KRYESORET

UEFa

Sport 7 Maj 2021, 19:29

EUROPË-Beteja e Super League-s vazhdon.Sipas New York Times Juventus, Real Madrid dhe Barcelona, ​​të cilët nuk kanë nënshkruar letrën e tërheqjes nga proj...

Sport 22 Tetor 2020, 10:01

UEFA Europa League, 29 raste me Covid-19…

ZVICER – UEFA Europa League, pritet të zhvillojë sonte 24 ndeshjet e ditës së parë të fazës në grupeve, pavarësisht nga fakti se në gjashtë prej tyre, rez...

Sport 20 Tetor 2020, 17:53

UEFA humbet 575 milionë euro nga pandemia

ZVICER – Qeveria e futbollit europian ka vendosur që të reduktojë shpërblimet e saj për 5 vitet e ardhshme për klubet pjesëmarrëse, një vendim sigurisht që vjen...

Sport 17 Tetor 2020, 11:29

Ceferin: Europiani do të ndryshojë formulë

SPANJE – Pandemia ka kushtëzuar jetesën në të gjitha format e saj. Futbolli, një aktivitet kaq publik dhe popullor, sigurisht mbetet një ndër më të prekurit e k...

Sport 13 Tetor 2020, 14:58

Gjyqtari Hamiti, drejtësi në Qipro…

TIRANE – Pranë Federatës Shqiptare të Futbollit mësohet, se UEFA ka caktuar gjyqtarin shqiptar të FIFA-s, Eldorian Hamiti, të japë drejtësi në një ndeshje kuali...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV