LIVE UPDATES

mallakaster

Aktualitet 12 Prill 2021, 09:41

FIER– Elisabeta Lamaj 30 vjeçe, dhe banuese në Ballsh ka gjetur vdekjen të shtunën në maternitetin e Fierit ku kishte shkuar për të sjelllë në jetë fëmij...

Aktualitet 7 Janar 2020, 16:57

MALLAKASTËR- Detaje të reja janë zbùlùar nga vràsjà e 50-vjeçares Drita Saliaj në fshatin Gjerbës në Mallakastër. Mësohet se víktíma jètónte e vètme...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV