LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Një projekt i ri është gati, zbuloni parashikimin e horoskopit për secilën nga shenjat

Parashikimi i yjeve për sot.

13 Shkurt 2024, 07:05 Nga N.F
Një projekt i ri është gati, zbuloni parashikimin e horoskopit
Foto ilustruese

DASHI

Jo gjithçka është në rregull në këtë periudhë. Është faji i një hëne disonante që shkakton pak bezdi. Prisni përpara në dashuri nëse marrëdhënia nuk funksionon ose përfundon. Një projekt ose diçka e re tashmë është gati, do t’ju duhet të punoni për të.

DEMI

Keni qenë paksa i tensionuar kohët e fundit, por kjo Hënë do t’ju bëjë të gjeni qetësinë shpirtërore. Projektet e krijuara së fundmi do të duhet të përcaktohen deri në fund të majit. Pjesa e parë e shkurtit u përdor për të studiuar strategji për të fituar një betejë. Në dashuri ka pasur disa hutim mes çifteve.

BINJAKËT

Përpiquni të qëndroni optimistë. Me Jupiterin në shenjë, së shpejti do të nisin projekte të reja. Të bësh të njëjtat gjëra ju mërzit, në fund të fundit, jeni njerëz krijues. Do të jetë një sfidë të qëndroni të qetë, ata që kanë pasur probleme personale dhe fizike duhet të gjejnë qetësi.

GAFORRJA

Jeni shumë aktiv dhe i ndjeshëm, por edhe i prekshëm dhe i ndjeshëm. Faza e vështirë po përfundon. Së shpejti do të kalojmë në një situatë më të mirë. Jeni duke pritur për ngjarje, është koha të vëzhgoni me kujdes atë që ju rrethon. Fundi i shkurtit mund të jetë efektiv për të filluar t’i shihni gjërat përreth jush ndryshe.

LUANI

Sipas horoskopit jeni krenarë dhe nuk ka gjasa të pranoni se keni bërë gabime. Ka pasur ndryshime që nga viti i kaluar që janë ende në vazhdim. Më në fund e keni kuptuar se e kaluara duhet lënë mënjanë për t’u fokusuar në menaxhimin e së ardhmes. Fundi i shkurtit sjell kundërshtime planetare që duhen menaxhuar me kujdes.

VIRGJËRESHA

Keni absolutisht nevojë për pak relaksim në pjesën e dytë të shkurtit. Deri tani keni qenë i përfshirë në shumë evente, ata që kanë biznesin e tyre dhe janë kthyer nga suksesi personal. Do të ketë ditë plot me gjëra për të bërë, mos e lironi këtë tension në dashuri, ndjenjat po rikuperohen.

PEHORJA

Në këtë periudhë shumë ide dhe projekte të mëdha po ju kalojnë në kokë. E marta ju gjen shumë dembel ose jo shumë të qetë për shkak të një Hëne disonante. Gjatë tre javëve të fundit, shumë prej tyre kanë përjetuar rënie fizike dhe kanë nevojë të rikuperohen.

AKREPI

Duhet të keni një vizion të qartë për të ardhmen. Kjo ditë ju ndihmon, por kushtojini vëmendje kontrasteve. Tranziti i ri i Venusit imponon ashpërsi në dashuri. Asnjë lajm nga vendi i punës; dy javët e ardhshme mund të ndikojnë në cilësinë e disa marrëdhënieve, do të ketë vonesa.

SHIGJETARI

Kënaquni në dashuri me këtë të martë të bukur e të favorshme. Evolucioni i një ndjenje varet nga lloji i marrëdhënies që po përjetoni: në marrëdhëniet afatgjata, mërzia duhet të kapërcehet. Mund të favorizoni disa shenja si Ujori dhe Peshorja.

BRICJAPI

Pavarësisht nga yjet në favorin tuaj, një Hënë e pafavorshme ju shkakton bezdi dhe shumë lodhje. Shumica nuk ankohen sepse gjërat po shkojnë keq, por vetëm sepse ka shumë përgjegjësi dhe pak kohë për t’u çlodhur apo kushtuar partnerit dhe familjes.

UJORI

Harrojini shpenzimet e panevojshme. E rëndësishme është të ndiheni mirë me veten; ka një dëshirë për të ndryshuar stilin e jetës, pamjen tuaj, ka edhe nga ato që mendojnë të bëjnë një operacion të vogël kozmetik ose thjesht të rrethohen me njerëz të lumtur.

PESHQIT

Duhet të analizoni ndjenjat në këto ditë shkurti. Fundjava do të jetë e rëndësishme dhe disa çifte do të përballen me një lloj rishikimi sentimental, që duhet të zbatohet sa më shpejt të jetë e mundur. Është gjithmonë e vështirë për ju të harroni një dashuri edhe pas një ndarje.

horoskopi parashikim yje

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve