LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Duhet të jeni të zjarrtë dhe flirtues, sot ndryshoni rutinën tuaj, horoskopi i së dielës

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit per diten e sotme, 4 dhjetor 2022

4 Dhjetor 2022, 06:46 Nga A.B
Duhet të jeni të zjarrtë dhe flirtues, sot ndryshoni rutinën
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Yjet tregojnë se duhet të shoqëroheni më shumë se kurrë të dielën. Duhet të bëni një kalim të stilit të jetesës dhe karrierës. Mundohuni të përfundoni të gjitha qëllimet që keni vendosur.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Mund të ketë një fakt psikologjik, i cili po ju shkakton shqetësim. Mund të keni qenë duke rikujtuar gjërat e këqija që keni kaluar në të shkuarën. Shkoni dhe flisni me një mik ose të afërm.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Monotonia nuk është gjëja juaj ju mërzit. Të dielën duhet të jeni të zjarrtë dhe flirtues. Ndryshoni rutinën. Palestra mund t’iu tërheqë. Idetë e reja do të tërheqin eprorët.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Do iu duket sikur keni ngecur të dielën. Fol hapur me njerëzit për ato gjëra që kanë rëndësi për ju. Flisni edhe për ato çështje që iu kanë shqetësuar. Do të jetë një mik ose një anëtar familje që do t’iu japë sigurinë të flisni.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Gjëja kryesore e ditës është komunikimi me një person, influenca e të cilit do të ketë një impakt në jetën tuaj. Gjithashtu mund të përballeni me një person ose një situatë ku do qëndroni ndaj mendimeve të kundërta.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Lajmet e mira do iu mbushin ditën. Po punonit prej kohësh për një projekt të rëndësishëm dhe të dielën do t’i merrni përfitimet. Do të merrni një vendim të rëndësishëm sa i përket financave.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Të dielën do të preferoni të merrni njohuri. Do iu duhet që të kontrolloni temperamentin sepse do t’iu ndihmojë që t’i plotësoni detyrat më me lehtësi. Do të ketë disa ndryshime pozitive sa i përket financave.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Mundohuni të largoheni nga njerëzit që sjellin negativitet në jetën tuaj. Do të surprizoheni të dielën, kur të mësoni se personi që keni besuar më shumë ka hapur fjalë të këqija për ju.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Jeta iu vendos përpara dy zgjedhje dhe është njësoj e dhimbshme të duroni humbjen e njërës prej tyre. Dëgjoni zemrën dhe kjo do bëjë të kuptoni të vërtetën. Krijoni një listë me qëllime, por vendosni prioritete.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Lidhni të gjitha fragmentet e mendimit dhe kjo do iu ndihmojë të kaloni disa situata të sikletshme. Mos lejoni veten të ngecni në situata në të cilat nuk i besoni. Lëvizni përpara.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të dielën do të ndiheni më të qetë pas një situatë të ngatërruar. Karakteri juaj i fortë do të bëjë të kaloni disa vështirësi. Dëshironi të keni pranë persona që iu nevojiten.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Dita do të shënohet me luhatje humori, por do t’iu buzëqeshë fati sa i përket pasurisë. Kujdes me përgatitjen e projekteve të ndryshme. Ka shumë mundësi të keni përfitime materiale, por kujdes nga mburrja e tepërt.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN