LIVE UPDATES

clirim gjata

Politike 11 Shtator 2020, 11:26

TIRANË– Partia Demokratike ka deklarur se kryeministri Edi Rama ka gënyer kur ka thënë se do t’i mbyllë lojërat e fatit. Përmes një deklarate për mediat, G...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV