LIVE UPDATES

arben ndoka

Aktualitet 3 Janar 2020, 11:06

TIRANË- Pas 16 muajsh hètim, Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion (SPAK), ka përfunduar hetimet sot për të àrrestuarit e 19 tetorit 2018, të àkuzuar...

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Çfarë do të thotë saktësisht një virus që bëhet endemik?

Presidenti Biden rikonfirmon angazhimin amerikan

Rama në SHBA, merr pjesë në samitin e OKB-së/ Nesër takim

Covidi në SHBA, CDC paralajmëron/ Ja vendet drejt të cilave

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV

Altin Goxhaj përballë Ylli Rakipit dhe Arjan Currit – Të Paekspozuarit në MCN TV