LIVE UPDATES
Sport

Mbyllet ‘telenovela’: Wanda Nara e fal Mauro Icardin, zyrtarizohet bashkimi i çiftit

26 Tetor 2021, 09:56 Nga DOSJA

FRANCE Wanda Nara ka publikuar një postim të ri në llogarinë e saj në Instagram që duket se i jep fund telenovelës së ditëve të fundit me bashkëshortin e saj Mauro Icardi, i cili duket se ka arritur të rifitojë besimin e gruas dhe menaxheres së tij. Pas fotove dhe historive së bashku, Wanda ka postuar një mesazh të gjatë, dedikuar futbollistit argjentinas, me të cilin zyrtarizoi pajtimin e tyre, pas flirtimit me këngëtaren dhe aktoren argjentinase China Suarez.

Mesazhi i Wanda Nara për Icardin në rrjetet sociale:

“Fotografitë që kam ngarkuar muajt e fundit tregojnë se sa të lumtur kemi qenë. Megjithatë, pas asaj që ndodhi, u lëndova shumë. Çdo ditë i kërkoja Mauros divorcin. Kur e kuptoi që nuk kishte më kthim, më tha se nëse ndahej, do të ishte mënyra e vetme për t’i dhënë fund gjithë dhimbjes. Shkuam te avokati. Në dy ditë Mauro pranoi të gjitha kushtet dhe ne nënshkruam një marrëveshje. Megjithatë, të nesërmen më shkroi një letër: “Unë te dhashë gjithçka dhe ti me ke dhënë gjithçka, shpresoj të jesh gjithmonë e lumtur sepse kjo do të më bënte edhe mua të lumtur.” Aty kuptova një gjë: që edhe duke pasur gjithçka nuk kam asgjë, nëse nuk jam me të dhe se kjo kohë e keqe që po kalojmë do të na forcojë si çift dhe si familje. E rendësishme është që ne të dy patëm lirinë t’i jepnim fund historisë sonë 8-vjeçare, por me shpirtin e lodhur nga qarjet patëm dhe mundësinë për të një rifillim të ri. Unë të dua”.

Lajmi është pritur me gëzim nga motra e Wanda Narës, Zaira, e cila ka ripostuar në rrëfimet e saj mesazhin e gruas së Icardit, duke shtuar: “Dashuria triumfon gjithmonë, pjesa tjetër është vetëm trillim”. Prandaj Zaira u anua plotësisht me çiftin dhe pajtimin e tyre. Mesazhin e ka ripublikuar sigurisht edhe bashkëshorti i saj Mauro Icardi, i cili i ka shtuar edhe një zemër fotos së postuar. Nga ana tjetër, Wanda ka ripublikuar historinë e bashkëshortit të saj, për të sinjalizuar se si lidhja e tyre po rikthehet për të qenë gjithnjë e më të bashkuar.

B.T (Dosja.al)

 

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

sport sport aktoren argjentinase china suarez i kërkoja mauros divorcin mauro icardi mauro pranoi të gjitha kushtet menaxheres së tij motra e wanda narës në llogarinë e saj në instagram shkuam te avokati telenovelës së ditëve të fundit wanda nara zaira aktoren argjentinase china suarez i kërkoja mauros divorcin mauro icardi mauro pranoi të gjitha kushtet menaxheres së tij motra e wanda narës në llogarinë e saj në instagram shkuam te avokati telenovelës së ditëve të fundit wanda nara zaira

Sondazh

Poll

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot date 25 mars

Dosja Sot Date 24 mars

Ndiqte ambulancën që ishte në shërbim emergjence, gjobitet me 300 mijë lekë drejtuesi i mjetit

Skandal në Ali Dem", administratori vendos çip në pallat, banorët ngelin jashtë, mbërrin policia

Dosja Sot date 23 mars

Kryeministri Rama takohet me Rishi Sunak në Londër

Dosja Sot Date 22 mars

"Maskat" aksion në Tiranë, prangosën 20 'korrierë' të grupeve kriminale

Dosja Sot Date 21 mars

'Ka ra zjarr në Surrel!'/ Braçe "tremb" socialistët me LAJMIN E FUNDIT, Qefalia më i shqetësuari

Dosja Sot Date 20 Mars

Berisha i bën thirrje punonjësve të administratës të mos bëhen pjesë e krimit elektoral.

Dosja Sot Date 18 Mars

Burgosja e nënës lehonë/Flet Diana Bahçja: Qaja ditë e natë, por nuk donin t’ia dinin

Qarkullonte me 305 km/h, Cllevio Serbiano e filmonte, shoqërohet në Polici Aleks Vishaj

Dosja Sot Date 17 Mars

U fut në burg 8 ditë pasi lindi, Diana Bahçja: Nuk më lanë të takoja beben

'Shtëpi bari' brenda ish-tuneli të ushtrisë në Krujë, sekuestrohen 390 bimë cannabis sativa

Dosja Sot Date 16 Mars

Tërheqje apo pezullim? Si dredhoi Rama sy për sy me Borrel për 'pasaportat e arta'

Banorët e lagjes Demokracia ne Mamurras bllokojnë rrugën, Cara premtoi rehabilitim te rrugës ne...

Abuzimi me tenderin 3.2 mld lekë, BKH ‘zbarkon’ në zyrat e bashkisë së Bulqizës, sekuestron dosje

Dosja Sot Date 15 Mars

Këshilli i Legjislacionit mbyllet mes debateve, Bardhi ngrihet në këmbë: Shkelni kushtetutën e ikni

"Kryeministri i Shqipërisë si dhuratë e perëndisë", grupi polifonik i dedikon këngë Edi Ramës

Hidhet shorti, Koli Bele caktohet relatori për shqyrtimin e ankimimit të grupit të Alibeajt

Dosja sot Date 14 Mars

Shitësja në panair kërkon t’i dhurojë çantën bashkëshortes, Berisha refuzon: Sot vetëm blihet

Procedohen 70 drejtues mjetesh në 24 orët e fundit, u kapën me shpejtësi të lartë dhe duke bërë gara

Dosja sot Date 13 mars

Kapen 4 rumunë në Vlorë, po kalonin 260 kg kanabis me kamper në Greqi, 5 në kërkim

'Paç fatin e Lali Erit'- Kunjat e Ramës për Veliajn, teksa i dha shansin e tretë për Tiranën?

Rama: Në rrezik të madh tregu, sipërmarrësit të rrisin pagat

Meta pas takimit me Berishen : Aleancë e jashtëzakonshme, pas 15 majit fitojmë shumicën e bashkive

Masakra e Don Boskos, familja Paja hap dyert e mortit, zona me shiritin 'skenë krimi'

'Kasapanë' brenda lokalit! Atentat mafioz, vdes banakierja.5 të plagosur, mes tyre një fëmijë

Meta: Shkojnë për kontroll dhe kapin vibratorët e shokëve

Shirat përmbytin Lezhën, bllokohet qarkullimi, banorët mbyllen në shtëpia

Berisha per institucionet: Ska Klgj por KlgjS

Berisha: 'Alibasha dhe Brava' jane dy pengje te cilat nuk mund te kete asnje lloj negociate"

Kush do e drejtojë koalicionin me Metën? Berisha : S’ka asnjë diskutim! Padyshim që PD

Berisha; E dëgjuat Celibashin që tha në perceptimin tim është Berisha por Rama më thotë Ali-Basha.

Zgjedhjet e 14 majit, Meta: opozitaret bashke per ndryshim

Barrierat e shkatërruara nga përplasja, makina 'fluturoi' nga mbikalimi, ra mbi një tjetër mjet

Celibashi: Të drejtën e regjistrimit të Partisë Demokratike në zgjedhje e ka Lulzim Basha

Celibashi kthen mbrapsht kërkesën e autorizuar nga Basha, kreu i KQZ: Keni 48 orë kohë

Meta ZBARDH takimin me Yuri Kim: SHBA do një opozitë shumë të fuqishme

Vendimi i KQZ për PD, Meta: Çmenduritë e regjimit të Ramës i di çdo shqiptar

"PD kërkon shfuqizim të Bordit të Karburanteve"/ Sula dhe Çupi: Çmimi jashtë normave

Vendimi i gjykates per vulen e PD, Rama: Politikë e gërr-gërr-it