LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Urani do jetë i pozicionuar keq! Lidhja e kësaj shenje do ecë më së miri, horoskopi ditor

Horoskopi ditor 20 shtator 2023.

20 Shtator 2023, 07:27 Nga A.B

Urani do jetë i pozicionuar keq! Lidhja e kësaj shenje do ecë

Dashi

Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit do takojnë një person me të cilin mund të fillojnë një histori dashurie. Në planin financiar do keni mundësi ta stabilizoni situatën.

Demi


Urani do jetë i pozicionuar keq në qiellin tuaj të dashurisë. Do debatoni për gjithçka me partnerin/en dhe nuk do hapni rrugë për asgjë. Beqarët do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë më tepër sesa kaq. Në planin financiar duhet ta shtrëngoni shumë rripin nëse nuk doni të keni probleme.

Binjakët

Mjedisi yjor do e favorizojë pa fund jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do i shihni gjërat më me pozitivizëm dhe do toleroni më tepër. Edhe beqarët do kenë një ditë euforike dhe mjaft të këndshme. Personat që do takojnë do ua shtojnë dëshirën për të jetuar. Në planin financiar ka rrezik të përballeni me surpriza të këqija. Kujdes.

Gaforrja

Mundohuni të mos e gjykoni ashpër partnerin/en sot ashtu si keni bërë kohët e fundit sepse gjendja e tij shpirtërore nuk do jetë shumë e mirë. Beqarët do kenë disa takime interesante të cilat me kalimin e kohës mund të shndërrohen në diçka më tepër. Në planin financiar situata do përmirësohet.

Luani

Prezenca e Marsit do jetë shumë pozitive gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Do keni një komunikim më të mirë me partnerin/en dhe do i zgjidhni të gjitha mosmarrëveshjet që keni pasur. Beqarët do kenë një ditë të mrekullueshme dhe të mbushur me takime . Në planin financiar nuk mund ta përmirësoni situatën pa shlyer borxhet.

Virgjëresha

Do jeni mjaft tolerantë dhe të kuptueshëm me partnerin/en tuaj sot. Lidhja juaj do ecë më së miri madje mund të merrni edhe disa vendime me rëndësi për të ardhmen. Beqarët do kenë flirte pa fund, po asgjë më tepër sesa kaq nuk do sjellë kjo ditë. Financat fatmirësisht nuk do jenë aspak problematike.

Peshorja

Ditë mjaft premtuese kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do provoni kënaqësi të reja pranë atij/asaj që dashuroni dhe do dëshironi të qëndroni gjithë kohës me të. Beqarëve nuk do ju pëlqejnë aspak angazhimet serioze edhe pse mundësitë do jenë të shumta. Financat do kenë disa tronditje të vogla.

Akrepi

Rutina do e pushtojë jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Herë pas here do mërziteni dhe do kërkoni me ngulm ndryshime rrënjësore. Flisni me atë që keni në krah. Beqarët do fillojnë të pëlqejnë mjaft një person i cili në dukje nuk ka asnjë vlerë. Në planin financiar do keni goxha vështirësi kështu që duhet të bëni kujdes.

Shigjetari

Nëse keni kohë që jeni në një lidhje sot pritet të merren vendime mjaft të rëndësishme për të ardhmen. Të dy do jeni në një mendje për gjithçka. Beqarët duhet të përfitojnë sa të mundnin nga ftesat që do ju bëhen sepse të tilla rrallë vijnë në jetë. Në planin financiar, duhet të tregoheni shumë të matur me shpenzimet.

Bricjapi

Ka shumë mundësi që sot të keni debate të forta me partnerin/en tuaj, por në mbrëmje pasioni do jetë edhe më i zjarrtë se çka qenë kohët e fundit. Emocionet do jenë të forta, si ato pozitivet edhe negativet. Beqarët më mirë të mos hedhin hapa të nxituara sepse nuk është koha për lidhje. Në planin financiar do e keni të vështirë të gjeni ekuilibrin.

Ujori

Jeta në çift do përballet me disa probleme të vogla gjatë kësaj dite. Do diskutoni gjatë me partnerin/en dhe deri në mbrëmje nuk do gjeni ndonjë zgjidhje. Kujdes! Beqarët do ndihen mjaft mirë edhe ashtu si janë dhe nuk do e ndiejnë nevojën për te krijuar lidhje. Në planin financiar do bëni çfarë të mundeni që t’i mbroni interesat tuaja.

Peshqit

Asnjë planet nuk do e influencojë negativisht jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite dhe gjithçka do ecë më së miri. Disa do kenë edhe ndonjë mbrëmje romantike. Nëse jeni beqarë ka ardhur koha që gjërat të ndryshojnë. Ekuilibri do mbizotërojë në planin financiar, nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

horoskopi ditor

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni