LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Kim Kardashian dhe Pete Davidscon shihen pranë njëri tjetrit, çfarë ka mes tyre?

31 Tetor 2021, 15:10 Nga DOSJA
Kim Kardashian dhe Pete Davidscon shihen pranë njëri tjetrit,

SHBA– Influencerja dhe biznesmenia Kim Kardashian dhe aktori Pete Davidscon u panë së bashku në fermën Knott’s Berry në Buena Park, Kaliforni. 41-vjeçarja dhe 27-vjeçari u panë duke u kapur për dore ndërsa ishin në slitë me miqtë e tyre rreth orës 1:20 të mëngjesit.

“Kim dhe Pete dukeshin si miq të mirë,” thonë dëshmitarët okular.

“Kim dukej shumë e ftohtë. Dukej sikur po përpiqej të fshihej,” shpjegon një tjetër dëshmitar okular, duke vënë në dukje se kishte një duzinë me roje sigurie përreth grupit të tyre.

Dëshmiarët shprehen se çdo kujdes që ajo kishte humbi në momentin që themeluesi i Skims u frikësua në një moment në slitë dhe Kimi mbylli sytë dhe i kapi dorën Davidson-it. Mes tyre në fillim të këtij muaji ka pasur edhe një puthje në ekran në një skeç kur ajo drejtoi “Saturday Night Live”. Megjithatë ende nuk ka diçka zyrtare mes tyre, mbase miqtë po kalonin shumë mire me njëri tjetrin, ishte qartë një dalje në grup dhe jo një takim privat. 41-vjeçarja nuk ka qenë zyrtarisht e lidhur me askënd që kur ajo njoftoi ndarjen e saj nga Kanye West në fillim të këtij viti.

“Ajo nuk është e fokusuar në takime për momentin, por në fakt shqetësohet se djemtë nuk do të duan të takohen me të për shkak se sa publike ishte marrëdhënia e saj me Kanye”, tha një burimi i brendshëm.

Nëna e katër fëmijëve gjithashtu mendon se do t’i duhej shumë kohë për të ndjerë se mund t’i besonte një djali të ri në këtë pikë të jetës së saj.

“Ajo gjithashtu e di se sa e vështirë është të ndërtosh besim me dikë, kështu që mendon se do të duhet kohë përpara se të lejojë dikë në jetën e saj private”, shtoi burimi. “Ishte e lehtë me Kanye sepse ata ishin miq më parë, kështu që ata kishin besim prej vitesh.”

(s.b.Dosja.al)

Cila mendoni se është alternativa më e mirë:

View Results

showbiz showbiz kanye west kim kardashian pete davidscon kanye west kim kardashian pete davidscon

Sondazh

Poll

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

Aksidenti me dy viktima në autostradën Tiranë-Durrës, makina mori para bordurat e rrugës

VIDEO- Shpërthimi me tritol në butikun në Durrës, ja si u dëmtua biznesi i gruas

Berisha dhe demokratët 'zaptojnë' Kuvendin

Me pistoleta dhe kallashnikovë në Range Rover/ Arrestohen 4 "të fortët" në Tiranë

Berisha shton akuzën ndaj Ballës: Te ndjek hija e avokatit Ravik Gurra

VIDEO E SHERRIT/ Berisha akuzon Ballen per vrasjen e avokatit Ravik Gurra

PA KOMENT- Shkodra 'nën ujë', ja si duket qyteti

Protesta kundër traut në Divjakë, një betoniere brenda parkut

EKSKLUZIVE- Lulzim Basha takohet me Ben Blushin ne Panairin e Librit, merr me vete edhe vajzën

Balla: Berishës iu dogjën tre marrëveshje tek Porti i Durrësit, koncensionarët po i kërkojnë lekët

Balla-Spahos: Do shkosh tek Porti i Durrësit me pistoletë si Strazimiri, s'keni zgjidhje tjetër

Ndërtimi i rrugëve/Balla 'shigjeton' Partinë e Lirisë:Mondi bëj kallëzime, kishin ministritë në 2017

Balla 'lëshon' gojën: Saliut i rri mendja tek vëllezërit Kariç, na vjen dhe zor t'i përmendim...

Elisa Spiropali realizon "ëndrrën" e fëmijërisë me Berishën, del LIVE me të, tregon 2 gishta

Perplasje mes banoreve dhe Policise ne Divjake

Berisha 'shënjestron' Ulsi Manjën: Vetëm dy mushka kanë mbetur pa u punësuar në fshatin tënd

Berisha bllokon foltoren dhe del në Facebook: Jam live në gjithë botën, mos ma qani hallin mua!

Berisha: Parlamentin e komandojne grupet kriminale

Dëshmia e Orges Xhelilit para avokatëve: Policët bashkiakë më goditën

ME VIDEO- PLAS KEQ SHERRI në Komision, Braçe e humb kontrollin, "shpërthen": Ik ore pirdhu!

Protesta e opozitës, pamjet nga Bulevadi, mijëra qytetarë të mbledhur

Sherri i plotë i Ramës me dy deputetët e PD: Ta tregoj unë ty, do të shkatërroj!

Balla: Kokoneshi jashtë rrezikut për jetën

Veliaj takon Papa Françeskun: Jemi takuar në Tiranë...e aprovuam ndërtimin e bustit të Nënë Terezës

Droge mes karameleve ne Tirane

Grida Duma lë mandatin, kolegët e saj në lot, Açka dhe Gjekmarkaj të përlotur

Grida Duma lë mandatin e deputetes së Partisë Demokratike

Masakra e Lushnjes, babai i Leart Haxhiut: Djali im është i pafajshëm, se di ku është

Përdhunues serial, MOMENTI i arrestimit të Spartak Dyrmishit

Nga një armë në çdo raft rrobash, çfarë gjeti Policia gjatë aksionit në Shkodër

Dalin PAMJET nga megaaksioni në Korçë

Qeni i prish mitingun Ramës, të gjithë meken, kryeministri: Po lëre në punën e vetë...

Ibrahim Lici mesazh audio nga Turqia: Jetoj i lirë, nuk jam arrestuar

Arrestohet Agim Gjata, qelloi mbi RENEA

Meta: O Edi, o lepurush, do të shporrim me poezinë ‘liri a vdekje’ të Havzi Nelës

Pakti PD PL, Meta: Kryetari i Keshillit super politikan

Paloka 'korrekt' me orarin, takohet me Bardhin në një lokal para parlamentit

Alibeaj-Majkos: Je kokrra e komunistit! Deputeti socialist: Budalla! Dosjet s'mund të hapen për...

Flet avokati i vellezerve Mollaj: Tina genjen, e shantazhojne

Durrësi zgjohet nën ujë

Tetori rozë, vajzat dhe gratë e FA i bashkohen fushatës sensibilizuese kundër kancerit të gjirit

NIS PROTESTA në Elbasan/ Qytetarët fikin makinat në shenjë rebelimi, rreshtohen në shesh

Alibeaj pranoi bashkëpunimin, do nisin negociatat/ Berisha: E mirëpres. S'tërhiqem nga Primaret

Demokrati emocionet për 'doktorin'! I bie telefoni kur po fliste me Berishën,e përplas në tokë

Privatizimi i ish-klubit ‘Partizani’, dëshmon Qirjazi: MM më kërkoi firmën, bëra ç’ishte e ligjshme

Tiranë, bënin kontrabandë me veshje, pije, cigare dhe rroba, 3 të arrestuar në 2 operacione

Me 14 emigrantë në Morinë, arrestohet 19-vjeçari, shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Rrumbullaku ngre strukturë për emërimet në polici: Riformatim ekipeve që hetojnë krimin

Me dy kallashnikovë në shtëpi e municion luftarak, arrestohet 31-vjeçari në Dibër

"Porsche", "Maseratti" e 'Mercedes Benz", arrestohet 52-vjeçari që shiste mjetet e vjedhura në BE