LIVE UPDATES
Art&Argëtim

Një lajm i mirë për dashurinë, parashikimi i yjeve për çdo shenjë për sot

Parashikimi i horoskopit për sot.

23 Prill 2024, 07:06 Nga N.F
Një lajm i mirë për dashurinë, parashikimi i yjeve për
Foto ilustruese

DASHI

Një lajm i mirë për dashurinë: pse të mos organizoni një darkë për dy persona për të sqaruar çdo mosmarrëveshje me partnerin tuaj? Sa i përket punës, mund të bëni plane për të ardhmen! Nëse keni projekte për të realizuar, mund të mbështeteni në favorin e yjeve. Parajsa ju ndihmon.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 prill 2024), Hëna do jetë përballë dhe nuk do të dukeni shumë mirëkuptues, në fakt do të jeni intolerantë… Mundohuni të ruani qetësinë dhe të mos prishni gjithçka në fund. Puna: ka disa dyshime të vogla, por mos u shqetësoni, gjithçka do të zgjidhet së shpejti!

BINJAKËT

Ata që janë tradhtuar apo braktisur tani mund të gjejnë pak qetësi, vetëm bëni pak durim dhe mos i lidhni gjërat. Perspektiva të mira në dashuri. Sa i përket punës, provoni fatin tuaj me kujdes. Nëse punoni në mënyrë të pavarur, me Jupiterin dhe Saturnin në favorin tuaj, gjërat mund të shkojnë mirë.

GAFORRJA

Lajme të mira për dashurinë, veçanërisht në marrëdhëniet me të lindurit e shenjave të Akrepit dhe Peshqve. Projekte të mira përpara. Për sa i përket punës, është mirë të flisni nëse ka pasur ndonjë problem. Nuk ka kuptim të mbash gjithçka brenda: kërko një zgjidhje.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 prill 2024), në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm sepse mund të lindin dyshime. Puna: nuk është dita e duhur për të bërë plane. Më mirë të shtyhet. Megjithatë, muajt e ardhshëm do të jenë plot me lajme dhe perspektiva të shkëlqyera.

VIRGJËRESHA

Përpiquni të qëndroni të qetë, sepse ka lajme të mira, për dashurinë. Në orët e ardhshme do të mund të përjetoni diçka të re edhe sepse Marsi është në anën tuaj. Puna? Nëse doni të paguheni më shumë, dijeni se është e vështirë… Duhet durim. Ndoshta është koha të filloni të shikoni përreth.

PESHORJA

Do të ketë lajme të shkëlqyera për dashurinë me Hënën që është në shenjën tuaj. Për sa i përket punës, flisni vetëm nëse mendoni se është e përshtatshme. Në përgjithësi favorizohen mundësitë profesionale. Vlerësoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni një punë të re.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 prill 2024), është më mirë të lini mënjanë hakmarrjen dhe konkurrencën, kurse në dashuri është mirë të rizbuloni qetësinë. Kohët e fundit jeni debatuar shumë me partnerin. Kapitulli i punës: ata që janë zhvendosur kohët e fundit tani duan të kthehen në lojë. Mos ki turp, pohoje veten.

SHIGJETARI

Mërzia mund të pushtojë, ki kujdes nga marrëdhëniet tuaja. Bëni diçka për ta bërë jetën në çift më stimuluese, qoftë edhe nën mbulesë. Për sa i përket punës, idetë tuaja mund të jenë shumë interesante, sidomos nëse mendoni për të ardhmen. Mbroni veten, veçanërisht nëse dikush dëshiron t’ju pengojë.

BRICJAPI

Lajmi i mirë për dashurinë me Hënën nuk është më në kundërshti dhe Venusin e favorshëm. Çfarë doni më shumë? Për sa i përket punës, përpiquni të vazhdoni me projekte dhe mos kini frikë të bëni gabime, mos u shqetësoni! Ju keni atë që duhet për të bërë mirë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 23 prill 2024), priten disa shqetësime të vogla në dashuri edhe në çiftet e qëndrueshme dhe më të mira. Në fakt, për të gjithë, herët a vonë ka një moment të keq për të kapërcyer. Puna? Një periudhë e ndërlikuar i pret ata që punojnë vetë: ka probleme me të cilat përballen. Jini të sigurt.

PESHQIT

Përfitoni nga kjo ditë në fund të prillit për të folur dhe kuptuar se çfarë ju thotë zemra. Nëse mendoni se një marrëdhënie tani ka marrë fund, kini guximin të vazhdoni më tej. Sa i përket punës, është një kohë interesante për të zhvilluar ide të reja dhe për të kapur një mundësi të madhe.

parashikimi i horoskopit

Sondazh

Poll

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

VIDEO-VIRALE/ Po fliste në Rrugën e Salës, demokrati 'kapet mat' nga gruaja

"Injoranca nuk është argument" Nuk i pëlqeu pyetja, Rama prek në faqe gazetaren Ambrozia Meta

Del VIDEOJA, Elia godet Princ Lekën: Familja ime të ka mbajtur me bukë

VIDEO/ Noka i jep Spiropalit pankartën, Ministrja ofrohet ta mbaj para fytyrës

Publikohen pamjet nga brenda bazës ajrore të Kuçovës, Komandanti: E gatshme për stërvitjen e trupave

Tempulli 2/ Me kanabis gati për shitje dhe shuma parash, arrestohen 4 të rinj në Tiranë

Dalin pamjet nga kasollja ku u vra 50-vjeçari në Durrës

Kontrabandonin ilaçe dhe telefona, arrestohen dy persona në Tiranë, sekuestrohen 47 iPhone

I vunë flakën eskavatorit me vlerë 150 mijë euro, arrestohen 2 autorët e ngjarjes

Reshjet e shiut dhe borës në vend, policia: Moderoni shpejtësinë e mos kryeni parakalime të gabuara

Kampioni Alvin Karaqi mes lotësh: Për besë u ndjeva si Gjergj Kastrioti kur mora flamurin

'Dokumentar horror'/ Berisha publikon pamjet: Do ju paraqes terrorin që Bajrajt ushtruan më 14 maj

Krimi në Bulqizë/ Fqinji: Po hante bukë në banesë kur erdhën dy makina!

Dosja "Gjici"/ Zv.kryetari i bashkisë së Kukësit shkon në SPAK

Newsroom 11 |XAMA: LAJMI I FUNDIT FAKE QË PASHË, ISHTE PËR MUA

Newsroom 11 |XAMA: KËSHILLË QYTETARËVE- MOS LEXONI VETËM NJË BURIM

Newsroom 11 | XAMA: GAZETARËT NUK SHKRUAJNË ME EMËR, KJO S'ËSHTË ETIKE

Xama në Newsroom: Lajmet e rreme përhapin panik! Më akuzuan se kisha marrë para për një shkrim

Muka në Newsroom: Në Shqipëri ka portale gjobaxhie, u bëjnë shantazh njerëzve

Xama në Newsroom: Fake News shpërndahet më shumë në Facebook e Tik Tok! Gazetarët të shkruajnë emrin

Newsroom 11 |Kush prodhon lajme të rreme në Shqipëri

Newsroom 10 |SENJA: NE S'REAGOJMË NDAJ GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 |HAZIZAJ: 'ÇOHU ENVER', PJESË E GJUHËS SË URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ KEMI MARRËVESHJE PËR TË MBROJTUR 'VIKTIMAT'

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES KA SHKAKTUAR DHE KRIME

Newsroom 10 |GAZETARI: GJUHA E URREJTJES, PJESË E SHOQËRISË

Newsroom 10 |HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES, E FRIKSHME NË SHQIPËRI

Vidhnin në banesa duke përdorur çelësa të klonuar, vihet në pranga 1 person,nje tjeter në kërkim

Newsroom 10 |GJUHA E URREJTJES PËRDORET NGA POLITIKA, AMA TË KONTROLLOJË GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: STEREOTIPET NXISIN GJUHËN E URREJTJES

Newsroom 10 | HAZIZAJ: GJUHA E URREJTJES LUFTOHET ME EDUKIM

Newsroom 10 | Gjuha e urrejtjes në media, si dhe kush e shpërndan?

Ndryshimet në PS/ Gjiknuri: S'është fundi, por fillimi i diçkaje të re.

Inceneratorët/ S’kam dhënë asnjë kontratë pa garë, ato janë publike!

Ndihet 'i shitur' nga Rama? Gjiknuri: Nuk ndjej braktisje, kam komunikim me të prej 20 vitesh

Klosi: Kemi primare reformimin e partisë, PS synon mandatin e katërt

U shkarkua si Sekretar i Përgjithshëm, Gjiknuri: PS edhe kur fiton, refekton!

Digjet shtëpia në Shkodër, në banesë ndodhej një i moshuar, përfundon në spital

Vazhdon përplasja në PD! Basha kërkon mbledhjen e Komisionit të Etikës për të, Bardhi: Shenjë humbje

Vrasja e Jetmirës/ Autori u dënua me 28 vite burg, nëna e viktimës: Duhet dënim përjetë!

Newsroom 9 | Kallanxhi: Threads? S`besoj se do zgjasë shumë

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Mos merrni për bazë asgjë thuhet në rrjet

Newsroom 9 | Gazetarja: po ndodhin vrasje nga tik tok

Newsroom 9 | Eksperti i IT: Fake News dallohet vetëm po të jemi kritikë

Newsroom 9 | Kallanxhi: Shqiptarët besojnë gjithçka shohin në rrjet

Newsroom 9 | Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi: Tik Tok ka "fake news" sepse s'ka censurë

Newsroom 9 | Gazetarja: Shqipëria do kohë të përshtatet me Tik Tok

Newsroom 9| Eksperti i IT: Çdo rrjet është i përkohshëm, duhet të kujdesemi për vlerat

A mund të mbyllet TikTok për Shqipërinë? Flet për Newsroom eksperi i IT

Fëmija mbyllet brenda në shtëpi, nëna e alarmuar njofton zjarrfikësit, NDËRHYRJA nga ballkoni