LIVE UPDATES

dojna mema

Art&Argëtim 1 Prill 2022, 15:50

FOTO/ Martohen Dojna Mema dhe Vlashent Sata

TIRANË– Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata i kanë dhënë fund beqarisë. Moderatorja ka publikuar fotot me Vlashentin ku kanë bërë cele...

Art&Argëtim 20 Qershor 2020, 17:33

TIRANË– Ditën e sotme modelja, Adrola Dushi ka qenë e ftuar në Pop Culture me Dojna Memën ku ka folur rreth familjes së saj dhe divorcing nga bashkëshorti....

Art&Argëtim 15 Prill 2020, 12:08

TIRANË- Tashmë gjyshja e Dojnës është një personazh i njohur për publikun shqiptar. Moderatorja Dojna Mema poston shpesh video argëtuese me gjyshen e saj, ...

Art&Argëtim 7 Shkurt 2020, 07:57

Tiranë- Dojna Mema pak javë më parë humbi njeriun e zemrës, të atin. Dhimbjen që ndjen për këtë humbje, ajo  e ka shfaqur edhe në rrjetet sociale.  Së fundmi mo...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV