Politike

Berisha publikon FOTON: Sandër Lleshaj shoqërohet me trafikant droge

Berisha për akuzat i referohet një qytetari, i cili shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit.
Featured image of article: Berisha publikon FOTON: Sandër Lleshaj shoqërohet me trafikant droge Takimi i Sandër Lleshajt

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto të ministrit të Brendshëm, Sandër Leshaj dhe shkruan se po shoqërohet nga një trafikant droge. Berisha për akuzat i referohet një qytetari, i cili shkruan se Lleshaj ndodhet në shoqërinë e Altin Shtjefnit.

Për Shtjefnin qytetari shkruan se është i dënuar në Francë për trafik droge dhe në foto është i qarkuar me rreth të zi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Gjeneral Hashashi shoqerohet me trafikant droge! Lexoni denoncimin, mesazhin dhe shikoni foton e policit digjital. Sb Pershendetje dr sot ministri Lleshaj me te denuarin per trafik droge ne france Altin Shtjefni quhet zotria qe kame qarkuar me te zeze”, është ky postimi i Berishës.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment