LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Shmangni stresin për një ditë të lumtur! Shenja që s'duhet të shpenzojë, horoskopi ditor

Dosja.al ju sjell parashikimin e horoskopit për ditën e sotme 13 shtator 2022

13 Shtator 2022, 07:05 Nga A.B
Shmangni stresin për një ditë të lumtur! Shenja që
Horoskopi

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Shmangni stresin për një ditë të lumtur. Mos shpenzoni shumë për t’u bërë përshtypje të tjerëve. I dashuri juaj mund t’ju befasojë me diçka të bukur. Ditë e mirë për punën.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Investimi në lidhje me vendbanimin tuaj do të jetë fitimprurës. Një kontakt i vjetër mund të krijojë probleme. Qëndrimi juaj i ashpër mund të ndikojë në marrëdhënien tuaj.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Mund të shëroheni nga sëmundja. Mos shpenzoni shumë para për argëtim. Natyra juaj e zgjuar do të ndriçojë mjedisin përreth jush. Ditë e madhe arritjesh. Kujdesuni për kolegët që mund të priren të jenë me humor.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Meqenëse Hëna është në Dash, ekziston mundësia që të mblidheni në shtëpi në mbrëmje. Do të dëshironi të ndani çështjet me gruan tuaj. Jeta juaj bashkëshortore do të lulëzojë nëse kaloni pak kohë me të.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Shmangni marrjen e një diete të pasur dhe të lartë me kolesterol për të ruajtur shëndetin fizik. Ka të ngjarë të merrni fitime financiare nga xhaxhai i nënës ose gjyshërit.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Ju këshillohet të praktikoni meditim dhe joga për të luftuar stresin mendor. Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira në lidhje me karrierën e fëmijëve tuaj. Do të kaloni kohë argëtuese me miqtë në mbrëmje.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Sjellja juaj simpatike do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Një përmirësim në gjendjen tuaj financiare është pothuajse i sigurt. Duhet të shmangni çështjet e diskutueshme që mund të shkaktojnë debate me të dashurit tuaj.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Nevojat e të tjerëve do të ndërhyjnë në dëshirën tuaj për t’u kujdesur për veten. Ju mund të zotëroni një shumë të mirë parash dhe të merrni paqe mendore. Do të kishit shumë gjëra të rreshtuara dhe mund të përballeni me probleme për të vendosur se cilat të ndiqni.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Ka të ngjarë t’i impresiononi njerëzit rreth jush me këndvështrimin tuaj pozitiv dhe besimin. Çështjet monetare mund të shkaktojnë mosmarrëveshje në familjen tuaj. Duhet të shmangni një situatë të tillë duke u konsultuar me familjarët përpara se të merrni ndonjë vendim për çështje financiare.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Gjendja juaj shëndetësore do mbetet e mirë, gjë që do ju mbajë aktivë dhe energjikë. Ju mund të diskutoni çështje financiare dhe planet e ardhshme të kursimeve me bashkëshortin tuaj.
Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Këshillohet që të bëni përpjekje të shumta për improvizimin e personalitetit tuaj. Nënshkrimi i kontratave të reja mund t’ju duket shpërblyese, por mund të mos sjellë përfitime të dëshiruara.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Të qenit optimist rrit besimin dhe fleksibilitetin, por në të njëjtën kohë duhet të largoheni nga emocionet negative si frika, urrejtja, xhelozia dhe hakmarrja. Kërkoni bekimet e anëtarëve të moshuar në familjen tuaj përpara se të largoheni nga shtëpia juaj.

horoskopi

Sondazh

Poll

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni

Newsroom/ Karabolli: Shqipëria do kohë të përshtatet me TikTok, e provuan edhe gazetarët, s’ia dolën

Newsroom 9 |Tik-Tok Kultura, platformë krijimi apo dizinformimi?

Shoqata e Biznesit: Rënia e euros po na falimenton, BSH po fsheh atë që po ndodh!

Vasili në SPAK/ Meta: Asnjë shqetësim me drejtësinë, por afera e inceneratorëve

'Jemi pro protestave'/ Takoi Berishën, Meta: Do bashkëpunojmë për sezonin e ardhshëm parlamentar

Proteste per guroren

Tragjedi në Gramsh! Mbyten në Liqenin e Banjës, polumbarët nxjerrin trupat e babait dhe 2 djemve

“Rama ik” thirrje ne Rogozhine

Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

VIDEO/ Veliaj shthur gojën për kandidatin e Rrogozhinës: Ik o bixhozxhi, për sumën tate paske lekë!

Newsroom 8 | MJEKU: EDHE UNË BËRA THIRRJE TË FIKEJ TV

Newsroom 8 | FJONA ÇELA: MEDIAT OPOZITARE U DISKRIMINUAN