LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VD- 'Shuhen' gjakrat! Cllevio i kërkon falje Noizyt, qan për Stresin: Më le vetëm. Rigles, ti je bello, do të puth tek faqja

Ai ka realizuar një video Live në Instagram ku i ka kërkuar falje Noizy-t duke u shprehur se nuk do merret më me të. Bashkë me Aleks Vishën dhe Kozak Braçin, ai tha se nëse do dalë nga fjala, do hidhet nga dritarja e banesës së tij në Lushnje, duke u zotuar për mbajtjen e premtimit.

26 Korrik 2022, 21:22 Nga k.m.
VD- 'Shuhen' gjakrat! Cllevio i kërkon falje Noizyt, qan për
Kleviol Ahmeti duke qarë

TIRANË- Ulen gjakrat! Reperi Kleviol Ahmeti, i njohur me nofkën Cllevio Serbiano, i ka kërkuar falje publikisht Rigels Rajkut për ofendimet që i ka bërë në rrjetet sociale. E kështu duket se më në fund mes tyre është ngritur flamuri i bardhë. Të paktën nga ana e Cllevios. Ai ka realizuar një video Live në Instagram ku i ka kërkuar falje Noizy-t duke u shprehur se nuk do merret më me të. Bashkë me Aleks Vishën dhe Kozak Braçin, ai tha se nëse do dalë nga fjala, do hidhet nga dritarja e banesës së tij në Lushnje, duke u zotuar për mbajtjen e premtimit.

Nga ana tjetër, vetë Cllevio tha se ndoshta nuk do bëhen shokë por nuk do ketë më sharje mes tyre. Ai u shpreh se është më i mirë se Stresi dhe Noizy por jo më i shkathët. Madje u shpreh se Noizy është shumë i bukur, i mirë dhe madje e konsideroi si maja e piramidës. Ndërsa në një video tjetër shfaqet duke qarë për shokun e tij, Arkimed Lushajn (Stresi), që sipas tij, po mban anën e Noizy-t. 

BISEDA LIVE: 

Cllevio Serbiano: O Arkimed, o legen. Tani kur kam nevojë unë nevojë për ty, ti shkon rri tek Noizy dhe thua mirë ta bëri? Ë? Do hap dritaren dhe do hidhem, po i dola kundër Aleksit. Se kam sedër. S'jam zhulaq. Fol në emrin tim.
Aleks Visha: Ti nuk ke punë më me njeri. Ti u ke kërku ndjesë, e ata jo.
Cllevio Serbiano: I thashë unë qëpari, më fal Baç, edhe nusja jote dhe vajzës tënde.
Aleks Visha: I kërkojmë falje edhe Crax se është shumë djalosh. Kam fol dje me të, por kurrë nuk e ka prishur kurrë gojën
Cllevio Serbiano: Unë të urrej për vdekje ty, por kjo është hera e 44 që ky flet kështu për ty. O Crax, më fal. Ma bëj hallall, po mos ma merr për dobësi.
Aleks Visha: I kërkojmë ndjesë, ka kërku ndjesë sot.
Cllevio Serbiano: Nuk po iki nga përgjegjësia. Ça po thotë ky, po e them unë.
Aleks Visha: Cllevioli mbase shok nuk bëhet, por nuk ka për t'ja përmend emrin më. Ta bësh edhe një story që të paktën mos ta përmendi më.
Cllevio Serbiano: O Noiz, kur të them Bello, ti s'do ma marrësh për keq. Ti më gjej pseuudonim mua. Mua më pëlqen të më thënë gango. Po ta thashë, do të ta them në këtë mënyrë. Kam frikë se mos dashurohet buza ime me ty. është ironi. Po aty je ti, se të sheh femra dhe dashurohet me ty. Vëji gishtin ti dhe ajo shkon tek bunkeri i Noizy-t. E di vetë ti ça ndodh. Ç'a je ti, se të njoh unë ty. Jam më i mirë se Arkimedi, po nuk ta shes. Jam më budalla se ty, më psikopat se Arkimedi. Ti je shumë më i mirë, je maja e piramidës. Kur të kem 4 mln dollarë, do e shohësh ç'dhurata do të bëj unë ty. Nuk ka rëndësi shkalla, po është vëllai. Një të puthur do ky, nuk i blej me lekë.
Aleks Visha: Sot e mbrapa nuk keni për ta dëgjuar më për keq, për mirë po. është kështu?
Cllevio Serbiano: Ti po flet. O Dull', ty jo.

Kush është Cllevio?

Cllevio, emri i vërtetë i të cilit është, Kleviol Ahmeti duhej të ishte në shtëpi, pasi Gjykata e Lushnjes kishte caktuar ndaj tij masë arresti shtëpiak për posedim të lëndëve narkotike dhe armë të ftohta pa leje. Ai theu arrestin e shtëpisë, duke shkuar në Durrës aty ku u dhunua nga reperi Noizy. Pasi video e dhunimit u bë virale në rrjet, policia arrestoi Cllevion, vuri në hetim në gjendje të lirë reperin Rigels Rajku dhe të atin. Por ai doli sërish. Megjithatë, tani duket se mes tyre është vendosur paqja, të paktën përkohësisht.

kleviol ahmeti aleks visha kozak braci

Sondazh

Poll

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe

Dashnor Sula shpërndan "paund" në Kuvend, i lë ca para edhe Ramës tek vendi

Autor i 4 vjedhjeve në banesa dhe biznese, vihet në pranga 35-vjeçari në Tiranë

Aksident me vdekje në Korçë, zetori përplas motorin, dy persona të vdekur

PD kërkon përballje me Nanon:Trego ç’bisedove me Lamin për Martinajn. Naço:S’e lejon sekreti hetimor

“Ekstradoni kriminelët nga Dubai”, Noka shtron kërkesën. Naço: Na jep informacione nëse ke

Noka kërkon llogari për Martinajn, Kuko: Jam këtu për tjetër gjë, Deputeti:Po thërrasim Kulturën pra

Salianji: Ekstradoni kriminelët nga Dubai, këtu kërcet pushka, atje hapet shmapanja. Kuko:I takon MD

Salianji: Në Shqipëri kërcet pushka, në Dubai hapet shampanjë! Krerët e grupeve kriminale të lirë

Ka shkuar mirë? Rama del i qeshur nga "Vila 30", i hedh dorën në qafë Kurtit

E PAPRITUR! Rama zhvillon takim 'kokë më kokë' me Kurtin në Tiranë

'RING'/ Kontrabandë nga Libia në Durrës, sekuestrohen 2275 ton naftë, arrestohen 4 persona

Marrëveshja Shqipëri-Emirate të Bashkuara, Alibeaj: Kush kryen krime është në Dubai

Shqiptarët me gomone drejt Anglisë, Ministria e Brendshme: Nuk është fenomen i panjohur

Noka kërkon 'llogari' për zhdukjen e Martinajn: A ka informacion Qeveria? Thonë e gjeti hasmi

Bushka- Alibeajt: Ti je anatemuar në publik. Deputeti: Po e di, merr masë nëse shkela etikën

Çantën e mbushur me detonatorë e C4, arrestohet sa zbret nga urbani 44-vjeçari në Shijak

'Po u thonë diçka politikës shqiptare'/ Alibeaj: Çunat e Londrës vijnë në Bllok me makina angleze

Shqiptarët drejt Britanisë, Alibeaj: Largohen për të qëndruar në shtëpi bari, sa të rinj janë atje?

'Ligjet'/ Memorandumi Shqipëri-Britani e Madhe për emigracionin, Sula: Pse u miratua me urgjencë?

'Territorialja'/ PS kundërshton propozimin e PD, Balla: I qëndrojmë ndarjes aktuale me 61 Bashki

Balla: Bashkëpuntorët e sigurimit të shtetit sillen sikur nuk u ka hyrë asgjë në këmbë

'Të hetohet Berisha', Balla: Dua përgjigje nga SPAK, PS qëndron ndarjes aktuale të Bashkive

Xhixho përplaset me kryebashkiakun Suli për shkollën "Ibrahim Basha": Pse s'është ndërtuar?

Transportonte 17 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 35-vjeçari në Qafë-Botë

Hajdari: Të dalim në protesta, një grup njerëzish me në krye Ramën po uzurpojnë pushtetet

Përkujtimohet Azem Hajdari,djemtë i shkojnë me nuset për dore,Rudina merr të bijën, s'mungon Berisha

Veliaj s'përmbahet përballë gjimnazistëve/ Tregon idenë e tij për një shkollë të mirë: Si hotel

24 vite nga vrasja e Hajdarit/ Berisha: Hyri në histori, për 3 ditë rrëzoi regjimin

Shqiptarët dynden drejt Britanisë, ambasadori: Pasurimi i shpejtë ju çon drejt drogës

Deputetja i kthehet keq ish-zv.kryeministrit: Ahmetaj po deshe ta liroj vendin ta drejtosh

Sulmi ndaj sistemeve/ Salianji dhe Noka kërkesë AKSHI-t: Pse nuk u garantua siguria?

Arsimimi në Shqipëri, Yuri Kim: Faktor kyç, ndikon në përparimin tuaj

'Fëmijët kanë mundësi të punësohen'/ Rama: 11-vjeçarja në Shenavlash mbante shtëpinë me para

Abetarja e unifikuar/ Rama: Maqedonia parimisht dakord, diskutuam me Malin e Zi dhe Serbinë

Dëgjohet muzikë në Kongres, Rama: Jetojnë me ‘radio’ në xhep, njëri më tha është zilja e gruas

Kongresi, Rama: Kërcënimi ndaj gjuhës është i madh, do diskutojmë futjen e saj në çdo nivel arsimi

Rama mbledh Kongresin e Arsimit, Yuri Kim ende përgjumshëm

Dita e parë e shkollës, Rama këshillon të vegjëlit: Bëni qef dhe punë

Shtëpinë e kishte kthyer në “dyqan”, arrestohet i riu në Fier, e spiunuan për "Zastava"

Hakerat e Iranit futen në sistemin e kamerave të kufijve shqiptarë! Publikojnë videon

Sulmi kibernetik, radhë të gjata në doganën e Bllatës

Probleme me sistemin TIMS në Kapshticë, po punohet me regjistra

Berisha: Rama firmos kontratat korruptive! Rrugën Korçë-Kolonjë e mori në dorë një ish-deputet i PS