LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Ditë pozitive, rimëkëmbjeje, në të cilën tensionet treten, do ndjeni shërim/ Horoskopi 29 dhjetor 2020

29 Dhjetor 2020, 06:05 Nga DOSJA
Ditë pozitive, rimëkëmbjeje, në të cilën tensionet

Dashi

Sot do të jetë një ditë thjesht pozitive, veçanërisht në lidhje me sferën e dashurisë. Në vend të kësaj, kushtojini vëmendje punës ku ka ende probleme për t’u zgjidhur, zgjedhjet që duhen bërë me kujdes, situatat që duhen rishikuar deri në pranverë.

Demi

Sot do të jetë një ditë nervoze dhe e nënshtruar, në të cilën duhet të përpiqeni të shmangni polemikat dhe diskutimet. Mos u bëni melankolikë dhe përkundrazi mendoni se viti i ardhshëm do t’ju sjellë disa lajme të mira si në nivelin personal ashtu edhe në atë profesional.

Binjakët

Ditë pozitive, rimëkëmbje, në të cilën tensionet treten, për të kaluar në paqe, për të jetuar me emocione të bukura. Jo të gjitha problemet janë zgjidhur, por patjetër që jeni në rrugën e duhur.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të jetë një ditë shërimi por ende nuk po ndiheni në gjendje të shkëlqyeshme. Mundohuni të jeni më optimist dhe të shikoni në të ardhmen me më shumë besim.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon që sot do të jetoni një ditë disi të rëndë. Ndoshta ndiheni të shkurajuar dhe Hëna në kundërshtim e bën gjithçka më të rëndë. Shikoni përpara me besim, edhe nëse ka ndryshime që duhen bërë.

Virgjëresha

Ditë pozitive për sa i përket ndjenjave: përpiquni t’i përkushtoheni pak më shumë partnerit tuaj. Në punë mund të ketë disa lajme të mira, lajme që mund të jenë shumë të dobishme për ju.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se do të jetë një ditë pozitive në lidhje me ndjenjat, në të cilën ju mund të rizbuloni një dashuri, të zgjoni pasion, të deklaroni një ndjenjë. Mund të ketë situata në punë që duhet të ndryshojnë.

Akrepi

Sot do të ndiheni pak më të brishtë se zakonisht. Ju do të donit të ndjeheni më të mbrojtur dhe të përkëdhelur, por jeni nën presion. Mundohuni të lehtësoni stresin, përpiquni të relaksoheni pak.

Shigjetari

Sot do të jetë një ditë shumë pozitive falë ndikimit të shkëlqyeshëm të Hënës dhe Venusit të cilat ju japin energji, veçanërisht në lidhje me dashurinë. Projektet, propozimet dhe takimet janë të favorizuara.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se do të jetë një ditë e këndshme dhe pozitive falë Jupiterit dhe Saturnit pozitiv që ju japin emocione të mira. Ju dëshironi të filloni nga e para, për të kompensuar kohën e humbur.

Ujori

Ditë shumë interesante për dashuri dhe takime. Ndikimi pozitiv i Venusit nxit pasionin dhe për këtë arsye organizoni diçka intriguese me partnerin tuaj. Nëse jeni vetëm, këshilla është të dilni jashtë, të frekuentoni mjedise të reja, të keni mundësi të reja.

Peshqit

Sot do të jetë një ditë e qëndrueshme dhe e përsosur për t’iu përkushtuar dashurisë dhe partnerit: nëse keni përjetuar një krizë, është koha e duhur të përpiqeni të sqaroheni, të kapërceni pengesat, por edhe të zgjidhni problemet tuaja personale.

Marrë nga Noa.al

1 vit nga zgjedhjet e 25 prillit si e shikoni gjendjen e vendit:

View Results

horoskopi horoskopi horoskopi 29 dhjetor 2020 horoskopi 29 dhjetor 2020

Sondazh

Poll

"U ngrite se të doli emri, por nuk je i përgatitur",Rama i kujton profesionin e vjetër kryebashkiaut

"U ngrite se të doli emri, por nuk je i përgatitur",Rama i kujton profesionin e vjetër kryebashkiaut

Rama nxjerr shifrat:Për të ulur një charter në aeroportin e Tiranës duhet ta prenotosh 3ditë përpara

Rritja e çmimeve/ Rama: Vlonjatëve u kanë ikur trutë nga vendi, po bien në gropën e gjoksit të tyre

Rama: Ka një sulm të organizuar për të na dëmtuar, sistemet kibernetike kanë ndezur dritën e kuqe

Legalizimi/Rama me kryetarët e Bashkive:Ndërtesat për biznese le të presin, për banesat të nisi puna

Rama me kryetarët e Bashkive: Do përfshiheni në procesin e legalizimit, ka lënë për të dëshiruar

"Po e ktheni Berishën në të burgosur politik", Dumani i përgjigjet Shehut:Nuk kam lidhje me poltikën

Noka e Bardhi përplaset me Felajn në Kuvend,afrohet te foltorja, kryesuesja e seancës: Uluni në vend

"Kush po hetohet për aferën e inceneratorëve?", Dumani i përgjigjet Nokës: Është çështje në hetim!

Sa zyrtarë të lartë kanë përdorur Sky Ecc? Si ju përgjigj Dumani pyetjes së deputetit demokrat

Pse po mbahen dy standarte për Berishën dhe Ahmetajn? Dumani i përgjigjet deputetit të PD

Skandali i mikrokredive, Dumani i përgjigjet pyetjes së Bardhit: Nuk ka pushim të çështjes

"Rama iu ka kërkuar të mbyllni Dosjen Xibraka"/ Dumani i përgjigjet Bardhit

"Iu ka kërkuar Rama të mbyllni dosjen Xibraka"/ Bardhi pyet Dumanin: Çfarë përgjigje i ke dhënë?

Vrasjet janë më të shpeshta në Durrës e Fushë Krujë/Dumani tregon si pastrohen paratë në vendin tonë

Nga "Xibraka" te kullat në Tiranë, Çela i përgjigjet pyetjeve të Bardhit

Prokurori i Përgjithshëm raporton në Kuvend: Kriminaliteti më i lartë në Vlorë

Ndryshime për ligjin e armëve/ Tabaku: Kërkoni të ndërhyni dy herë brenda dy muajsh!

"Tallje me raportimin e institucioneve", Sula: E keni kthyer Kuvendin në Republikë Kryeministrore

Bardhi: Kërkojmë debat për gjetjet e OLAF për fondet në bujqësi, institucionet të hetojnë skandalin

Berisha thirrje qytetarëve dhe partive opozitare: Bashkohuni me ne për qeveri teknike

Berisha:Rama e do Shqipërinë pa shqiptarë!Ai tejkaloi edhe parashikimet gjenocidale të Çubrilloviçit

"Gjendemi përballë një katastrofe ekzistenciale", Berisha mban fjalën në protestë

Meta: Rama financohet në Uashington dhe Bruksel nga armiqtë më të egër, për ti ngulur thika Kosovës

Protestuesit te bashkia e Tiranës, hedhin molotov drejt godinës, flakë në dritaret e institucionit

"Turp për ata që përtojnë të vijnë këtu",Meta:Duhet të mblidhemi gjithë t'i vëmë vizën këtij regjimi

Mbështetësi besnik i Berishës dhe PD, Stresi ndan pamje nga protesta para kryeministrisë

PROTESTA/ Hidhet molotov drejt kryeministrisë, flakë te dera e godinës

Deputetët e PD dhe protestuesit lënë selinë blu, nisen drejt kryeministrisë i bashkohen protestës

"Të bashkuar në betejë"/ Nis protesta e opozitës para kryeministrisë, Meta mbërrin në tubim

Protesta kombëtare e opozitës

Protesta e opozitës, efektivët e policisë "blindojnë" kryeminstrinë

Gati protesta e opozitës, protestuesit mblidhen në selinë e PD

Interpelanca me Koçiun/, Tabaku: Nuk mund të bësh politikë me jetë njerëzish

“Rama të vijë në Kuvend dhe të japë llogari,” Zhupa: Maxhoranca do të ketë fatin e Beqajt

Debate të ashpra në Kuvend/ Nikolla i mbyll fjalë Nokës, deputetët e PD-së mblidhen te foltorja

Tensione në seancë, Bardhi- Braçes: Mbylle gojën, gore! Vrave njerëz dje para derës së SPAK-ut

Bardhi: Për çfarë e ka këshilluar Florian Coldea kryeministrin?

Me pranga në duar dhe i rrethuar me policë, dalin pamje nga arrestimi i Ilir Beqajt

Rama: Menaxherë të huaj do asistojnë QSUT-në, pagat e mjekëve sipas performancës

Rama sulmon mediat: Historia e kobaltit është e fabrikuar dhe kriminale

Rama: Të përdorësh uniformën si maskat e grabitqarëve, është krim kundër njerëzimit

Skandali te Onkologjiku, ministrja Koçiu:Mjekët që duan të punojnë në privat do duhet të marrin leje

Zjarr masiv në Shkodër/ Flakët SHKRUMBOJNË tregun e rrobave të përdorura dhe disa banesa

Zjarrfikëset në luftë me flakët në Shkodër, rrezikohen banesat

Zjarr në një treg rrobash në Shkodër/ Shtëllunga gjigande e tymit pushton zonën

“Jam çliruar nga ankthi i vulës dhe i logos”,Basha: Kushti që kam është distancimi nga Rama dhe Meta

Rrëzimi i interperlancës me Ramën, Spaho: Së shpejti do të zbytheni me këto qëndrime

Tritan Shehu: Berisha është anëtar i grupit të PD, po shkelni rregulloren

"Kuvendin po e trajtoni si dyqanin tuaj personal"/ Bardhi: Keni ndryshuar ditën e seancës plenare