LIVE UPDATES

horoskopi 7 janar 2020

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Njohje të reja dhe emocione, mundohuni të menaxhoni problemet/Horoskopi 7 janar 2020 - Art&Argëtim
LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Njohje të reja dhe emocione, mundohuni të menaxhoni problemet/Horoskopi 7 janar 2020

7 Janar 2020, 06:01 Nga DOSJA
Njohje të reja dhe emocione, mundohuni të menaxhoni

Dashi

Mundohuni që të mos ushqeni polemikat dhe ti menaxhoni problemet në mënyrën më inteligjente të mundshme, duke shmangur nervozizmin. Në punë duhet të vini në vend disa çështje të mbetura pezull.

Demi

Yjet do të jenë në anën tuaj dhe dashuria do të jetë protagoniste edhe për ata që janë vetëm. Çiftet do të jetojnë një moment qetësie. Në punë, duhet të mundoheni që të gjeni rrugën e duhur.

Binjakët

Ju pret një e martë shumë e bukur sa i takon ndjenjave, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës dhe Venusit. Sa i takon punës, jeni në kërkim të mundësive të reja, ndaj shihni përreth. Po ashtu mundohuni që të çoni përpara projekte të rëndësishme.

Gaforrja

Kjo ditë do të sjellë rikuperim të ndjeshëm, me ato që keni lënë pas, por do të jeni disi të tensionuar. Në dashuri ka ende diçka që nuk shkon, kjo për shkak se keni një sërë problemesh të mbartura nga puna.

Luani

Pas disa ditëve mjaft të lodhshme, tashmë gjërat do të ecin më mirë në raportet ndërpersonale, sidomos në disa raporte të vështira. Edhe në punë, parashikohen një sërë zhvillimesh pozitive të cilat do të sjellin zgjidhje për disa probleme që ju kanë munduar.

Virgjëresha

E marta do të jetë mjaft pozitive dhe çdo situatë do të duket shumë e lehtë për tu menaxhuar, edhe raportet me të tjerët. Edhe në punë gjatë këtyre ditëve, gjërat po ecin mirë.

Peshorja

Mundohuni që të mos e shkarkoni në raportin në çift, tensionin e akumuluar nga puna. Kjo periudhë është mjaft e favorshme sa i taon ndjenjave, por varet nga ju. Në punë duhet të veproni me kujdes, edhe pse nuk e keni të lehtë që të mbani çdo gjë nën kontroll.

Akrepi

Përpiquni që të shmangni debatet dhe polemikat në dashuri. Bëni mirë që ti shtyni për pjesën e dytë të muajit. Do ju duhet shumë punë për të bërë për vete një person. Në punë janë mjaft të favorizuara bashkëpunimet.

Shigjetari

Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe e mbushur me nervozizëm. Do të ndiheni disi të lodhur dhe pa energji, ndaj bëni kujdes. Në vendin e punës mund të ketë vështirësi dhe zgjidhjet do të vijnë vetëm në pjesën e dytë të muajit.

Bricjapi

Kjo ditë do të jetë mjaft e favorshme dhe gjatë saj mund të merrni lehtësisht disa rezultate. Nëse keni kaluar një krizë do të keni mundësi të shumta për ta kaluar. Edhe në punë do të keni mundësi të shumta për të marrë propozime interesante.

Ujori

E marta do të jetë mjaft e ngarkuar sa i takon punës, por bëni mirë që të mos i turbulloni ujërat. Në dashuri janë mjaft të favorizuara takimet dhe ekziston mundësia që të lindë një ndjenjë. Megjithatë do të ndiheni të lodhur, ndaj mundohuni që të pushoni më shumë.

Peshqit

Ju pret një ditë nën ritmin e duhur për shkak të ndikimit të kundërt të Hënës. Në dashuri, historitë e që kanë pasur probleme, do të vihe n më tej në provë. Sa i takon punës, mundohuni që të shmangni dhe ti shtyni debatet.

Tirana është boshatisur për ditët e pushimit. Cilën nga ritet e shenjta po ndiqni:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 7 janar 2020 horoskopi 7 janar 2020

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN