LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Vendimet e guximshme do të sjellin shpërblime të papritura, kujdesuni për shëndetin, horoskopi

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme, 21 korrik 2022

21 Korrik 2022, 06:58 Nga A.B
Vendimet e guximshme do të sjellin shpërblime të papritura,
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Kujdes me gjuhën tuaj përpara se të flisni, pasi pikëpamjet tuaja mund të dëmtojnë ndjenjat e dikujt. Nëse do të kishit investuar para në ndonjë tokë jashtë shtetit, mund të shitet me një çmim të mirë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Do të largonit të gjithë stresin tuaj, të cilin e keni përjetuar prej kohësh. Është koha e duhur për të ndryshuar stilin e jetës tuaj për t’i mbajtur ato përgjithmonë larg. Problemet financiare duket se do të kalojnë pasi prindërit tuaj do t’ju japin mbështetje.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Kujdesuni siç duhet për shëndetin tuaj. Ju duhet të mbani një kontroll mbi shpenzimet tuaja, përndryshe, mund të përballeni me probleme në ditët në vijim. Përpjekjet e bëra për perspektivat e punës do të japin rezultate pozitive.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Orari juaj i lehtë i punës ju sjell kohë të mjaftueshme për t’u çlodhur. Njerëzit që kishin investuar paratë e tyre diku, ka të ngjarë të pësojnë disa humbje. Vizita në një vend fetar ose një të afërm është e mundur.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Lëreni arsyen tuaj të mbizotërojë ndërsa merrni një vendim emocional. Do të ndiheni të kënaqur për vullnetin tuaj të fortë kur do të përballeni me një situatë shumë të ndërlikuar. Nëse dëshironi të grumbulloni pasuri, atëherë merrni këshillat e anëtarëve të familjes suaj të moshuar.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Gratë shtatzëna duhet të kenë kujdes të veçantë kur ecin në dysheme. Qëndrimi tepër energjik dhe entuziast do të sjellë rezultate të përshtatshme dhe do të qetësojë tensionet në shtëpinë tuaj. Hapat e guximshëm dhe vendimet e guximshme do të sjellin shpërblime të papritura për ju.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Një nga vëllezërit dhe motrat tuaja mund të marrë hua para nga ju. Edhe pse do të plotësoni nevojat e tyre financiare, kjo mund të përkeqësojë edhe vështirësitë tuaja. Nënat e ardhshme duhet të shmangin qëndrimin pranë dikujt ndërsa ai/ajo është duke pirë duhan pasi mund të ndikojë keq tek foshnja e palindur.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Mos e humbni durimin por punoni më shumë për të marrë ndonjë rezultat të dëshiruar pasi ka shumë gjasa të përballeni me disa pengesa. Kthejini këto pengesa në gurët tuaj të shkallës.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Mund të udhëtoni diku me bashkëshortin. Aftësia juaj për t’u bërë përshtypje të tjerëve do të jetë shpërblyese. Partneri juaj do të jetë sistemi juaj mbështetës në kohët tuaja të vështira.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Duhet të jeni tepër të kujdesshëm për shëndetin tuaj. Një nga miqtë tuaj mund t’ju kërkojë t’i huazoni një shumë të madhe parash. Përpjekjet tuaja në vendin e punës mund t’ju sjellin njohje.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Mund të lëndoni një mik me pikëpamjet tuaja të sinqerta dhe të patrembur. Gjatë udhëtimit, duhet të jeni të kujdesshëm për gjërat tuaja me vlerë. Përndryshe, ata mund të grabiten.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Mund të keni një qasje optimiste për trajtimin e çështjeve. Ju duhet të kontrolloni veten nga shpenzimet e tepërta për argëtim dhe kozmetikë. Fëmijët tuaj mund t’ju sjellin lumturi dhe kënaqësi.

horoskopi

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN