LIVE UPDATES

djegia e mandateve

Politike 28 Shkurt 2019, 11:05

Knut Fleckenstein: Jam i zhgënjyer nga Kryemadhi

Eurodeputeti Knut Fleckenstein ka theksuar në konferencën e delegacionit të PE-së se  janë kundër bojkotit të Parlamentit dhe sipas tij kjo situatë nuk duhet të...

Aktualitet 27 Shkurt 2019, 17:18

Opozita e bashkuar takim me delegacionin e PE

Liderët e partive të opozitës së bashkuar, për rreth një orë kanë zhvilluar  një takim me delegacionin e Parlamentit Europian. Mësohet se tema kryesore e diskut...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV