LIVE UPDATES

gjoba per maskat

Politike 10 Tetor 2020, 16:00

TIRANË– Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka refuzuar se do të mbajë maskën në ambiente të hapura, edhe pse kryeministri Edi Rama paralajëroi gjobë për ...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV