LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Sukses në punë dhe harmoni, shenjat që sot do triumfojnë, beqarët e këtyre shenjave do të kenë takime

8 Qershor 2020, 05:56 Nga DOSJA
Sukses në punë dhe harmoni, shenjat që sot do triumfojnë,

Dashi

Hëna i bën gjërat të ndërlikuara. Ju nuk jeni në top formë, lodhja ndihet dhe ka pak nervozizëm. Puna është një burim stresi, dikush mund t’ju pyesë shumë.

Demi

Është një hënë e bukur që ju fton të bëni plane për verën. Marrëdhënie të mira me Peshoren dhe Binjakët. Ajo që ne bëjmë tani është e rëndësishme për të ardhmen: suksesi është mbi ne.

Binjakët

Në dashuri, për momentin, gjërat janë mjaft të thjeshta. Sot tregoni forcë, ju jeni të vendosur. Puna mirë, mund të ketë edhe ndryshime pozitive.

Gaforrja

Me hënën e kundërt duhet të tregohet kujdes. Në çift është e nevojshme të gjesh një mënyrë për t’i bërë gjërat të funksionojnë, për të zgjidhur problemet. Në punë do të ishte më mirë të mendoni se si të zgjidhni gjërat që nuk janë të duhura dhe të mos e hidhni veten në projekte të reja.

Luani

Përdoreni këtë ditë të favorshme për të zgjidhur gjërat që nuk funksionojnë në dashuri, mos e hiqni atë! Ju duhet të bëni gjëra që ju interesojnë dhe që ju pëlqen të kënaqeni. Përballja e Saturnit mund të krijojë probleme nga ana ekonomike.

Virgjëresha

Në dashuri mund të ketë probleme për momentin, do të ishte më mirë të flisni qartë. Mundohuni të gjeni zgjidhje për problemet e lindura në çift. Në punë mund të ketë disa pasiguri, diçka që duhet të rishikohet sepse jo gjithçka po shkon ashtu siç do të shpresonit.

Peshorja

Ditë mjaft e sheshtë nga pikëpamja e ndjenjave. Ju do të duhet të pushoni, të merrni ca kohë për veten tuaj. Sot mund të gjesh zgjidhjen për një problem pune. Kushtojini vëmendje financave.

Akrepi

Sot, sidomos pasdite, duhet të përpiqeni të shmangni grindjet. Përfitoni nga mundësitë që keni. Në punë ka diçka për tu shqyrtuar, nëse në të kaluarën një situatë është provuar të jetë një dështim, mos e përsërisni gabimin.

Shigjetari

Dashuria këto ditë mbështetet nga yje të shkëlqyera, së shpejti mund të ketë lajme. Mundohuni të jeni racionalë: nuk është koha ta hidhni veten plotësisht në një marrëdhënie. Të bësh të njëjtat gjëra gjatë gjithë kohës po të lodhin.

Bricjapi

Pas një momenti negativ në dashuri, tani mund të rifilloni përsëri. Venusi ndihmon në eleminimin e disa shqetësimeve, por nuk ka shumë përmirësime aktuale. Puna është “ok”. Në këtë periudhë është e lehtë të arrish sukses.

Ujori

Nëse marrëdhënia shkon mirë, përpiquni të mos krijoni probleme. Në dashuri mund t’ju duhet të reflektoni, për një moment pushimi. Nëse vazhdoni me dy histori, besoni tek instinktet tuaja dhe zgjidhni një. Në punë ka ende paqartësi, muajt e fundit ka pasur shumë ndryshime dhe vazhdojnë të ekzistojnë.

Peshqit

Nëse nuk jeni të kënaqur me marrëdhënien tuaj, mund ta sqaroni. Historitë e dobëta janë në rrezik. Mundohuni të mos mendoni për të kaluarën. Në punë përpiquni të mos e stresoni shumë veten.

Marrë nga Noa.al 

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 8 qershor 2020 horoskopi 8 qershor 2020

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 7 Qershor 2020, 16:56

TIRANË– Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eris Grezda janë në prag të fejesës.Panorama shkruan se dyshja e njohur janë gati të shkëmbejnë unazat...

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE

Pellusha, rripa e çanta markash kontrabandë, arrestohet pronari i 5 dyqaneve në Tiranë e Durrës

Mandati i Xhaçkës, Bushka: Duam kohë për raportin. Alibeaj: Mos nxirrni sebepe