LIVE UPDATES

noizy

Art&Argëtim 16 Dhjetor 2021, 12:02

U kap në Kosovë! Lirohet nga burgu Noizy

KOSOVË-Reperi Noizy është lënë i lirë nga burgu. Gazeta Express raporton se reperi u la i lirë pas disa orësh mbajtje në qeli. Ende nuk dihet arsyeja e sak...

Aktualitet 10 Korrik 2021, 14:14

DURRËS– Reperi Noizy, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku, është gjobitur nga policia pasi lokali në pronësi të tij, qëndronte i hapur pas orarit ...

Art&Argëtim 1 Prill 2021, 14:41

Pas sherrit me Noizy-n shprehet Meriton Mjekiqi

Tiranë– Një komenti që bëri Big Kik, i ftuar në emisionin e Meritonit Mjekiqit “Gjoni’s Black”, ku u shpreh se Noizy e kishte hequr pa asnjë arsye nga grupi OTR...

Art&Argëtim 4 Tetor 2020, 18:58

TIRANË– Një thumb i lëshuar ka nxitur një tjetër debat në skenën e “shoëbizz-it” shqiptar. Moderatori Meriton Mjekiqi ishte i ftuar në “Shiko Kush LUAN”, n...

Art&Argëtim 5 Qershor 2020, 17:21

TIRANE– Enca dhe Noizy ishin të pandashëm një herë e një kohë mirëpo diçka ndodhi dhe ata nuk flasin më me njëri-tjetrin. Mirëpo duket se edhe pse Enca ë...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV