LIVE UPDATES
Art&Argëtim

‘Problemet me partnerin do jenë të mëdha! Do flirtoni pa fund’ /Horoskopi i së shtunës për 12 shenjat e zodiakut

2 Janar 2021, 06:19 Nga DOSJA
‘Problemet me partnerin do jenë të mëdha! Do flirtoni

Dashi

Ka rrezik qe dita e sotme te jete disi e tensionuar sot për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe do kërkoni ne çdo moment te dale e juaja. Beqaret do jene te lumtur edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë asgjë me ngulm. Sektori i financave do ketë përmirësime goxha te mëdha. Do ndiheni mire dhe me te qete kur te shpenzoni.

Demi

Qetësia do mbizotërojë ne çdo moment sot për ju te dashuruarit. Do kaloni një dite te këndshme dhe pa problemin me te vogël. Beqaret do jene te paqëndrueshëm dhe aspak gati për ta ndryshuar statusin. Nëse nuk e dijeni diçka mos e bëni. Te ardhurat fatmirësisht do ndikohen nga Jupiteri i cili do ju nxite te kryeni me tepër kursime. Nuk do keni aspak vështirësi.

Binjaket

Planetët do jene pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe problemet me partnerin do jene te mëdha. Mos u tregoni kokëfortë dhe nga ana tjetër mos e teproni asnjë çast me xhelozinë. Beqaret do realizojnë takim te rëndësishme te cilat mund t’ua ndryshojnë shpejt jetën. Financat nuk do jene te këqija megjithatë sa me shume te kursyer te tregoni aq me shume do rriten te ardhurat.

Gaforrja

Do jeni shume te mbyllur gjate gjithë kësaj dite ju te dashuruarit dhe asgjë nuk do shkoje si e kishit ëndërruar ne jetën ne çift. Beqaret nga ana tjetër do e gjejnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një tjetër jete me ta. Gjendja e te ardhurave nuk do jete ashtu si ju keni dashur, prandaj duhet fillimisht te merrni masat e nevojshme e me pas te kryeni investime.

Luani

Çdo gjë qe dëshironi do ju plotësohet sot juve qe jeni ne një lidhje. Keni për t’u ndier mire ne çdo moment dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do kenë me ne fund dashuri me shikim te pare dhe e gjithë e ardhmja do ju ndryshoje brenda disa çastesh. Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe gjithçka do ju ece me se miri. Ju e dini mire çfarë hapash te hidhni.

Virgjeresha

Shume nga ëndrrat e dashurisë do ju realizohen sot juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret vetëm sa do flirtojnë me disa persona, asgjë me shume sesa aq. Duhet te presin edhe disa kohe për ndryshimeve te mëdha. Financat duhet pasur me tepër kujdes, te paktën edhe pak kohe sa gjendja te stabilizohet.

Peshorja

Do ketë tronditje te mëdha sot për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do i respektoni ato qe ju ka thënë partneri dhe kjo do e nxehe atmosferën tej mase. Beqaret do kenë një dite te shënjuar. Priten dashuri me shikim te pare te cilat do ua ndryshojnë njëherë e mire te ardhmen. Financat do jene goxha te turbullta. Mos kryeni asnjë lloj shpenzimi te tepruar sepse do përballeni me probleme serioze.

Akrepi

Shume gjera kane për te qene ndryshe nga me pare sot për ju qe jeni ne një lidhje. Ndjenjat do jene me te fuqishme se kurrë me pare. Beqaret do kenë një dite te thjeshte dhe pa asnjë te veçante. Duhet te presin ende disa kohe ne mënyrë qe gjerat t’iu ecin si kane dëshiruar. Ne planin financiar do keni vështirësi te njëpasnjëshme dhe nuk do dini nga t’ia mbani.

Shigjetari

Duhet te mateni disa here sot para se t’i kërkoni diçka atij qe keni ne krah sepse situata mund te dale jashtë kontrollit. Ai do jete shume i ngarkuar me pune dhe gjithë kohës ne ajër. Beqaret nuk duhet te hezitojnë te dalin neper takime sepse prej tyre mund te varet e ardhmja. Gjendja e financave do përmirësohet menjëherë fale një trashëgimie qe do merrni.

Bricjapi

Dite shume e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni zënka te njëpasnjëshme dhe nuk do toleroni asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe asgjë te rëndësishme. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Financat do i mbani gjithë kohës nen kontroll dhe nuk do keni asnjë lloj problemi sado te vogël.

Ujori

Te dashuruarit do kenë një dite te qëndrueshme dhe nuk do kenë as problemin me te vogël. Gjithçka ka për te ecur si ata e kishin menduar. Me ne fund do e takoni princin tuaj te kaltër gjate kësaj dite ju beqaret dhe do filloni një tjetër jete. Emocionet do jene te njëpasnjëshme. Ne planin financiar problemet do jene te njëpasnjëshme dhe do ju duhet me patjetër ndihme.

Peshqit

Do krijoni shume iluzione sot ne jetën tuaj ne çift dhe mund te zhgënjeheni nga mënyra sesi do rrjedhin ngjarjet. Nuk duhet t’i besonit 100% atij qe keni ne krah. Beqaret do marrin disa ftesa, por do kenë druajtje dhe nuk do dalin neper takime, ne këtë mënyrë do humbasin raste te shkëlqyera. Ne planin financiar fatmirësisht nuk do ndodhe asgjë e papritur.  Do ndiheni për mrekulli.

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 2 janar 2021 horoskopi 2 janar 2021

Sondazh

Poll

'Newsroom' së shpejti në Euronews...

'Newsroom' së shpejti në Euronews...

'Nesër publikojmë provat'/ Berisha KQZ-së:Dorëzoni dokumentet për farsën zgjedhore, Rama po i pengon

Basha: Nuk jam bërë pishman për përjashtimin e Berishës.

Aksidenti i rëndë në Ksamil/ Motori me dy persona përplaset me makinën,

"Vjen erë e peshkut të para një jave", Basha për kompetencat e presidentit

Shkojnë t’iu shembin banesën në Vlorë, Policia i tërheq zvarre

Basha: Marrëveshja Berisha-Rama e 2008-ës dëmtoi bashkëjetesës demokratike.

“Maskat” grabisin banesën e biznesmenit në Lushnje, marrin paratë dhe bizhuteritë

Tensionet në veri/ Vuçiç 'mobilizoi' ushtrinë, Rama: Shfaqje e pabesueshme, ushtria ZERO fuqi....

Aksident në Lushnje/ Makinat përplasen e përfundojnë në trotuar, plagoset taksisti dhe mësuesja

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

"O besprem"/ Lulzim Basha përballet me KRITIKUN, ish-kreu i PD e fton: Hajde se unë nuk shaj...

A do garosh për kreun e PD? I riu "ia përplas" Bashës faktet, ish-kreu i PD: Do e marrësh vesh

I shpallur në kërkim për tentativë për vrasje lokalizohet, kapet dhe vihet në pranga 23-vjeçari.

“E dashuroj, e dua shumë”/ E reja nga Korça ia shpreh NDJENJAT Edi Ramës në mes të turmës

Analiza e zgjedhjeve, Berisha: Faza tjetër do ketë seriozitetin më të madh, mblidhni çdo fakt

Berisha:U bë përpjekje antikushtetuese nga mafia shtetërore shqiptare e ndërkombëtare për të shuar..

Vokshi kallëzim penal në SPAK për kryebashkiakun e Kuçovës dhe Salillarin

Turistët ndalojnë Ramën në Gjirokastër

Shkrihet Akademia e Studimeve Albanologjike, senati: Këtu diçka po lëviz, ka një tendencë, por…

Habib Rexha del para gjykatës së Durrësit!

Lezhë, gjenden 3 mijë fidanë kanabis të mbjellë në kubikë, në fshatin Ungrej, ende nuk dihen autorët

Sherr mes të dehurve në Vlorë, njëri goditet me shishe në kokë

PLAGOSET me armë zjarri 24-vjeçari në Kuçovë/ Në kërkim 4 autorët

Aksident në Tiranë, “Audi” përplaset me taksinë

Elbasan/ Do të vriste një të dënuar për drogë me të cilin kishte bërë sherr, në kërkim 23-vjeçari!

Pastori Akil Pano fiton gjyqin kundër komunitetit LGBT për nismën ‘Prindin 1 dhe Prindin 2’

Lexon denoncimin, Berisha: Dan Hutra, vrasësi i grave ka mbledhur vota për Rakip Sulin.

Shkodër, sekuestrohet parcela me 1437 rrënjë kanabis, 2 në pranga dhe 2 në kërkim

Shpërthim tritoli në një fasoneri në zonën e Freskut, dëme të shumta materiale

Përmbytet Lezha për 5 minuta

'Acarohet' Felaj, gafa e drejtueses së Kuvendit: Vari lesht

Rikthimi i Bashës në krye të PD, Berisha: Vegël në duar të Ramës

Rama "falenderon" opozitën: Rezultati i zgjedhjeve është edhe vepra juaj Rama kundër maxhorancës….

Rama-Dash Sulës: Vdeksha unë për ty o jetimi im

Bardhi i drejtohet Ramës: Pushtetin ta dhanë Doshi e Dako të shpallur non grata, ti je llumi…

Sula: Çfarë kemi bërë të na rritet rroga? Turp më të madh ska

Tabaku: Punon shqiptari dhe pasurohet oligarku

Dibër/ Mbytet tragjikisht një 13 vjeçar në liqenin e fshatit Shumbat, banorët: Pamë çorapen dhe….

Lëvizja Bashkë i pret rrugen Ahmetajt ne protesten para Kuvendit

Rritja e pagave të deputetëve e ministrave,Qorri:Rroga e tyre 39 herë më e madhe se e pensionistit

Zgjedhjet vendore, Rama takim me Glover

'Zoti kryetar'/Basha i ndërhyn të riut: Të lutem, unë s'jam më kryetar, mu drejtoni Basha ose Lulzim

Përfundon mbledhja e PD-së/ Do e pranojë drejtimin e partisë? Tabaku: Të mos përsëriten gabimet...

Dështimi në 14 maj, deputeti Sula: E pafalshme! Po nuk u bashkuam jemi të marrë fund

PD pa kryetar, Xhaferaj dhe Korreshi me një mendim: Nuk duhet të kandidojë as Berisha dhe as Basha

Basha rikthehet në PD? Alibeaj: Çdo kush ka të drejtë të kandidojë

Berisha: Rama bleu votat, per te 'Fajin e ka Saliu'

Marrëveshja me Britaninë për të burgosurit, Manja jep detaje: Është 2-vjeçare, por mund të rinovohet

Momenti ku Habib Rexha është larguar me vrap pasi ekzekutoi me armë zjarri Arjan Gosën.