LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Trazira dhe pengesa në takimin e ëndërruar, parashikimi i yjeve do t’ju trazojë shpirtin sot/ Horoskopi 3 nëntor 2020

3 Nëntor 2020, 06:11 Nga DOSJA
Trazira dhe pengesa në takimin e ëndërruar, parashikimi i yjeve

Shume planetë do kenë ndikim te madh sot ne jetën tuaj ne çift. Ata do ju udhëheqin drejt rrugës se duhur dhe gjithçka do shkoje me se miri. Beqaret nuk do mund ta realizojnë dot sot takimin e ëndërruar dhe kjo do i mërzitë paksa. Me financat mundohuni te tregoheni sa me te matur dhe te kujdesshëm ne mënyrë qe te keni para edhe për te nesërmen.

Nëse kohet e fundit e keni neglizhuar partnerin, mundohuni te rifitoni kohen e humbur gjate kësaj dite. Vetëm ne këtë mënyrë gjerat do ecin mire. Beqaret do kenë takime shume interesante te cilat nuk duhen humbur për asnjë lloj arsyeje. Se çfarë do ndodhe me tej lërjani kohës. Financat nuk do ndikohen aspak pozitivisht nga yjet kështu qe do ju duhet shume pune për te ruajtur qëndrueshmërinë.

Do keni surpriza te njëpasnjëshme gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Shfrytëzojeni çdo sekonde sikur te ishte e fundit. Beqaret papritur do kenë dashuri me shikim te pare dhe jeta do ju marre një tjetër drejtim. Gjendja financiare do vije dalëngadalë duke u stabilizuar fale edhe masave qe do merrni ju. Bravo për perkujdesin.

Plutoni do jete planeti me pozitiv sot ne jetën tuaj ne çift. Gjerat kane për te ecur me se miri me personin qe keni ne krah, madje do flisni hapur e do i zgjidhni edhe disa mosmarrëveshje. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një lidhje, kështu qe nuk do i pranojnë as ftesat qe do iu bëhen. Për financat nuk duhet te shqetësoheni aspak sepse do jene te afërmit qe do ju ndihmojnë tej mase.

Do jeni shume te zënë me pune sot ju te dashuruarit dhe ka rrezik ta lini pas dore partnerin. Duke mos e ditur shkakun ai do filloje te imagjinoje gjera te paqena. Beqaret do jene te gatshëm te pranojnë çdo lloj ftese qe do iu bëhen ne mënyrë qe te ndryshojnë statusin. Ne planin financiar nuk do ketë vështirësi te mëdha, megjithatë mire është qe te shpenzoni me kursim.

Dite goxha e qete dhe pa probleme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni atë qe do ju duket me e logjikshmja pa menduar se çfarë mund te ndodhe me pas. Beqaret do jene te turpshëm dhe ka rrezik te humbasin mundësi te shkëlqyera. Me financat do i keni punët mire dhe gjendja nuk do ketë aspak vështirësi. Dini si t’i menaxhoni me maturi ato para qe keni.

Dite aspak e kënaqshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje, Do debatoni me partnerin për gjera te kota dhe nuk do qëndroni asnjë moment te qete. Beqareve do iu jepen vetëm mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Ne planin financiar gjerat do vijnë duke u rregulluar disi. Do i kuptoni gabimet e kryera dhe do mundoheni te gjeni mënyrën për t’i zgjidhur.

Do jeni gjithë kohës ne humor te mire sot ju te dashuruarit dhe do jeni gati te bëni edhe ndonjë çmenduri te vogël vetëm për te përjetuar kënaqësi. Beqaret do pranojnë ftesa dhe do argëtohen me personat e sapo njohur. Me tej nuk i duhet çfarë mund te ndodhe. Ne planin financiar nuk duhet absolutisht te rrezikoni sepse mund te mbeteni edhe pa asnjë para. Kujdes!

Te dashuruarit do kalojnë një dite normale dhe pa ndonjë emocione te veçante. Me mire te jeni te qete sesa te përballeni me debate. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare gjate kësaj dite dhe shume gjera do ju ndryshojnë njëherë e mire. Financat do ua mbrojnë gjithë kohës Merkuri. Do mund te kryeni edhe ndonjë transaksion apo investim te rëndësishëm.

Te dashuruarit do kenë sukses ne dashuri gjate kësaj dite. Do qëndroni edhe me shume pranë partnerit, do flisni gjere e gjate me te dhe do bashkëpunoni fort. Beqaret fatkeqësisht nuk do jene as sot me fat dhe do mbeten vetëm. Gjendja e financave nuk do jete ashtu si e keni pritur, megjithatë nuk duhet as te merrni hua. Kërkoni ndihmën e familjareve për te ndryshuar disi situatën.

Dite pasionante dhe e mbushur me çmenduri te vogla kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo çast do ju duket i veçante dhe here pas here do mendoni se jeni ne ëndërr. Beqaret do abuzojnë me joshjen dhe mund te bëjnë gjeste te cilat do ndikojnë për keq. Ne planin financiar duhet te jeni me te organizuar ne mënyrë qe gjendja te ndryshoje sa me shpejt. Ju mundeni!

Dite shume e këndshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera kane për te qene me ndryshe se me pare dhe ju do e shihni gjithçka me optimizëm. Beqaret bëjnë mire t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Gjendja e financave do varet nga mënyra sesi ju do shpenzoni dhe sesi do i menaxhoni te ardhurat. Nuk është momenti për te bere çmenduri.

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 3 nentor 2020 horoskopi 3 nentor 2020

Sondazh

Poll

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve