PolitikeVirale

‘Desh e hëngra pas koke’/ Veliaj i shpëton goditjes, roja i tij tregohet vigjilent, largon në sekonda topin nga kryetari i Bashkisë

VIDEO
Pas tij po luanin disa fëmijë volejboll dhe padashur topi ka shkuar në drejtim të kokës së Veliajt. Duke qënë se pas tij qëndronte një nga rojet e tij, ky i fundit arriti që ta largonte topin dhe të shmangte incidentin.
Featured image of article: ‘Desh e hëngra pas koke’/ Veliaj i shpëton goditjes, roja i tij tregohet vigjilent, largon në sekonda topin nga kryetari i Bashkisë Erjon Veliaj

TIRANË– Kryebashkiaku Erion Veliaj ka roje për çdo situatë! Themi këtë pasi teksa ka qënë i pranishëm në një shkollë në Tiranë, desh është goditur në kokë nga një top dhe ishte pikërisht roja i tij ai që e ‘shpëtoi’.

Pas tij po luanin disa fëmijë volejboll dhe padashur topi ka shkuar në drejtim të kokës së Veliajt. Duke qënë se pas kishte një nga rojet e tij, ky i fundit arriti që ta largonte topin në sekonda dhe të shmangte incidentin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

‘Desh hëngra një mbas koke‘ – thotë më pas Veliaj duke qeshur teksa kupton se për pak ishte duke u goditur nga topi.

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Një Koment në “‘Desh e hëngra pas koke’/ Veliaj i shpëton goditjes, roja i tij tregohet vigjilent, largon në sekonda topin nga kryetari i Bashkisë

  1. a nuk pat noj tull,ma mir.

Shto Koment