LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Shenja që do përjetojë emocione, horoskopi i së hënës

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 15 gusht 2022

15 Gusht 2022, 07:04 Nga A.B

Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Shenja që do

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Është një mes gushti që flet për dashurinë! Nëse kohët e fundit keni takuar një person të mirë, përfitoni nga kjo ditë e hënë për të organizuar diçka të këndshme së bashku.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
I bukur ky qiell për çiftet që duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj ardhjen e një ngjarjeje të lumtur. Moment pozitiv edhe në punë, lajme të mira janë rrugë.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Jeni plot energji dhe keni vërtet ndjenjën se jeni në gjendje t’i ngjiteni dhe malit më këmbë! Jeni i sigurt që të tjerët janë gati t’ju ndjekin?

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
I bukur ky qiell për ndjenjat, dita e hënë ju fton të hapni zemrën ndaj njohurive të reja dhe, siç thonë ata, nga ajo që vjen.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Yje interesante për dashurinë, nëse e keni synuar një person, mos e lini të ikin. Mund të përjetoni emocione të forta!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Yjësi intriguese për zemrat e vetmuara! Përfitoni nga kjo ditë e hënë për të zgjeruar miqësitë tuaja, mund të befasoheni këndshëm.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Yjësi e rëndësishme për ata që janë në çift prej kohësh! Ndjeni kërkesën e legalizimit të lidhjes për të ndërtuar një të ardhme së bashku me partnerin/en.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Këtë të hënë mund të jeni pak nervozë, yjet ju ftojnë të tregoheni të kujdesshëm. Rikuperim nga orët e mbrëmjes e në vazhdim.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Qiell interesant për zemrat e vetmuara, tregoni anën tuaj më të mirë dhe do të jeni vërtet të parezistueshëm.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Këto yje janë të renditura bukur për dashurinë, butësia e ripërtërirë e sjelljes tuaj ju lejon t’i shikoni gjërat me optimizëm dhe pa shumë vramendje.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Yjësia është e rëndësishme nëse doni të filloni të vendosni tullat e një projekti që do të zhvillohet nga vjeshta. Por gjithsesi, kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Kohët e fundit keni qenë mjaft nervozë, ndiheni sikur askush nuk po ju kupton dhe ndjeni sikur nuk mund të jepni më të mirën. Këtë të hënë përpiquni të relaksoheni duke lënë mënjanë mosmarrëveshjet.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Lefter Alla në burg, Këshilli Bashkiak i Bulqizës zgjedh kryetarin e ri

Lefter Alla në burg, Këshilli Bashkiak i Bulqizës zgjedh kryetarin e ri

Dosja Sot Date 30 Mars

Zbulohen mbi 2 mijë fidanë kanabisi në Velipojë arrestohet 55-vjeçari, në kërkim vëllai i tij

Lapsusi frojdian i Berishës, ngatërron Masakrën e Lumës me atë elektorale në vitin 2013

Dosja Sot Date 29 mars

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'