LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë vipat që morën pjesë në Super Bowl

Aktorja e Hollivudit, Blake Lively, u fotografua duke mbërritur me Swift dhe nënën e këngëtares, Andrea Swift.

12 Shkurt 2024, 12:07 Nga S.B
Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Taylor Swift dhe Blake Lively

SHBA- Gjëja më e rëndësishme për natën më të madhe të vitit të futbollit amerikan janë paraqitjet e të famshmëve, sigurisht. Duke filluar me yllin e shfaqjes Swift ku 34-vjeçarja bëri udhëtimin epik nga Japonia pasi performoi katër shfaqje atje si pjesë e turneut të saj Eras, për të parë të dashurin e saj dhe yllin e Chiefs Travis Kelce në aksion kundër San Francisco 49ers.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Taylor Swift

Aktorja e Hollivudit, Blake Lively, u fotografua duke mbërritur me Swift dhe nënën e këngëtares, Andrea Swift. Para fillimit të lojës, Swift dhe Lively u panë të përqafuara ndërsa reperi dhe këngëtari amerikan Post Malone performoi America The Beautiful.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Taylor Swift dhe Blake Lively

Paul McCartney u fotografua gjithashtu me Swift gjatë ngjarjes, duke takuar babanë e Kelces, Ed. Takimi mes Swift dhe Sir Paul shënoi një ribashkim për dyshen pasi ata u bashkuan për një bisedë të gjerë për serialin e Rolling Stone's Musicians on Musicians në 2020 dhe ai e vlerësoi atë si frymëzim për një nga këngët e tij, ‘Who Cares’.

Ice Spice iu bashkua Swift-it gjithashtu. Ajo ka ndjekur një sërë shfaqjesh çmimesh së bashku me Swift në muajt e fundit, duke përfshirë MTV VMA si dhe Grammy, dhe iu bashkua yllit në suitën e saj për të brohoritur për Kelce.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Ice Spice dhe Taylor Swift

Reperi amerikan Jay-Z shkrepi foto të vajzave të tij Blue Ivy dhe Rumi në fushë përpara se të fillonte ndeshja dhe ai u ul pranë gruas së tij Beyonce e cila shfrytëzoi rastin për të bërë një njoftim të madh.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Jay Z

Ylli i Hollivudit, Paul Rudd, ishte padyshim fansi më i famshëm i Kansas City Chiefs, derisa Swift u shfaq. Ai u shfaq në fushë me mustaqe, së bashku me djalin e tij adoleshent Jack.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Paul Rudd

Ylli i popit, Justin Bieber, ishte përfolur se do të shfaqej si këngëtar i ftuar gjatë shfaqjes së pjesës së parë të Usher. Në vend të kësaj, ai u shfaq si fans me gruan e tij, modelen Hailey Bieber, dhe të dy u filmuan duke kërcyer gjatë performancës së Usher.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Justin Bieber

Fituesi i Oscarit, Leonardo DiCaprio ishte i pranishëm në lojë, i veshur me një kapele të zezë bejsbolli. Ish-ylli i spektaklit të pjesës së parë, Lady Gaga ishte gjithashtu aty, duke treguar besnikërinë e saj me një xhaketë vezulluese të 49-ës.

Taylor Swift, Blake Lively, Justin Bieber, Jay-Z, Lady Gaga: Të gjithë
Lady Gaga

superbowl taylor swift beyonce jay z justin bieber

Sondazh

Poll

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren