LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Krishtlindjet mund të jenë burim polemikash! Mos e shkatërroni ditën, horoskopi

25 Dhjetor 2021, 06:10 Nga DOSJA
Krishtlindjet mund të jenë burim polemikash! Mos e shkatërroni

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ka ende shumë pavendosmëri për historinë tuaj të dashurisë, megjithatë përpiquni të mos e shkatërroni veten në këtë ditë shumë të veçantë. Në punë, nxitimi është një këshilltar i keq, mos u nxitoni.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Moment i shkëlqyer për dashurinë këtë fundjavë me hënën dhe Venusin të favorshme , një dhuratë e vërtetë e Krishtlindjeve. Nëse keni biznese të pavarura, ju rekomandoj të rritni shpenzimet tuaja.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Një e shtunë e qetë për ju në aspektin e dashurisë, polemika të vogla. Në punë lërini këto orë të kalojnë pa marrë asnjë vendim. Dita e shtunë do të jetë ditë më fat.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Është Krishtlindje, le të përpiqemi të mos kthehemi te çështjet e vjetra që mund të dëmtojnë marrëdhënien tuaj në çift. Nuk përjashtohet mundësia e shkëlqyer për punën tuaj.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Kjo ditë Krishtlindjesh ka lindur për ju me planetë interesantë për dashurinë. Edhe në punë priten yje fitues për ata që kanë qëndruar të palëvizshëm deri më tani.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Një Krishtlindje shumë e fortë dhe e ngarkuar, e mbushur me emocione. Në punë mund të rinovoni marrëveshjet e vjetra, kujdes nga mosmarrëveshjet e vogla që ju çojnë në rrugë të gabuar.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Këtë javë ju ftojmë të qëndroni në paqe, bëni një pushim nga diskutimet me partnerin. Çështja e punës dhe financiare është paksa e pasigurt, mos bëni hapin më të gjatë.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Ju këshilloj të keni vëmendje maksimale, Krishtlindjet mund të jenë burim polemikash. Në punë bëni të njëjtën gjë, kujdes maksimal, mos u zemëroni dhe mos humbisni objektivat.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Pak nervozizëm po ndikon në ditët tuaja, sidomos përpiquni të shmangni mërzinë për festat e ardhshme. Një sukses i ri pritet në ditët në vijim në aspektin e punës.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Dita e Krishtlindjes lind me një Hënë dhe Diell të favorshëm, çfarë dite e mirë për të kompensuar lodhjen e këtyre ditëve. Kjo Krishtlindje do t’ju sjellë edhe dhurata të ëmbla në punë.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Edhe yjet kanë një dhuratë për ju për këtë ditë të veçantë, përfitoni! Në punë, me siguri tashmë keni ndryshuar për mirë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Situata e përgjithshme ju fton të jeni të kujdesshëm. Vetëm në Krishtlindje, polemika të vjetra mund të rikthehen. Në punë, rikuperimi është i sigurt, por kjo ditë duket se është e ndrydhur.

(a.b)/dosja.al

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi horoskopi ditor horoskopi horoskopi ditor

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 24 Dhjetor 2021, 21:07

Big Mama del nga “Big Brother VIP”

TIRANË– Këngëtarja Besiana Kasami, gjithashtu e njohur si “Big Mama” ka vendosur që të dalë ngë shtëpia më e famshme në Shqipëri, “...

Thirrja e Komitetit,Rakacolli:Bëjmë apel për kryerjen e vaksinimit,mbani maskat në vendet e mbyllura

Thirrja e Komitetit,Rakacolli:Bëjmë apel për kryerjen e vaksinimit,mbani maskat në vendet e mbyllura

Covid në vend/ Tomini: Ka rritje infektimesh. Bino: Ka rënë përqindja e vaksinimeve në Shqipëri

Brenda dhomës që u përfshi nga flakët në Spitalin e Fierit, dëme të shumta materiale

Vendimi i Qeverisë: Rriten me 6% pagat në sistemin arsimor parauniversitar

Berisha thirrje policëve: Çdo presion ndaj qytetarëve do marrë ndëshkim personal dhe ligjor

Rritet pagat e personelit shëndetësor, Manastirliu: Shpërblim për mjekët që punojnë larg banesave

Do futen protestuesit në kryeministri? Berisha: Çdo opsion është i mundshëm

Sali Berisha: Për Ramën qytetarët ekzistojnë vetëm për t’i vjedhur. Përgjigjen e merr nesër

7 korriku/ Berisha: Nesër bashkë me temperaturat rritet urrejtja popullore

Urdhëri krijon debat në komision, inxhinieria: Nuk na duhet, Balluku s'na hap derën

Zjarri në spitalin e Fierit, mjeku: Është djegur lavatriçja e larjes së filmave

Tym dhe flakë/ Zjarr në katin e parë të spitalit të Fierit, evakuuohen pacientët

Kapet shtëpi bari në Fier, heroinë, kanabis në proces tharjeje e armë zjarri

Kryemadhi i përgjigjet Veliajt: Takohemi në SPAK

SPAK thirri të moshuarit? Kryemadhi: Shashka, s'është aspak e vërtetë

Kryemadhi paralajmëron: SPAK ta thërrasë urgjent dhe ta kthejë nga Holanda Edi Ramën

Kryemadhi zbulon bisedën me djalin e pensionistit 30 mln USD pasuri: Kontrata s'ka firmën e tij

Kryemadhi: Kam qindra fatura për SPAK-un, Rama ka vjedhur 189 mln dollarë

Belinda Balluku: Aeroporti i Vlorës synon që të ofrojë fluturime përtej oqeanit

Në takim me Ramën, investitori: Në 1992 Shqipëria kishte vetëm rrugë me gropa dhe Mercedezë të zinj

Balluku: Kemi projekte të reja. Ibrahimi: Investimet strategjike, ligji që zhvillon turizmin në vend

Investitori pyet për pronat, Rama: Në Shkodër tokat u ndanë si burrat, po bëhet digjitalizimi

"Veza apo pula?" Investitori pyet për objektinvin e infrastrukuturës, Rama: Eja na habit me ide

Rama: Sistemi i drejtësisë në Shqipëri ka probleme, nuk është aty ku duhet

Rama: Në Shqipëri protestohet para zyrës time sepse të gjithë janë kryeministra më vete

Kush ishte VIP-i? Rama: Kërkoi armatime për të hyrë në Tiranë, Garda kishte vetëm pistoleta

Zjarr në një banesë në Vlorë, nxirret në kohë i moshuari

Rama: SHELL ka kryer zbulim të rëndësishëm të gazit e naftës nëntokë në Shqipëri

Motori 'zbor' në Tiranë, policia bihet nga pas, arrestohet i riu që e drejtonte

DEBAT në Kuvend! Dhimitri shkon pa shifra, Çupi: S’jemi në orë mësimi këtu, të drejtojmë gishtin

Droni i Policisë kap “mat” shkelësit e qarkullimit, ja sa do gjobiten

Rama feston 58-vjetorin e lindjes, suprizohet nga zv/Presidenti i Hagës, dhurata mbetet mister

"S'i kam të shkruara si ti", Mziu përplaset me Denajn, socialiste: S'matesh me mua

Salianji: Xhafajt s'iu hetua pasuria, Geronin do e denoncoja miliona herë nëse do kisha mundësi

I gjithë grupi i Berishës në mbështetje të tij, Salianji: S'ftova njeri se s'po shkoja në dasmë

Tentoi të vriste vëllanë për plazhin në Radhimë, momenti i arrestimit të autorit

A do shkojë në burg Salianji? Deputeti: S’hidhem dot përpjetë, respektoj vendimin

Marrja e vendimit në Apel u shty, Salianji: Kam dorëzuar të gjitha provat

E gjithë PD-ja në mbështetje të Salianjit, pamjet brenda sallës së gjyqit, 10 deputetë futen brenda

PD në Gjykatë

Rezoluta e KLP/ Bardhi: Duhet pjesa me rekomandimet e papërmbushura. Bushka: Disa s'kanë justifikim

Salianji mbërrin në Gjykatë, e shoqëron Flamur Noka, Luçiano Boçi e Luan Baçi

Përplasje me armë për pronësinë e plazhit në Radhimë, vëllai qëllon të vëllanë

Të shtënat në Radhimë, turisti norvegjez: Dëgjuam krisma e ia futëm vrapit

'Alarm i madh për KLP'/Bojkoti i avokatëve, Alibeaj:Po i hapet dera kriminelëve të dalin nga burgjet

'KLP nuk zbaton rekomandimet'/ Majko me kritika: Situatë e rrallë, parlamenti të jetë i vetëdijshëm

Rezoluta e KLP për 2021, Sula: Ka problematika, për të ardhur keq, vetëm 4 detyra janë përmbushur

Komisioni i ligjeve/ Rezoluta e SPAK, Majko: Pse votuat kundër?. Opozita: S'na pëlqeu

“Babale”/ Berisha: Gjermeni, Sadushi, Veliu dhe agjentë të SHISH të përfshirë

Berisha: Rama dëshiron t'i marrë mandatin Salianjit, delinkuenti Geron Xhafa vijon trafikun e drogës