LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Gaforret do zgjidhin sot të gjitha problemet, binjakët nuk duhet të mendojnë më për të kaluarën, çfarë parashikojnë y

7 Qershor 2020, 05:05 Nga DOSJA
Gaforret do zgjidhin sot të gjitha problemet, binjakët nuk duhet

Dashi

Në dashuri duhet të tregoni shumë kujdes ndaj asaj që bëni ose thoni, pasi do e keni Hënën kundër. Nervozizmi mund t’iu shkaktojë dhimbje koke. Në punë, së shpejti do të ketë përmirësim.

Demi

Nëse në dashuri keni probleme, gjatë kësaj dite do mund të gjeni pak më shumë qetësi. Streha familjare mund të jetë në qendër të debateve. Duke nisur nga java në vijim, do të ketë përmirësime në punë.

Binjakët

Fakti që nuk e keni më Hënën kundër, i bën gjërat më të lehta sa i takon ndjenjave. Do keni mundësi që të mendoni për dashurinë dhe njeriun e duhur. Mundohuni që të rrini sa më larg të kaluarës dhe të mos mendoni për të.

Gaforrja

Mundohuni që të rrini sa më larg debateve. Çiftet e konsoliduara, do kenë mundësi që të mendojnë për të ardhmen, ndonëse gjatë kësaj dite mund të ketë tensione. Ndikimi i kundërt i Hënës dhe Mërkurit, iu fton që të zgjidhni disa probleme në punë.

Luani

Ndikimi i favorshëm i Hënës ju fton që të reflektoni. Kush është vetëm do ketë mundësi që të gjejë një dashuri të re, por zor se do të jeni ju që do të hidhni hapin e parë. Parashikohen zhvillime pozitive.

Virgjëresha

Pavarësisht ndikimit të kundërt të Venusit, do të dominoheni nga një energji e mirë. Ky është moment ideal nëse doni të bëni ndryshime dhe të merrni një vendim. Në punë, duhet të analizoni mirë çdo situatë.

Peshorja

Shmangni zënkat dhe debatet me partnerin/en. Nëse ka diçka që nuk shkon, mund ta demonstroni, por jo duke sulmuar. Në punë, bëni kujdes ndaj debateve pasi mund të tërhiqeni prej tyre.

Akrepi

Ndikimi i favorshëm i Hënës do ju ndihmojë në dashuri, ku parashikohet që të ketë takime të rëndësishme. Disa vështirësi, do të kenë gjithashtu mundësi për tu kaluar, por mundohuni që të mos ngarkoheni shumë. Në punë, do keni mundësi që të kaloni disa pengesa.

Shigjetari

Në dashuri, mundohuni që të mos synoni diçka që është e paarritshme. Nëse keni kaluar një vështirësi së fundmi, tashmë do të ndiheni më mirë. Në punë, ka disa pasiguri të cilat ju shqetësojnë.

Bricjapi

Në dashuri bëni kujdes që të mos përhumbeni nga problemet e së kaluarës. Takimet që do të bëni, do të rezultojnë mjaft të rëndësishme, shkruan noa.al. Po ashtu, do të ndjeni shumë ankth dhe tension.

Ujori

Gjatë kësaj të diele do të rezultoni shumë tërheqës dhe karizmatik. Sfera profesionale do të ecë më së miri, por duhet treguar kujdes në anën ekonomike.

Peshqit

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm dhe do ju dhurojë paqe dhe qetësi. Mundohuni që të mos manifestoni humor të keq si dhe largohuni nga problemet dhe debatet.

Marrë nga Noa.al 

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

Horoskopi Horoskopi horoskopi 7 qershor 2020 horoskopi 7 qershor 2020

Sondazh

Poll

Art&Argëtim 6 Qershor 2020, 14:22

TIRANË- Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, është një nga artistët më të vlerësuar dhe me te kërkuar në showbizin shqiptar.Ai është fitues i dy p...

Largimi i pushuesve nga Shëngjini krijon trafik të rënduar në aksin Lezhë-Milot

Largimi i pushuesve nga Shëngjini krijon trafik të rënduar në aksin Lezhë-Milot

U bllokuan në Valbonë, evakuohen me helikopter 4 turistët

Policia në aksion, arreston 9 shoferë, gjobit 341 të tjerë

'Jemi njerëz të mirë e besnik'/ Rama: Mund ta përdorni çmendurinë tonë për t'u marrë me të tjerët

Deri në 179 km/h, makina inteligjente kap mat shoferët në Bypass-in e Fierit, pezullohen 89 patenta

Rama: Dëgjojmë se Putin është shumë sëmurë, por as BE nuk është e shëndetshme

Rama në Austri: Keni qenë krah nesh, ndjej keqardhje për BE-në

Statusi kandidat për në BE, Rama: Ukraina mos të kenë iluzione, mori ilaç kundër depresionit

Rama: S'ka vend më të mirë se Austria për të marrë veten nga mbledhja depresive në Bruksel

Refuzon të largohet nga banesa, 50-vjeçari në Berat kërcënon të hidhet nga pallati

Rama takohet me shqiptaren në Austri, gruaja: Jam krenare që takova kryetarin

'Ulu', aksion policie në mes të natës në Astir, 2 persona shtrihen në tokë

'DRONI edukues'/ Policia rrugore me pajisje të re, monitoron çdo ndryshim drejtimi të parregullt

Aeroporti i Vlorës në zonë të mbrojtur, Tabaku: Shkatërron ekosistemin, projekt korruptiv

Protesta e Berishës, Jorida Tabaku konfirmon pjesëmarrjen: Jam në ballë të çdo opozite të qeverisë

Takoi Metën në Baku, Berisha: Sa të mbyllë Presidencën, bashkohemi kundër Ramës

7 korriku përsëritje e 8 janarit? Berisha" Skenar që nuk ndodh më, qëllimi është ngremë shqiptarët

Berisha shpjegon domethënien e datës së protestës: 3 shtata bashkë, rrisin shanset për sukses

Mbledhje në seli, Berisha: Janë të ftuar të gjithë, deputetët të shkëputen nga Alibasha

Sa do zgjasë protesta e 7 korrikut? Berisha: Deri në realizimin e qëllimit, pranoj të më udhëheqin

Berisha: Nuk pranojmë kurrë aleanca bilaterale në rajon, janë të rrezikshme

Përplasja Rama-Bullgari,Berisha: Turp, ordiner! Në emër të opozitës i kërkoj ndjesë popullit bullgar

'Rama bëri avokatin e Serbisë', Berisha:Nuk foli për Shqipërinë, në konferencë nuk u shfaq as Osmani

Berisha: Negociatat nuk u hapën për shkak të Bullgarisë por prej Ramës, shkoi si vasal i Vuçiç

PD kërkon heqjen e mandatit të Xhaçkës, Bushka: S'kemi pasur kohë të lexojmë shkresat

Nis me debate komisioni për mandatin e Xhaçkës, Alibeaj: Të vinte këtu të jepte shpjegime

Zjarr masiv në Lajthizë të Mirditës, në terren vetëm një zjarrfikës

Aeroporti i Vlorës, Tabaku: Po ndërtohet në një zonë që ishte e mbrojtur. Ministrja: E pavërtetë

Gazetarja përmend Vuçiç, presidenti serb:Jam i sigurtë që folët mirë për mua. Rama:Ç'dreqin do këtu?

Vuçiç e quajti Kosovë, Rama e korrigjon: Aleksandri tha "e ashtuquajtura Kosovë"

“BE na poshtëroi, prisnin konferencë nga liderët”, Rama: Janë të zgjuar

Videon e nxorri vetë, Rama: Ishte prerë keq, unë thashë se RMV do jetë edhe Shqipëria Lindore

VETO-ja e Bullgarisë, Rama me kritika: BE e paaftë të çlirojë dy pengje

Rama nga Brukseli: Urojmë që shekulli tjetër të na gjejë në BE

Rama-BE: Lëreni Serbinë të qetë, mos hapni konflikte të tjera

Rama flet për Kosovën në Bruksel: Është marrë peng, çmenduri, njerëzit nuk lëvizin dot lirshëm

Rama: Bullgaria po i jep fuqi Putin e agresionit rus, një turp

Korreshi ngre zërin: Në Lushnje vihet vetëm për të bërë foto me shalqi, mos u tallni

Bardhi publikon listën: 10 miq të Ramës përfituan 36 investime strategjike me vlerë 4.6 miliard euro

Balla: Berisha privatizoi pronat nga Viçidoli deri në Dhërmi, si ka mundësi je pronar

'Ish-grabitësi u kërkoi ndjesë pronarëve'/ Balla: Berisha është servil, ditën e lindjes e ndryshoi

Balla përplaset me Berishën në Kuvend: Ik o plaku Mere

'Na u bashkoni me 7 korrik'/ Berisha: Pronarët e pronave janë më të kërcënuar se kurrë

'Administrata ka njerëz të paaftë, skiftera'/ Braçe: Fermerëve u duhet bursa që të kenë besim

Tabakun e 'tradhëtojnë' takat, pengohet dhe gati rrëzohet në Kuvend

Akuzat e Shehajt,Xhaçka:Ju paguani për mandatin e deputetit, çojeni çështjen në Gjykatën Kushtetuese

Shehaj akuza Xhaçkës: Vini në politikë me xhepat bosh, dilni me resorte me 5 yje

Xhaçka: Bashkëshortin e kam bzinesmen të sukseshëm

Berisha: Gentian Sharra e banda e Elbasanit blenë vota për PS

Balla-Berishës: Je bashkëpunëtor i Millosheviçit ne mblidhemi më 7 korrik për Srebrenicën