LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kjo fundjavë do të jetë me yje speciale, mund të plotësoni dëshirat tuaja, veçanërisht në dashuri… parashikimi i

22 Maj 2021, 05:08 Nga DOSJA
Kjo fundjavë do të jetë me yje speciale, mund të

DASHI

Do të doni të lini gjurmët tuaja. Gjatë fundjavës mund të plotësoni dëshirat tuaja, veçanërisht për të gjithë ata që kanë probleme në dashuri.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox, pritet një e shtunë ku duhet të tregoni kujdes edhe ngaqë në ditët e fundit ka pasur disa diskutime. Ndoshta përfitoni nga kjo e shtunë për të kontaktuar me njerëzit që keni lënduar me sjelljen tuaj.

BINJAKËT

Yje shumë interesantë këtë të shtunë në mes / fund të majit. Këshilla është që të kapërcehen keqkuptimet dhe për ata që nuk munden, është më mirë të shtyhen diskutimet për javën tjetër.

GAFORRJA

E shtuna dhe e diela do të jenë ditë në të cilat ju mund të hakmerreni. Nëse ka pasur njerëz që kanë pasur një qëndrim agresiv ose mosrespektues ndaj jush, duhet të kërkoni shpjegim dhe të kërkoni falje.

LUANI

Kur zemërohesh do të thotë që me të vërtetë kujdesesh për një person. Ka nga ata që fatkeqësisht nuk e kuptojnë sjelljen tuaj. Mundohuni të qëndroni pak më të qetë dhe të mos mërziteni …

VIRGJËRESHA

Kjo fundjavë do të jetë me yje speciale. Ju jeni pak të lodhur nga puna e vështirë që keni bërë. Për fat të mirë, në dashuri gjërat do të shkojnë shumë mirë dhe kjo do t’ju ndihmojë të rigjeni energjitë e duhura.

PESHORJA

Kjo e shtunë do të jetë paksa e veçantë për të lindurit nën këtë shenjë. Dyshimet dhe hutimet mund të ndikojnë gjatë ditës, veçanërisht në lidhje me dashurinë.

AKREPI

Këtë të shtunë do të ndjeni se ka shumë tension. Kjo situatë sëmundjeje është shkaktuar nga stresi i akumuluar nga shumë angazhime pune me të cilat jeni përballur.

SHIGJETARI

Kur gjendeni në situata të vështira për tu përballuar, preferoni të arratiseni. Këtë fundjavë do të duhet domosdoshmërisht të përballeni me problemet tuaja.

BRICJAPI

Kjo e shtunë ushqen emocione të mira për ju. Për ata që kërkojnë dashuri, ju mund të bëni njohje interesante.

UJORI

I dashur Ujori, sipas horoskopit të Paolo Fox (22 maj 2021), ka një elektricitet të madh në ajër edhe falë aspektit të favorshëm të Hënës. Keni shumë energji dhe një dëshirë të madhe për të bërë. Angazhohuni dhe si gjithmonë do të jeni në gjendje të përfshini njerëzit që janë afër jush.

PESHQIT

Ata që kanë mbyllur një histori dashurie ose që kanë përjetuar një ndarje do të jenë në gjendje të shohin të ardhmen me shumë besim, mbase duke filluar nga kjo fundjavë, e fundit e majit.

(kle.mu./dosja.al)

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 22 maj 2021 horoskopi 22 maj 2021

Sondazh

Poll

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Pamjet nga operacioni 'Kutia e Pandorës', kokaina e ndarë në 1100 doza gati për shitje

Merr flakë banesa në Tiranë

Operacioni 'Fijet' në Durrës, shkon në 7 numri i kamerave të çmontuara

'Fijet'/ Hiqen 23 kamera të tjera në Korçë, Vlorë dhe Durrës, 13 nën hetim

Deputeti i PS kapet duke shtypur butonin “pro” edhe për kolegen e tij

VIDEO- Deputetët e PD-së i bien bilbilave në seancë

Nallbati: Na përjashtoni të gjithëve dhe vazhdoni! Jeni turpi i këtij vendi

"Jemi tek pazari i gjësë"/ Vasili ngre tonet në Kuvend, Nikolla i mbyll mikrofonin, deputeti:Turp

"Mos e fshini Ramën, po vrisni demokracinë"/ Bardhi kërkon llogari në Kuvend për dosjen McGonigal

Boçi kërkon Ramën: Autori i krimit të vijë këtu, ka korruptuar Parlamentin!

Operacioni 'Fijet'/ Zbulohen kamerat e sigurisë në lagjet e Dibrës, Shkodrës dhe Lezhës

Me armë zjarri e kokainë në makinë, arrestohen dy personat që lëviznin në ish-Bllok

Celibashi: U kap në veprintari politike. Përfaqësuesi: Sako e publikoi në profilin personal

Berisha rrezikon të mos regjistrohet në zgjedhje, Celibashi: KQZ njeh vetëm një PD

Harta e Re Gjyqësore, Llagami: Ky proces na mori 3 vite, ishim në një rrugë pa kthim

'Fijet' në Tiranë, çmontohen 155 kamera të tjera sigurie, 44 persona nën hetim

Sekuetrohen 9 mln lekë në Lushnje, arrestohet shitësi i kokainës, 10 konsumuesit nën hetim

Operacioni 'Fijet', hiqen 37 kamera sigurie në Elbasan

Kontrabandë celularësh, arrestohen 4 persona në Tiranë, sekuestrohen 763 telefona

Operacioni "Fijet", çmontohen 155 kamera sigurie në Tiranë, 37 persona nën hetim

Përfshihet nga flakët apartamenti në Vlorë, shkak dyshohet shkëndija elektrike

"Big Brother" vazhdon në Korçë/ Kapen nëntë kamera të vendosura nga grupet kriminale

Hiqej si punonjës i Forcave Speciale, arrestohet 40-vjeçari me armë në Tiranë

19 të arrestuar nga 'Rrugorja', drejtonin makinën në gjendje të dehur

"Saga Big Brother vazhdon"/ Çmontohen 20 kamera të vendosura në Fier dhe Lushnje

Skafi me turistë pëson avari, bllokohet në det, policia e nxjerr në breg, momenti i shpëtimit

Drift si i 'çmendur' në rrugët e Vlorës, gjobitet me 750 mijë lekë i riu në Vlorë, i hiqet patenta

35-vjeçari përplas të miturën me makinë dhe arratiset, momenti kur kalimtarët rrethojnë të voglën

'Big Brother' në Shqipëri, zbulohen 3 kamera sigurie në lagjet e Memaliajt dhe 1 në Burrel

Hiqen 39 kamera në Korçë dhe Pogradec

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parking, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Dalin të tjera pamje nga zjarri në parkingun e kullës, zona e rrethuar me polici, banorët në panik

Zjarri nisi nga parkingu, dalin pamjet nga djegia e kullës 41-katëshe, zona e mbuluar nga tymi

Momenti i arrestimit të Xhevit Sinanit, vrau gruan e vëllain e tij në Gramsh

Vodhën 8 dyqane dhe banesa, në pranga 16-vjeçari, në kërkim shoku i tij

ME VIDEO- Zbulohen 47 kamera sigurie në Durrës, Shijak dhe Krujë

Nxirrnin inerte pa asnjë dokument, arrestohet administratori i një guroreje në Krujë

Aksioni në Vlorë, policia çmonton 16 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale

"Meta e ka djalë halle", Kryemadhi flet për Dorian Duçkën: Sa ishte te ne qe në rregull

Me dosje në duar, Shkëlzen Berisha mbërrin në SPAK

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht

Rama: Drejtësia amerikane foli, unë jam ulur në Strasburg me njerëz non-grata

"Mik është fjalë e madhe"/ Rama tërheq fjalët: Fola anglisht për marrëdhënien

Rama: Nezajn e njoha përmes agjentit të FBI-së. Duçka ka punuar pa pagesë për mua

Rama pranon takimet me ish-agjentin e FBI: Ndodhën! Po keqlexohen hetimet për të sfumuar 21 janarin

Dosja e FBI/ Rama: Drejtësia amerikane nuk flet për vrasje nga pakujdesia kur urdhrat i jep shteti!

VIDEO-ja që përgënjeshtron Ramën, në shtator e konsideronte mik ish-agjentin e FBI, sot e tërhoqi

Gjenden 38 kamera të tjera në qytetin e Shkodrës

“Manipulimi”/ Iu prezantua si avokat dhe i mori 1.2 mln lekë një gruaje, arrestohet 54-vjeçari

Aksident tragjik në Fushë Kuqe, përplasen dy makina me njëra-tjetrën, ndërron jetë në vend 2-vjeçari