LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kjo javë nis bukur për beqarët, gjëra interesante ju presin, horoskopi për sot

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 28 nëntor 2022.

28 Nëntor 2022, 06:54 Nga e.k
Kjo javë nis bukur për beqarët, gjëra interesante ju presin,
Foto ilustruese

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Ky qiell është i bukur për beqarët, mund të bëni për vete një person të këndshëm. Në punë favorizohen kontaktet dhe bashkëpunimet e reja.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Kohët e fundit keni pasur shumë grindje me partnerin tuaj, por këtë të hënë ka mundësi të rikuperoni. Presioni në punë ndihet, por mundi juaj do të shpërblehet.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Duhet kujdes më i madh në marrëdhëniet ndërpersonale, përndryshe rrezikoni të lëndoni ndjeshmërinë e të tjerëve. Në punë, nëse keni një negociatë në zhvillim, vini në peshore të gjitha të mirat dhe të këqijat.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Këtë të hënë, Hëna është në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj dhe bën thirrje për kujdes. Në punë bëhuni gati, mund të keni një intervistë të rëndësishme.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Kjo fillimjavë duket të jetë interesante për ndjenjat, mund të çliroheni nga një barrë. Marzhe interesante fitimi janë të mundshme në punë.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Në dashuri, kjo e hënë ka pak nervozizëm, më mirë të shtyni gjithçka për të martën. Tension edhe në punë, numëroni deri në dhjetë para se të dilni me "shpatë".

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Këtë ditë të parë të javës, një person në shenjën Luani ose Shigjetari mund t’ju intrigojë. Në punë, mund të seleksiononi marrëdhëniet që nuk i konsideroni të përshtatshme për nivelin tuaj.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Këtë të hënë, një angazhim familjar mund t’ju duket mjaft i rëndë. Në punë ka një dëshirë të fortë për ndryshim.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Nëse jeni vetëm, shikoni përreth dhe mos u mbyllni në shtëpi! Kjo fillim javë është interesante në punë, favorizohen bashkëpunime të reja.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh kanë vendosur të provojnë sërish duke u dhënë vetes shanse të reja. Lajme vijnë në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Në dashuri jeni në kontroll të situatës dhe nëse ka diçka që nuk ju përshtatet, nuk do të hezitoni ta bëni zërin tuaj që të dëgjohet. Kënaqësi e veçantë vjen në punë deri në dhjetorin që po afron.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Marrëdhëniet tuaja të preferuara duket se janë ato me kohë të pjesshme. Në punë, nëntori përfundon në një mënyrë disi të çuditshme, si ajo shprehja "dhe telashet nuk kanë të sosur".

horoskopi ditor parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

Dosja Sot Date 31 mars

Dosja Sot Date 31 mars

Lefter Alla në burg, Këshilli Bashkiak i Bulqizës zgjedh kryetarin e ri

Dosja Sot Date 30 Mars

Zbulohen mbi 2 mijë fidanë kanabisi në Velipojë arrestohet 55-vjeçari, në kërkim vëllai i tij

Lapsusi frojdian i Berishës, ngatërron Masakrën e Lumës me atë elektorale në vitin 2013

Dosja Sot Date 29 mars

Arrestohet gjermani në Tiranë, i dënuar për shpërndarje të materialeve pornografike

Arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, drejtonte mjetin nën efektin e lëndëve narkotike e kryente manovra

Pamje nga 27 serat me kanabis në Koplik, si ishte kthyer gropa e interteve në plantacione hahashi

Dosja Sot Date 28 mars

Tokat preken nga projekti/ Banorët e Bërxullës në protestë

Dosja Sot date 27 mars

Hetimet për lobingun/“Do dorëzoni dosjen në prokurori?” Berisha: Asnjë qindarkë ruse s’ka hyrë në PD

Bejko kandidat në Tiranë,Berisha: Vegla që përdor Basha dhe Rama kundër pluralizmit, vijnë nga mafia

Qëllohet me breshëri plumbash drejt Top Channel, vritet roja, gjendet e djegur makina e atentatorëve

Merr flak makina mbrenda ne garazh

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive