LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Horoskopi kinez zbulon se kush do të pasurohet/ 3 shenja do marrin para të mëdha në TETOR, por edhe një promovim në PUNË

Sipas horoskopit kinez, 3 shenjat do të shoqërohen me fat të pabesueshëm në këtë fushë dhe do të ketë mjaft mundësi për të fituar para.

23 Shtator 2022, 14:35 Nga k.m.
Horoskopi kinez zbulon se kush do të pasurohet/ 3 shenja do marrin para
Foto ilustruese

Astrologët thonë se tetori do të jetë relativisht i qëndrueshëm dhe pa kthesa të fatit për shumicën e shenjave të Zodiakut. Ky muaj do të jetë ideal për të bërë plane për të ardhmen, ndërsa për sa i përket financave, për disa do të jetë veçanërisht i suksesshëm. Sipas horoskopit kinez, 3 shenjat do të shoqërohen me fat të pabesueshëm në këtë fushë dhe do të ketë mjaft mundësi për të fituar para.

Tigri

(1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998,2010)

Ky muaj do të jetë ideal për të bërë plane për të ardhmen, ndërsa për sa i përket financave, për disa do të jetë veçanërisht i suksesshëm. Sipas horoskopit kinez, tre shenjat do të shoqërohen me fat të pabesueshëm në këtë fushë dhe do të ketë mjaft mundësi për të fituar para.

Kohët e fundit ka qenë shumë e vështirë për Tigrat. Për disa muaj po grumbulloheshin probleme të pazgjidhura, të cilat cenonin stabilitetin e tyre material. Megjithatë nga 3 tetori, yjet do jenë në favor të tyre dhe fati do t'i ndjekë në çdo biznes. Brenda një muaji, Tigrat mund të marrin një promovim, një ofertë fitimprurëse pune apo edhe një burim të ri të ardhurash.

Kali

(1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990,2002)

Personat e lindur nën shenjën e Kalit janë të lindur punëtor, ndaj nuk është çudi që puna e tyre e palodhur më në fund do të shpërblehet. Në tetor i pret një kthesë e re në karrierën dhe biznesin e tyre, e cila do të sigurojë një fluks të madh parash dhe përparim. Yjet do të jenë në favor të tyre deri në mesin e majit të vitit të ardhshëm, ndaj astrologët këshillojnë të shfrytëzoni sa më shumë këtë kohë.

Derri

(1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995,2007)

Astrologët thonë se nëse në familjen tuaj keni dikë që ka lindur në këtë shenjë, nuk do t'ju duhet kurrë të keni frikë nga sirpizmi. Edhe pse ndonjëherë derrat përballen me probleme dhe vështirësi, herët a vonë fati i ndjek gjithmonë. Nga 3 tetori, ata mund të presin vetëm më të mirën, bollëku do të zhvendoset në shtëpinë e tyre dhe gjendja e tyre financiare do të përmirësohet ndjeshëm. Nuk përjashtohen burimet e reja të të ardhurave, nënshkrimi i kontratave të mëdha dhe ofertat e punës.

horoskopi kinez

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN