LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Venusi do influencojë sektorin e dashurisë! Shenja që duhet të ketë kujdes në debatet në çift, horoskopi ditor

Horoskopi, 21 shtator 2023

21 Shtator 2023, 07:25 Nga A.B

Venusi do influencojë sektorin e dashurisë! Shenja që duhet

Dashi

Dita e sotme do jetë shumë e favorshme për dashurinë. Pjesa më madhe e çifteve do përjetojnë momente të këndshme dhe bashkëpunimi do arrijë majat. Beqarët do jenë më e entuziastë dhe do tregohen të hapur ndaj çdo takimi. Në planin financiar do filloni të beni pak ekonomi sot dhe do i ulni shpenzimet.


Demi


Qetësia do të pushtojë lidhjen tuaj. Është më mirë kështu sesa të keni një ditë pasionante dhe në mbrëmje të debatoni ashpër. Shijojeni dhe flisni sa më shumë të mundni me partnerin/en. Beqarët do kenë takime me persona interesantë. Në përgjithësi situata financiare do jetë e mirë nëse tregoheni të matur me shpenzimet.

Binjakët

Do keni mosmarrëveshje me partnerin/en gjatë kesaj dite dhe nuk do ia kaloni mirë. Nuk do jeni të gatshëm të bëni as lëshime dhe nuk do tregoheni tolerantë. Beqarët do kenë mundësi shumë të mira për të krijuar një lidhje. Mos i humbni sepse do pendoheni. Shmangni sot perballjen me probleme financiare delikate.

Gaforrja

Yjet do iu japin mundësinë sot t’i tregoni gjitha dashurinë partnerit/es tuaj. Do kujdeseni shumë për të dhe ai/ajo do ndihet më së miri. Do kaloni edhe momente mjaft romantike. Për ju beqarë, dashuria do jetë në plan të parë. Do keni mundësi shumë të mira për të krijuar lidhje. Financat do jenë të mbrojtura.

Luani

Venusi do të influencojë sektorin tuaj të dashurisë. Sensualiteti juaj do të rizgjohet dhe do jeni edhe më joshës. Do ndiheni të lumtur pranë atij/asaj që keni në krah kështu që përfitoni sa më shumë nga shoqëria e tij/saj. Beqarët duhet të tregohen realistë dhe të mos i marrin deshirat si realitet. Në planin financiar do merrni iniciativa për të permiresuar buxhetin.

Virgjëresha

Ka mundësi të jeni pak nostalgjikë në jetën tuaj në çift sot. Mundohuni të jetoni të tashmen pa menduar asgjë tjetër. Vetëm kështu do kaloni një ditë të mirë. Tregohuni edhe pak më tolerantë. Për beqarët do të favorizohen dashuritë pasionante. Do ketë pëlqime reciproke. Hiqni dorë nga shpenzimet e tejskajshme.

Peshorja

Beqarët do jenë më të privilegjuarit sot. Do keni një takim shumë interesant të cilin nuk duhet ta neglizhoni në asnjë mënyrë. Përsa iu përket çifteve, ndjenjat do jenë të thella dhe do afrohen më shumë me partnerin/en. Do i rregulloni të gjitha problemet që iu kishin dalë para. Rekomandohet më tepër maturi dhe kujdes me financat sot.

Akrepi

Gjatë kësaj dite do bëni projekte të përbashkëta në çift dhe komunikimi do jetë shumë i mirë. Mos hezitoni të flisni as për tema paksa delikate, por që duan një zgjidhje. Beqarët do kenë një takim të veçante atje ku më pak e presin. Do shpenzoni pa menduar sot dhe do harroni se buxheti e ka një fund.

Shigjetari

Jeta në çift nuk do jetë shumë e mirë sot për shkak të pozicionimit të keq të Uranit. Nuk do zgjidhni dot as momentin e duhur për të diskutuar, prandaj do lindin debate. Nëse jeni ende vetë, planetët mund të sjellin takime të rëndësishme. Përfitoni sa më shumë. Me financat do i keni punët mirë. Mos hezitoni të bëni investime.

Bricjapi

Do ndërtoni një marrëdhenie të ngrohtë sot në jetën tuaj në çift. Dita do jetë mjaft pozitivë dhe do i merrni gjërat me optimizëm. Edhe për beqarët do jetë ditë e favorshme. Do keni takime me shumicë dhe ka mundësi të takoni personin e ëndrrave. Mos e humbni këtë mundësi! Do e lini pas dore sektorin e financave dhe do keni disa tronditje.

Ujori

Tregohuni të moderuar me kërkesat në jetën në çift. Gjithçka do shkojë më mirë nëse tregoheni më të kuptueshëm dhe më të hapur. Beqarët nuk duhet të krijojnë asnjë lidhje me dikë që kanë në punë. Do keni probleme më vonë dhe mund të lëndoheni mjaft. Kujdes! Në planin financiar nuk do keni probleme të medha.

Peshqit

Me Marsin e pozicionuar keq në jetën tuaj në çift, do e keni të vështirë të mos bëni skena xhelozie. Kujdes sepse një sjellje e tillë mund ta përkeqësojë lidhjen tuaj. Kontrolloni veten! Jeta e beqarëve do fillojë të ndryshoje. Do iu pëlqejë shumë dikush që do e njihni sot. Me financat tregohuni të matur. Mos u tregoni impulsivë me shpenzimet.

horoskopi

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni