LIVE UPDATES

vaksinimi anti-covid ne shqiperi

Politike 1 Prill 2021, 21:07

TIRANË– Kryeministri Edi Rama, i ka rënë gjoksit duke u shprehur se ishte ai që siguroi vaksinat anti-COVID. Gjatë fjalës së tij, në emisionin “...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV