LIVE UPDATES
Aktualitet

E RËNDË! Vëllai me probleme të shëndetit mendor vret motrën? DENONCIMI tek Berisha: E ka varrosur në oborr, Policia e ka

18 Qershor 2021, 09:07 Nga DOSJA
E RËNDË! Vëllai me probleme të shëndetit mendor vret

TIRANË– Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një denonim të frikshëm në rrjetin e tij social në Facebook, ku denoncuesi pretendon se një qytetar me probleme të shëndetit mendor ka vrarë motrën e tij. Ai shton se ngjarja ka ndodhur në Qerret të Pukës, ku para rreth një muaji vëllai ka vrarë të motrën dhe e ka varrosur në oborrin e shtëpisë. Duke e lënë kështu të lirë autorin e ngjarjes.

“Mbrëmë, ky i sëmurë mendorë,dyshohet se e ka keqtrajtuar të atin e tij 80 e ca vjeçar,duke e përzënë nga banesa,ku pas kërkimeve është gjetur vetem ditën e sotme,në një cep të fshatit,po ashtu dhe bashkëshortja e tij, kishte shenja dhune,pasi dyshohet se është dhunuar dhe kjo nga i biri i sëmurë mendor!! vetem sot më duket se është shoqëruar i sëmuri mendor,pasi për mendimin tonë,duhet të ishte izoluar që në rastin që është dyshuar për vrasjen e motrës,dhe varrimin e saj në oborrin e banesës !! kam frikë se do e lirojnë përsëri,dhe nuk mund të parashikohen pasojat pastaj !!!…..anonim të lutem…,”-shkruan Berisha.

POSTIMI I PLOTË:

Nje akte horror mbahet fshehte nga narkopolicia! Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb Përshëndetje z.Berisha ! dua që të bëni publike,një ngjarje që ka ndodhur në Fshatin Qerret të Pukës ! para rreth një muaji,një zonjë e nderuar,ndjesë pastë sepse tani nuk jeton më, dyshohet se është vrarë dhe varrosur në oborrin e shtëpisë së saj,nga i vëllai,një i sëmurë mendorë,kur varrezat e fshatit janë rreth 500 m nga banesa,gjë që dhe ligji,dhe kanuni,e ndalon varrimin e kufomave vend e pavend !! por policia e Pukës,dhe prokuroria,janë munduar ta mbyllin çeshtjen,dhe duke e lënë të lirë ktë të sëmurë mendorë !! mbrëmë,ky i sëmurë mendorë,dyshohet se e ka keqtrajtuar të atin e tij 80 e ca vjeçar,duke e përzënë nga banesa,ku pas kërkimeve është gjetur vetem ditën e sotme,në një cep të fshatit,po ashtu dhe bashkëshortja e tij,kishte shenja dhune,pasi dyshohet se është dhunuar dhe kjo nga i biri i sëmurë mendor !! vetem sot më duket se është shoqëruar i sëmuri mendor,pasi për mendimin tonë,duhet të ishte izoluar që në rastin që është dyshuar për vrasjen e motrës,dhe varrimin e saj në oborrin e banesës !! kam frikë se do e lirojnë përsëri,dhe nuk mund të parashikohen pasojat pastaj !!!…..anonim të lutem…

(k.m/dosja.al)

Iftar dhe politikë, a u prek Muaji i Ramazanit nga politikanët?

View Results

Aktualitet Aktualitet puke sali berisha vrasja e pazbardhur ne puke puke sali berisha vrasja e pazbardhur ne puke

Sondazh

Poll

Aeroporti i Vlorës në zonë të mbrojtur, Tabaku: Shkatërron ekosistemin, projekt korruptiv

Aeroporti i Vlorës në zonë të mbrojtur, Tabaku: Shkatërron ekosistemin, projekt korruptiv

Protesta e Berishës, Jorida Tabaku konfirmon pjesëmarrjen: Jam në ballë të çdo opozite të qeverisë

Takoi Metën në Baku, Berisha: Sa të mbyllë Presidencën, bashkohemi kundër Ramës

7 korriku përsëritje e 8 janarit? Berisha" Skenar që nuk ndodh më, qëllimi është ngremë shqiptarët

Berisha shpjegon domethënien e datës së protestës: 3 shtata bashkë, rrisin shanset për sukses

Mbledhje në seli, Berisha: Janë të ftuar të gjithë, deputetët të shkëputen nga Alibasha

Sa do zgjasë protesta e 7 korrikut? Berisha: Deri në realizimin e qëllimit, pranoj të më udhëheqin

Berisha: Nuk pranojmë kurrë aleanca bilaterale në rajon, janë të rrezikshme

Përplasja Rama-Bullgari,Berisha: Turp, ordiner! Në emër të opozitës i kërkoj ndjesë popullit bullgar

'Rama bëri avokatin e Serbisë', Berisha:Nuk foli për Shqipërinë, në konferencë nuk u shfaq as Osmani

Berisha: Negociatat nuk u hapën për shkak të Bullgarisë por prej Ramës, shkoi si vasal i Vuçiç

PD kërkon heqjen e mandatit të Xhaçkës, Bushka: S'kemi pasur kohë të lexojmë shkresat

Nis me debate komisioni për mandatin e Xhaçkës, Alibeaj: Të vinte këtu të jepte shpjegime

Zjarr masiv në Lajthizë të Mirditës, në terren vetëm një zjarrfikës

Aeroporti i Vlorës, Tabaku: Po ndërtohet në një zonë që ishte e mbrojtur. Ministrja: E pavërtetë

Gazetarja përmend Vuçiç, presidenti serb:Jam i sigurtë që folët mirë për mua. Rama:Ç'dreqin do këtu?

Vuçiç e quajti Kosovë, Rama e korrigjon: Aleksandri tha "e ashtuquajtura Kosovë"

“BE na poshtëroi, prisnin konferencë nga liderët”, Rama: Janë të zgjuar

Videon e nxorri vetë, Rama: Ishte prerë keq, unë thashë se RMV do jetë edhe Shqipëria Lindore

VETO-ja e Bullgarisë, Rama me kritika: BE e paaftë të çlirojë dy pengje

Rama nga Brukseli: Urojmë që shekulli tjetër të na gjejë në BE

Rama-BE: Lëreni Serbinë të qetë, mos hapni konflikte të tjera

Rama flet për Kosovën në Bruksel: Është marrë peng, çmenduri, njerëzit nuk lëvizin dot lirshëm

Rama: Bullgaria po i jep fuqi Putin e agresionit rus, një turp

Korreshi ngre zërin: Në Lushnje vihet vetëm për të bërë foto me shalqi, mos u tallni

Bardhi publikon listën: 10 miq të Ramës përfituan 36 investime strategjike me vlerë 4.6 miliard euro

Balla: Berisha privatizoi pronat nga Viçidoli deri në Dhërmi, si ka mundësi je pronar

'Ish-grabitësi u kërkoi ndjesë pronarëve'/ Balla: Berisha është servil, ditën e lindjes e ndryshoi

Balla përplaset me Berishën në Kuvend: Ik o plaku Mere

'Na u bashkoni me 7 korrik'/ Berisha: Pronarët e pronave janë më të kërcënuar se kurrë

'Administrata ka njerëz të paaftë, skiftera'/ Braçe: Fermerëve u duhet bursa që të kenë besim

Tabakun e 'tradhëtojnë' takat, pengohet dhe gati rrëzohet në Kuvend

Akuzat e Shehajt,Xhaçka:Ju paguani për mandatin e deputetit, çojeni çështjen në Gjykatën Kushtetuese

Shehaj akuza Xhaçkës: Vini në politikë me xhepat bosh, dilni me resorte me 5 yje

Xhaçka: Bashkëshortin e kam bzinesmen të sukseshëm

Berisha: Gentian Sharra e banda e Elbasanit blenë vota për PS

Balla-Berishës: Je bashkëpunëtor i Millosheviçit ne mblidhemi më 7 korrik për Srebrenicën

Berisha:Kanë dalë gjërat lakuriq!Balla është xhandar i bandës së Elbasanit! Deputetët e duatrokadsin

“Garon me Tabakun”,Bardhi-Spiropalit:Kishim një madame me 5mln euro,tani u bënë dy me gjithë Xhaçkën

Berisha: S'është parlamenti dyqani yt! Nikolla i pret fjalën. kryedemokrati: Hap mikrofonin se...

Shehaj-Spiroaplit: Këtu duhet të ishte Rama, por jua la turpin juve

Shehaj: Rama i fali plazhin Xhaçkës. Spiroapli: Nuk është nder statusi 'investitor publik'

Spiropali: Turp, llukunia juaj është një turp. (Deputetët e PD i bien me grushte tavolinave)

Spiropali i ‘del zot’ Ramës: Pak punë ka ai në Samit, do merret me ju, taksirtati im

Deputetët e PD largohen nga Kuvendi, Ahmetaj: Jeni sharë nga të gjitha anët e nuk keni bërë kështu

Tabaku: Rama shkoi si çeço në Samit, bëri të fortin fillimisht (Nikolla i mbyll fjalën)

Spiropali përplaset me Bardhin: Shumë gaz ke pasur këtë kohë! Nikolla: Mos flit nga vendi

Berisha para futjes në Kuvend: Më 7 korrik derdhet e gjithë Tirana, Rama do largohet

Rama s’përmbahet para gazetarëve bullgarë: Turp, ju jeni një turp dhe shumë lëmsh

Lajme të mira për Shqipërinë? Rama: Preferoj të mos mbetem në pritje