LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Dita e duhur për planet e së ardhmes, në punë propozime interesante, HOROSKOPI SOT

23 Janar 2022, 06:02 Nga DOSJA
Dita e duhur për planet e së ardhmes, në punë propozime

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ndiheni të lodhur nga historia juaj e dashurisë, ndoshta keni probleme në familje. Në punë duhet të bëni zgjedhje të reja, ndaj mos hezitoni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

E diela është dita e duhur për ciftet që duan të bëjnë një zgjedhje për planet e së ardhmes. Në punë duhet të zgjidhni një problem, që ndoshta i përket së shkuarës. Por mos kini frikë, do të vijnë lajme të mira.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Beqarët të përgatiten sepse mund të kenë takime që ndikojnë në aspektin e romancës. Në punë, mund të vijnë transferime ose ndryshime.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Të dielen në dashuri jo gjithçka shkon ashtu siç do të dëshironit, ndaj përpiquni të mos i ndërlikoni gjërat. Në punë, kini kujdes nga një person që mund të shkaktojë probleme.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

E diela premton momente romantike, veçanërisht nëse po shijoni historinë me një person të shenjës së Peshores. Në punë keni pasur shumë shpenzime ndaj bëni kujdes në sektorin financiar.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Ju dëshironi të jeni të qetë, por mos u pushtoni nga dembelizmi. Partneri ka nevojë për energjinë tuaj. Në punë, ajo që do të ndodhë tani mund të jetë e rëndësishme për të ardhmen!

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Kini durim. Hëna së shpejti do të jetë në anën tuaj dhe do t’ju ndihmojë në dashuri. Në punë, përpiquni të ecni përpara dhe të bëni zgjedhje të reja.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Në dashuri dita është interesante, do të shijoni qetësinë me partnerin. Në punë është koha për të bërë zgjedhje sepse do të vijnë shumë shpejt lajme të mira.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

E diela mund të kapërceni çdo konflikt që keni pasur me partnerin/partneren. Në punë, situata është e mirë. Të rinjtë duan një ndryshim, ndoshta lind një mundësi që të shkojnë jashtë vendit.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Dita e diela do të fillojë me diskutime, veçanërisht nëse keni romancë me persona që kanë lindur në shenjën e Peshores dhe Dashit. Ndërsa paratë dhe sukseset e vogla janë rrugës!

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Hëna është në anën tuaj, ndaj shijoni disa momente të bukura. Në punë do ju vijnë propozime që janë vendimtare për të ardhmen.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri, nëse keni përjetuar një problem në 48 orët e fundit, tani do të jeni më të qetë. Sa i përket punës, tani ndiheni të pasigurt por duhet të përpiqni të shikoni të ardhmen me optimizëm dhe qetësi!

(e.h/dosja.al)

Ndihmës-Sekretarja e Shtetit takoi Alibeajn, ndërsa Paloka deklaroi se ka firmosur peticionin kundër ambasadores Kim. Çfarë do të thotë kjo për PD?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi horoskopi sot horoskopi horoskopi sot

Sondazh

Poll

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari

Kanabis i kultivuar në vazo, pamje nga vila në Shijak që ishte kthyer në 'shtëpi bari'

Aksident i frikshëm në Lezhë, 3 automjete përplasen kokë më kokë, një person në gjendje të rëndë

Hoxha në Drejtori: Rama e Berisha tu përgjigjen fëmijëve të të vrarëve, Garda ekzekutoi të pafajshëm

Artan Hoxha batuta nga dera e Drejtorisë së Policisë: Jam me pallto leshi se do rri gjatë

Me pistoletë në brez e 7 fishekë, 'Shqiponjat' kapin 26-vjeçarin në Tiranë

Përfundon mbledhja e Këshillit të Sigurimit, Rama largohet nga Presidenca

Banesa në rrezik nga rrëshqitja masive e dherave në Durrës

Operacioni 'Mjedisi' në Krujë, vihen në hetim 5 persona, administratorë të 5 guroreve

Rruga e Arbrit ishte e bllokuar, Policia: Kemi shtuar masat, duam të parandalojmë aksidentet

Qindra makina të bllokuara në të ftohtë, ç’po ndodh në Rrugën e Arbrit

Meta s'pritet si kryetar i 'Partisë së Lirisë' në Elbasan, demokratja: Ftojmë Presidentin e vendit

Magazina me dhjetëra bidona plastikë ne Kukes, mbaheshin lëndë radioaktive natyrore dhe kimike

Rrëmbyen dhe plagosën 39-vjeçarin, arrestohen 4 famijarët në Sarandë

Veshur me tuta, si u kap 'Kili' në vilën e Ramazan Rrajës, oficerët kërkojnë me detektorë në Nikël

Drejtonte pa leje drejtimi automjetin, me shpejtësi 216 km/h, vihet në pranga 18-vjeçari

Shi dhe erë e fortë, çfarë po ndodh në Fier, 'stuhia' mbërthen qytetin

Moti i keq përmbyt Lezhën, uji mbulon rrugët, qarkullimi i makinave thuajse i pamundur

Me çantën 'Gucci' në dorë, Elvis Roshi 'lufton' me erën e gazetarët...për pak i bie pemës

Arrestohen 3 hajdutët e bizneseve në Shijak, një tjetër shpallet në kërkim

Lezha e përmbytur, uji futet në hyrje pallatesh dhe oborret e shkollave

Rama nga Davos: Ju prezantoj me shqipet që mbrojnë Zvicrën

Operacioni “Wanted”/ Policia arreston 4 persona në Vlorë

Përroi bllokon makinën, banorët e zonës shpëtojnë familjen me 5 anëtarë në Lezhë

Braçe: Nëse dikush do të ndërtojë projekt në tokë të tjetër kujt, s’ka pse bëhet shteti pjesë fare

‘Shpërthen’ Shehi: Kamionët me drogë kalojnë nga Rapiskani, turp për qeverinë e para vitit 2013

"Zemërohet" Vjosa! Pamjet e rrjedhës pas reshjeve të dendura, apel për të monitoruar situatën

Terren i VËSHTIRË- Momenti kur shpëtohet 43-vjeçari që po kërkonte thesarin në Gramsh

Proteste per Luiz Ejllin

Protesta per Luiz Ejllin te Top Channel

Momenti kur peshkarexha “Geni” kapet duke u furnizuar me naftë nga anija libiane