LIVE UPDATES

ben wallace

Bota 18 Nëntor 2021, 08:34

Rrëzohet avioni luftarak britanik në detin Mesdhe

BRITANI- Një avion luftarak britanik F-35 është rrëzuar në detin Mesdhe.Avioni britanik u rrëzua gjatë një fluturimi rutinë menjëherë pas nisjes. Piloti është d...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV