Aktualitet

HORROR në Tiranë/ Shantazh se do i shkruanin emrin në mure, 65-vjeçari dhe 3 të rinj abuzojnë seksualisht me 15-vjeçaren, e mitura: Më fiksoi që në shkollë… (filmuan edhe aktet)

Policia e Tiranës ka arrestuar një 65-vjeçar i cili kreu marrëdhënie seksuale me dhunë me një 15-vjeçare. Ai e filmoi skenën dhe më pas materialin ua shpërndau tre të rinjve. Këta të fundit pasi abuzuan seksualisht me 15-vjeçaren, e filmuan aktin gjithashtu. Adoleshentja ra pre e abuzimit, pasi 65-vjeçari e kërcënonte se do të shkruante fjalë ofenduese për të në muret e lagjes.
Featured image of article: HORROR në Tiranë/ Shantazh se do i shkruanin emrin në mure, 65-vjeçari dhe 3 të rinj abuzojnë seksualisht me 15-vjeçaren, e mitura: Më fiksoi që në shkollë… (filmuan edhe aktet) Foto ilustruese

TIRANËNjë ngjarje e rëndë është regjsitruar ditën e sotme në Tiranë, ku një 65-vjeçar me iniciale A.D.,kërcënonte një të mitur, duke i thënë se do të shkruante fjalë ofenduese për të në mure nëse nuk kryente marrëdhënie seksuale.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi, në zonën e njohur si ‘Bregu i Lumit’ në Tiranë. Sipas njoftimit zyrtar të policisë, 65-vjeçari është vënë në pranga dhe akuzohet për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, ”Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14 deri në 18 vjeç”, “Shtytja e të miturëve në krim” dhe “Vepra të turpshme”.

Pasi abuzoi me dhunë me 15-vjeçaren, 65-vjeçari, i cili punonte roje në shkollën ku studionte e mitura e filmoi skenën dhe ua shpërndau tre personave të tjerë, të cilët gjithashtu kryen marrëdhënie me të renë, duke e shantazhuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

K.P., 20 vjeç, R.O., 16 vjeç dhe F. B., 15 vjeç, gjithashtu janë vënë në pranga dhe akuzohen për të njëjtat vepra penale si 65-vjeçari. Dy prej të miturve ishin në një shkollë me vajzën. Abuzimi kishte filluar që prej dy muajsh, ndërsa ngjarja u bë publike vetëm kur e mitura tregoi gjithçka tek prindërit. Këta të fundit e denocnuan ngjarjen në polici.

Përpara grupit hetimor, e mitura tregoi se roaj e ksihte fiksuar që kur ajo kishte qenë në shkollë dhe se ngacmonte edhe vajza të tjera.

(g.sh;f.m/dosja.al)

 • 20:07

  “Më fiksoi që në shkollë, ngacmonte edhe…”/ Flet 15-vjeçarja që u abuzua nga roja dhe tre rinjtë, tregon detaje nga ngjarja rrëqethëse

  Adoleshentja, e cila është abuzuar seksualisht nga roja e shkollës ku studionte dhe nga tre djemt të tjerë,dy prej tyre minorenë ka rrëfyer detaje nga ngjarja. Në prani të psikologes, e mitura mësohet të ketë rrëfyer se roja e shkollës e kishte fiksuar që në kohën që ajo shkonte në atë insitucion. Ajo tregon ndër të tjera, se 65-vjeçari ka ngacmuar edhe vajza të tjera në shkollë. “Më ka fiksuar që kur isha në shkollë. Më ngacmonte edhe atëherë. Ai ngacmonte edhe vajza të tjera në shkollë,”– mësohet të ketë thënë vajza.

 • 17:44

  Abuzimi me të miturën në Tiranë, 65-vjeçari ishte roje në shkollën ku studionte adoleshentja

  Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë e ditës së sotme në Tiranë, ku një 15-vjeçare u abuzua seksualisht nga një 65-vjeçar dhe 4 të mitur. Mësohet se 65-vjeçari punonte si roje në një shkollë në Tiranë, ku e mitura ishte nxënëse. Ai e kishte kërcënuar adoleshenten, se do të shkuante fjalë fyese për të nëpër mure. Abuzimi ndërkohë ka ndodhur brenda ambjenteve të shkollës.

  Foto ilustruese
 • 16:23

  “Je ku**ë nëse nuk bën seks me mua”, detaje tronditëse nga abuzimi i të miturës në Tiranë, si e kërcënonte 65-vjeçari

  Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë, ku katër persona u arrestuan nga policia, pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur dhe më pas kishin filmuar aktin. Në qendër të historisë është 65-vjeçari me inicilae A.D., i cili filmoi aktin fillmisht dhe më pas ua shpërndau tre të arrestuarve të tjerë, që bënë të njëjtën gjë.

  Foto ilustruese

  Sipas “News24”, 65-vjeçari jetonte në të njëjtën lagje me adoleshenten dhe e përndiqte për një kohë të gjatë. Mësohet se ai i kishte thënë 15-vjeçares, se do të shkruante në muret e lagjes fjalë ofenduese për të, në rast se nuk kryente marrëdhënie seksuale.

  Je ku**ë nëse nuk bën seks me mua”, mësohet t’i ketë thënë ndër të tjera i moshuari të miturës.

 • 15:51

  Abuzuan seksualisht me të miturën duke e shantazhuar me video intime, pranga 4 personave në Tiranë

  Njoftimi i policisë

  Parandalohet abuzimi i mëtejshëm seksual me dhunë ndaj një të miture;
  Policia vë në pranga 4 shtetas, për marrëdhënie seksuale me dhunë me të mitur. Specialitët për Hetimin e Krimit pas informacionit të marrë se një shtetas, 65 vjeç, kishte abuzuar seksualisht me dhune më një të mitur 15-vjeçe, organizuan punën për identifikimin e personit dhe zbardhjen e ngjarjes. Si rezultat i veprimeve të shpejta profesionale dhe hetimore u bë e mundur kapja dhe shoqërimi në ambientet e Policisë, i 65-vjeçarit A.D. Nga veprimet hetimore rezultoi se ky shtetas kishte abuzuar seksualisht me dhunë me të miturën dhe pas abuzimit i kishte bërë video intime. Këto video ua kishte dhenë tre shtetasve, konkretisht K.P., 20 vjeç, R.O., 16 vjeç dhe F. B., 15 vjeç, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin, nën kërcënimin e publikimit të videos, kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të miturën. Më pas ata kanë bërë video intime që t’ua shpërndanin personave të tjerë. Me ndërhyrjen e Policisë Kriminale u parandalua ky veprim kriminal. Në dhomën e intervistimit të të miturve dhe në prezencë të nënës, psikologes dhe avokates, specialistët për Hetimin e Krimeve nën drejtimin e Prokurorit, kanë administruar dëshminë e vajzës dhe të gjitha provat që implikojnë shtetasit e lartpërmendur. Gjithashtu është bërë e mundur të sekuestrohen në cilësinë e provës materiale dhe dy telefona celular në të cilët ndodheshin videot. Në përfundim të veprimeve të para hetimore u bë arrestimi i shtetasve A.D., K.P., R.O. dhe F.B., për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, ”Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14 deri në 18 vjeç”, “Shtytja e të miturëve në krim” dhe “Vepra të turpshme”, të gjitha kryer në bashkëpunim. Në bashkëpunim me Prokurorinë po vijon puna për të verifikuar nëse ka persona të tjerë të implikuar në këtë rast të abuzimit seksual me dhunë me të mitur.

Shto Koment