LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dojna Mema rrëfen emocionet e pritjes së ëmbël: Nuk di çfarë të presësh nga jeta

Moderatorja kujtoi se ka mbetur shtatzënë gjatë kohës kur prezantonte “Big Brother VIP Fan Club”, ndërsa binjakët e pyetën si ka qenë kjo shtatzëni e parë për çiftin.

15 Korrik 2022, 22:28 Nga I.A
Dojna Mema rrëfen emocionet e pritjes së ëmbël: Nuk di
Dojna Mema dhe Vlashent Sata

TIRANË- Moderatorja Dojna Mema është në  muajt e fundit të shtatzënisë, ndërkohë që vazhdon të ndajë me publikun këtë eksperiencë të veçantë për të. Këtë të premte, ajo dhe partneri i saj, Vlashent Sata ka pranuar ftesën e binjakëve Veshaj. Në emisionin më “Më lër të flas” në Top Channel, Dojna dhe Vlashenti folën më shumë për njëri-tjetrin dhe për beben që presin të vijë në jetë së shpejti.

Moderatorja kujtoi se ka mbetur shtatzënë gjatë kohës kur prezantonte “Big Brother VIP Fan Club”, ndërsa binjakët e pyetën si ka qenë kjo shtatzëni e parë për çiftin.

Dojna: Ka qenë fëmijë shumë i mbarë që në fillim. Ky fëmijë është krijuar gjatë kohës që ju ishit brenda shtëpisë së Big Brother.

Romeo: Sa fëmijë janë bërë në atë kohë, o vëlla?

Donaldi: Sa shanse ka që ju ta keni bërë këtë fëmijë duke më parë mua?

Dojna: Në shtëpinë tonë ka qenë 24 orë në 24 Big Brother, kështu që e sigurt që keni qenë diku në sfond.

Donaldi: Ka qenë e martë apo e premte?

Donaldi: Na tregoni pak si po shkon si eksperiencë

Vlashenti: Më mori një shok në telefon, sa mori vesh që ishte shtatzënë Dojna, më tha mirë se erdhe në grupin “Ti ke të drejtë, unë kam gabim”.

Donaldi: Ajo ka të drejtë kur nuk është shtatzënë, imagjino sa të drejtë ka kur është shtatzënë…

Vlashenti: Është eksperiencë e re dhe ti nuk di çfarë të presësh as nga vetja, as nga partnerja, as nga njerëzit  e tjerë. Të gjithë japin mend. Mua më vjen keq që nuk kam qenë perfekt aq sa ka qenë perfekte Dojna në këtë rrugëtimin e saj.

vlashent sata dojna mema

Sondazh

Poll

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

Argita Malltezi: Ndërrimi i destinacionit të Kompleksit Partizani u bë nga Rama

"Kryedemokrati dhe Malltezi të arrestuar politik", Argita: SPAK ka kaluar nga një akuzë në tjetrën

Paralajmërimi i Argita Mallatezit: Do të përfshihem në politikë nëse është e nevojshme

Pjesmarrja e Berishës në Kuvend u refuzua/ Gjokutaj: Veprim skandaloz i SPAK

Gjyqi ndaj Berishës, Mëngjesi: Është përdorur standard i dyfishtë

Lapsusi me datën/ Rama njofton samitin e madh me komunitetin Europian

“Keni fituar më shumë zgjedhje se unë”/ Cameron batuta me Ramën

"Emigracioni është problem," Cameron i prerë: Partneritet dhe në luftën kundër krimit të organizuar

Emigracioni/ Rama me Cameron: Operacionet do të vazhdojnë, gadishmëria jonë është maksimale

“Anglia më e pranishme në vendin tonë”, Rama: Projekt strategjik për hekurudhën Durrës-Prishtinë

Rama: Me Cameron kemi biseduar për marrëdhëniet bilaterale

Nis fuqishëm protesta para Bashkisë Tiranë, qytetarët hedhin molotov para godinës

Të pranishëm në protestë, akti fisnik i qytetarëve, u japin ujë efektivëve të policisë

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!