LIVE UPDATES
Art&Argëtim

PAMJE TË RËNDA/ Motoçiklisti tenton t’i ikë policisë, përplaset për vdekje LIVE

23 Janar 2022, 10:12 Nga DOSJA
PAMJE TË RËNDA/  Motoçiklisti tenton t’i ikë

SHBA – Një motorist ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti fatal, ndërsa ishte duke u ndjekur nga policia e Los Anxheles.

Gjithçka është transmetuar LIVE në ekranet e mediave, pasi ndjekja e motoristit ishte duke u filmuar nga një helikopter, i cili kapi momentin fatal kur viktima, në përpjekje për ti shpëtuar ndjekjes nga patrulla e policisë, humbi kontrollin dhe u përplas me një automjet.

Sipas mediave amerikane, motori u shkatërrua plotësisht nga përplasja e fortë me makinën, duke bërë që drejtuesi i saj të humbë jetën menjëherë, ndërsa janë plagosur edhe shoferi i makinës dhe dy pasagjerë që udhëtonin më të. Këta të fundit u dërguan në spital për marrjen e ndihmës mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

video galeri video galeri aksident në shba motori perplaset me automjetin aksident në shba motori perplaset me automjetin

Sondazh

Poll

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur