LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VD- Zbulohen prapaskenat / Cllevio u takua me babain e Noizy-t në Polici. Si u fut 'mik' Klemend Balili

Në rrjetet sociale Cllevio ka treguar se është shprehur i penduar para tij dhe se kanë nënshkruar një marrëveshje. Për këtë marrëveshje ai u shpreh se i ka kërkuar dy kushte, ndonëse nuk zbuloi se për çfarë kushtesh bëhej fjalë konkretisht.

26 Korrik 2022, 22:27 Nga k.m.
VD- Zbulohen prapaskenat / Cllevio u takua me babain e Noizy-t në Polici.
Foto ilustruese

TIRANË- Pas lirimit nga burgu, reperi Kleviol Ahmeti, i njohur si Cllevio Serbiano, tha se ishte babai i Noizy-t, Bashkim Rajku, ai që e kishte çuar në polici ku edhe e priste për një marrëveshje. Në rrjetet sociale Cllevio ka treguar se është shprehur i penduar para tij dhe se kanë nënshkruar një marrëveshje. Për këtë marrëveshje ai u shpreh se i ka kërkuar dy kushte, ndonëse nuk zbuloi se për çfarë kushtesh bëhej fjalë konkretisht.

“U çova në këmbë dhe i thashë se më rreh Noizy. Sepse e dha me vepra. Ishte shefi i komisariatit, babi i Noizy-t, avokati im. Më tha mua “Çfarë ke që shan?” I thash: “E bëra. Më rrahe, e meritova.” Meritova dhe plumbin. Se me ato të sharat Meriton edhe plumb. Të shash një familje si ata. Janë familje që i respekton gjithë Shqipëria, se i kanë lënë vend vetes. Ti dhe çuni që ke edukuar dhe ke rritur të ka nderuar. Të kesh mik familjen Rajku, nuk besoj kurrë se të vjen ndonjë e keqe. Mendimi unë ore, unë kështu e mendoj. Ndoshta ju dukem servil, por unë kështu mendoj. E bëra unë gabimin. Meritoja unë të vritesha. Tani ti më ndëshkove më rrahe. Bashkimi ka patur mundësi për 2 vjet që e kam sharë të më çonte 2 mijë toga pushkatimi dhe unë do isha pushkatuar. Shefi më tha do bëjmë një marrëveshje. I thashë ‘Kë quan marrëveshje ti? Se marrëveshjet janë interese’. Nuk e jap firmën kot unë për marrëveshje kot. I thash kam dy kushte.“

Ndërsa në një video tjetër tregon se reperi nga Durrësi i kishte futur mik për t'u pajtuar edhe Klemend Balilin (i ashtuquajtur Eskobari i Ballkanit, i cili po vuan dënimin me 10 vite burg në burgun e Peqinit). Por vëllai i reperit nga Lushnja nuk kishte pranuar. 

"Kë gjete mik Klemend Balilin që i tha vëllait tim që do të vijë Noizy që të të kërkojë falje? Dhe i tha vëllai im Klemendit, po erdhi këtu nuk del më i gjallë. Ti je lepurush, ku e imagjinon ti të vish në takim në burg,"-tregon ai.

Mbrëmjen e sotme Cllevio ka realizuar një video Live në Instagram ku i ka kërkuar falje Noizyt duke u shprehur se nuk do merret më me të. Bashkë me Aleks Vishajn dhe Kozak Braçin, ai tha se nëse do dalë nga fjala, atëherë i ka shkelur në besë shokët e tij. Madje ka bërë edhe premtimin drastik se nëse e shkel fjalën, do të hidhet nga dritarja. 

sherri noizy-cllevio cllevio serbiano klement balili

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE