LIVE UPDATES
Art&Argëtim

VD/Plas sherri mes Cllevios dhe Xhani Demikës, reperi nis ‘RENEAN’ për Sarandë: Do të të kapin këta ty se vetë s’vij dot

Menaxheri i Vip-ave tenton të sqarohet, por Cllevio nuk e lejon dhe ai detyrohet të ndërpresë telefonatën.

6 Gusht 2022, 17:17 Nga DOSJA
VD/Plas sherri mes Cllevios dhe Xhani Demikës, reperi nis
Kleviol Ahmeti, Noizy dhe Xhani Demika

TIRANË- Sherret në rrjetet sociale nuk kanë të ndalur! Këtë herë, Kleviol Ahmeti (Cllevio Serbiano) është përplasur ashpër me XHani Demikën, të riun që në rrjetet sociale njihet si menaxher i shumë personazhëve publikë. Videoja është publikuar nga vetë Cllevio, i cili dëgjohet ta marrë në telefon Demikën dhe t’i kërkojë llogari për një postim për ky i fundit ka hedhur në Instagram. Bëhet fjalë për një video në Instastory ku Xhani shihej duke shijuar koncertin e reperit Rigels Rajku (Noizy), me të cilin Cllevio ka pasur histori përplasjesh. Në sfond dëgjohen fjalët ‘nëse ke inatin të ***** mami’, gjë që e ka nervozuar Cllevion. Menaxheri i Vip-ave tenton të sqarohet, por Cllevio nuk e lejon dhe ai detyrohet të ndërpresë telefonatën.

Pjesë nga biseda:

Cllevio: Dëgjo këtu more

Xhani: Hë më thuaj

Cllevio: Ke hedhur një story?

Xhani: Çfarë story?

Cllevio: Ke hedhur nja 10 story aty me Noizyn.

Xhani: Tani Cllevio seriozisht e ke ti këtë?

Cllevio: Prit pra të mbaroj! Në 10 story që ke hedhur, ti ke hedhur një story aty: “Nëse ke inatin të q**et mami”. Tani dëgjo këtu. Të q**** robt e shtëpisë, dëgjo këtu.

Xhani: Më dëgjo mua një herë…

Cllevio: Dëgjo se do të nisem do të q* motrën, do t’i them burgut hapu o të q***** motrën.

Xhani: Dëgjo pak

Cllevio: O të *****

(Xhani mbyll telefonin)

Cllevio: Është dashnori i Noizyt ky…

Telefonata ndërpritet, por ofendimet nga ana e Cllevios nuk mbyllen me kaq. Ai paralajmëron menaxherin e VIP-ave se do ta dhunojë e do t’i dërgpojë shokët e tij në Sarandë për ‘ta kapur’, të cilët i konsideron si pjesë të forcave special RENEA.

“Shiko si të kam unë ty, e sheh këtë (hap pantallonat dhe hedh parfum në organin gjenital). Se do vijë një pastaj të ma marrë, do të ta jap një herë ty në g***, ta dhashë një herë por vetëm sat ë laga buzët. Se më detyrove, të thashë nuk kam asnjë gjë me ata të stafit, me ata atje, me askënd, përveç teje. Tani nëse ju jeni gango a çfarë jeni ju dhe keni ndonjë problem, hajde këtu te bunkieri im. Se unë s’vij dot por do vijë RENEA, do sjell keta (tregon dy djem me video). Do vijnë këta Xhani dhe do të të kapin. Ke hedhur 10 story me Bellon (Noizyn). Më thanë ata mua, hakerat e Instagramit, shikoj unë Xhani, kush më shan e shikoj. Po unë të njoh ty ore, të kam takuar unë ty. Ti rri vetëm me femra vetëm me shoqe se kështu rri ti, ke influenca ti. Do të kap unë ty o Xhan, kur të të kap, do të… (pështyn) të q**** motrën, kështu do të pështy. Do vijnë këta tani për Sarandë, u nisën. O Xhan ku do shkosh ti o të q**** motrën. Ku do përfundosh,”- thotë ai në video.

Nuk dihet nëse ky sherr do të përfundojë me kaq, me biseda e ofendime në rrjetet sociale, apo do të zhvendoset edhe në realitet. Cllevio ka një histori përplasjeje me Noizyn dhe gjithçka nisi në të njëjtën formë, në rrjetet sociale. Më pas, një përballje fizike bëri që gjithçka të merrte tjetër rrjedhë. Një grup djemsh OTR, mbështetës të reperit Noizy dhunuan Cllevion, i cili përfundoi në spital e më pas pas hekurave. Kjo pasi për të takuar këngëtarin në Durrës kishte thyer masën ‘arresr shtëpie’ në të cilën ndodhej. Noizy e babai i tij u vunë thjesht në ndjekje penale.

xhani demika cllevio serbiano kleviol ahmeti rigels rajku noizy

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni