Showbiz

Kërcim ‘të shfrenuar’ me Jonida Vokshin në dasmë! Florian Agalliu për pak thyen qafën, rrëzohet keq (VIDEO)

Florian Agalliu teksa po kërcente me Jonida Vokshin në dasmë, është rrëzuar keq në pistën prej xhami.
Featured image of article: Kërcim ‘të shfrenuar’ me Jonida Vokshin në dasmë! Florian Agalliu për pak thyen qafën, rrëzohet keq (VIDEO) Aktorja, Jonida Vokshi dhe moderatori, Florian Agalliu.

TIRANË– Jonida Vokshi i dha fund beqarisë me një dasmë madhështore dhe plot detaje. Të ftuar ishin mjaft miq e shokë të aktores, mes tyre dhe moderatori, Florian Agalliu.

Por, teksa kërcenin dhe jepnin një shoë të paparë, me kërcime rruge, gjatë një kërcimi paksa të rrezikshëm, Florian Agalliu ka rënë në pistën e kërcimit, duke rrezikuar të pësonte ndonjë frakturë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në videon e përcjellë më poshtë, shfaqet momenti i rënies së moderatorit në pistën prej xhami në minutën 01:15 :

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment