.

Bricjapi

Do të kaloni një javë të mbarë sidomos gjatë fundjavës. Ditët nga e hëna në të enjte janë gjithashtu të mira. Kushtojini vëmendje ditëve të së martës dhe të mërkurës. Kafshoni gjuhën për të shmangur debatet.

Ujori

Po vjen një periudhë mjaft komplekse. Përfitoni plotësisht nga dy ditët e vetme që janë sigurisht të shkëlqyera, domethënë të mërkurën dhe të shtunën. Në vend të kësaj, do të ngadalësoni shpejtësinë të martën, të enjten dhe të dielën.

Peshqit

Të filloni një ditë dhe javë të mirë. Asgjë e bujshme, por edhe për të mos u ankuar… Pjesa fillestare do të ndikohet nga dy ditë pozitive ndërsa e mërkura dhe e enjtja do të jenë ditët “më të këqija”.

horoskopi 5 dhjetor 2022

Sondazh

Poll

Dosja Sot date 27 mars

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha