LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Jeta juaj në çift do jetë më e kënaqshme se kurrë sot. Horoskopi ditor!

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme 24 shtator 2022

24 Shtator 2022, 07:05 Nga d.a.
Jeta juaj në çift do jetë më e kënaqshme se
horoskopi

Dashi

Sot do mundoheni gjate gjithë kohës ju te dashuruarit te ruani një klime sa me te ngrohte ne çift. Marrëdhënia me partnerin jo vetëm qe do përmirësohet, por mund te mendoni te hidhni edhe hapa me rëndësi te madhe. Beqaret do jene me shume fat dhe nuk do ndihen me te vetmuar. Ne planin FInanciar nuk duhet te ndërmerrni shume rreziqe sepse situata nuk do jete aq e qëndrueshme.

Demi

Dite e stuhishme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te dy palët kokëfortë dhe nuk do doni te bëni as lëshimin me te vogël. Beqaret do bëjnë ende durim dhe shume shpejt kane për ta gjetur personin qe do ju përshtatet me se miri. Ne planin FInanciar bëjini me kujdes llogarite ne mënyrë qe te mos ju dalin probleme.

Binjaket

Dite shume e zakonshme ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni asnjë lloj problemi me partnerin, përkundrazi do i sqaroni edhe mosmarrëveshjet e hershme. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do guxojnë te joshin asnjë person. Ne planin FInanciar do ndiheni te bekuar nga yjet dhe çdo gjë do ju ece për mrekulli.

Gaforrja

Klima yjore do ngrohet tej mase sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do e surprizoni ne çdo moment njeri-tjetrin dhe kënaqësitë dhe emocionet do jene me te forta. Beqaret do kenë një dite te mbushur me angazhime dhe pune, prandaj nuk do kenë kohe te mendojnë për dashurinë. Buxheti do jete tejet i stabilizuar. PërFItoni për te bere edhe ndonjë investim me tepër.

Luani

Jeta juaj ne çift do jete me e kënaqshme se kurrë sot. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin tuaj dhe nuk do debatoni kot se koti. Beqaret nuk duhet ne asnjë mënyrë te shkatërrojnë jetën e çifteve vetëm për te kënaqur veten dhe për te tërhequr atë qe pëlqejnë. Nuk do gjejnë kurrë paqe ne jete. Buxheti do vazhdoje te mbetet i kënaqshëm dhe aspak problematik.

Virgjeresha

Për te dashuruarit ka për te qene një dite e jashtëzakonshme sot. Nuk do keni asnjë lloj problemi apo mosmarrëveshjeje, përkundrazi do filloni te bëni plane për te ardhmen. Beqaret do ndihen për mrekulli pranë miqve dhe nuk do e kenë te nevojshme ta kërkojnë dashurinë. Për financat ka ardhur koha ta riorganizoni situatën qe gjendja te jete edhe me e mire.

Peshorja

Dite mjaft sensuale do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dilni neper vende interesante me partnerin dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret nuk duhet te tregohen pesimiste sepse atëherë kur me pak do e presin, do ju ndodhin gjera fantastike. Buxhetin mbajeni gjate gjithë kohës nen kontroll sepse ne te kundërt do ju lindin probleme serioze.

Akrepi

Mos u mbyllni ne vetvete sot ju te dashuruarit sido qe te jete marrëdhënia me partnerin sepse situata vetëm sa do rendohen. Me e mira është te ×isni hapur me te e pa dorashka. Beqaret do jene gjate gjithë kohës te disponueshem ndaj ftesave qe do ju bëhen dhe do pranojnë te FIllojnë edhe aventura kalimtare. Buxheti nuk do ketë probleme, përkundrazi situata do jete me e qëndrueshme.

Shigjetari

Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe do ndiheni gati te bëni çdo gjë vetëm qe emocionet te jene te forta. Disa miq do ju ndihmojnë t’i përgatisni edhe surpriza atij qe keni ne krah. Beqaret nuk do kenë ditën e tyre më me fat dhe do mërziten ne disa momente. Financat do jene goxha te mira prandaj mund ta shfrytëzoni rastin edhe për te bere ndonjë investim me shume.

Bricjapi

Do keni besim te verbër tek partneri juaj sot dhe çdo gjë qe ai do ju thotë do e merrni për te vërtetë. Për fat te keq mund te zhgënjeheni pa mase. Beqaret duhet te përkujdesen pak me tepër për pamjen e tyre sepse veten ashtu do gjejnë personin e duhur. Financat duhet t’i menaxhoni me më shume kujdes pasi ne te kundërt do keni probleme serioze.

Ujori

Dite fantastike do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Te gjithë do ju kenë zili për bashkëpunimin dhe komunikimin. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te rëndësishme. Do ju duhet ende te presin pak kohe. Te ardhurat do i keni gjate gjithë kohës ne vëmendje prandaj edhe situata do jete shume me e mire se me pare.

Peshqit

Fale ndikimit pozitiv te Venusit, marrëdhënia juaj me partnerin do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jeni me te logjikshëm dhe do i ndreqni edhe gabimet e bëra me pare. Beqaret do realizojnë një takim emocionues ne momentin qe me pak do e presin. Për buxhetin do përkujdesen ne çdo moment yjet dhe gjendja do mbetet e mire e pa probleme.

horoskopi 24 shtator 2022 horoskopi sot

Sondazh

Poll

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.

Korreshi: Ore a ju marrin këta të dysheqeve? Se iu hap barku atyre per ne.

Berisha: PD nuk do e mbronte votën me armë apo dhunë! Kjo ishte detyra jonë kryesore

Humbja më e thellë në histori ndaj Veliajt/ Këlliçi: Duhet të bashkohemi të gjithë faktorët

Braçe kritika për ligjin e qeverisë për rritjen e pagave. Shqetësuese paga titullarit dhe punonjësit

Deputetët replikojnë për pagat /Spaho: Mos u tallni me njerëzit, në Albcontrol trajtohen me xhakuzi

Rritja e pagave, Shehaj: Rrisim pagat për popullin, jo për vete. Turp. S'duhet të përjashtohemi

PËRGJAKET VENDI I SHENJTË! Dhunohet rojet e Kishës së Laçit, u përplasën me shitësit ambulantë

Kallzimet për 14 Majin, Flamur Noka thirret në SPAK

Rama falenderon dibranët me dajre